DEAR ABBY: خانواده مجازی مهمانی های شام کمک اقوام دور باقی می ماند ‘هم’

Category: آرکانساس Comments: No comments

DEAR ABBY: ممکن است من با شما راه من و همسرم اقامت متصل است ؟ دختر من با ایده آمد. او و دخترش زندگی خوبی فاصله از ما است. او تصمیم گرفت چهار نفر از ما باید یک virtual شام با هم سه بار در هفته.

ما حرکت ما ناهار خوری و صندلی با هم و موقعیت یک قرص مقابل ما بنابراین ما قابل مشاهده بر روی صفحه نمایش. آنها همان را انجام دهید. ما با استفاده از FaceTime (اسکایپ یا برنامه های مشابه نیز کار) برای اتصال آنلاین. ما مجموعه شام روی میز می گویند فضل با هم و اقدام به خوردن-در حالی که صحبت کردن به شوخی و خنده به عنوان اگر ما در حضور هر یک از دیگر.

ابی من می توانم به شما بگویم که چقدر این کاهش احساس انزوا. ما نگاه به جلو به آن در تمام طول روز. ما متنی و ایمیل در زمان های دیگر نیز هست اما این شام با هم هستند بسیار ویژه ساعت یا بیشتر است که به ما احساس هنوز هم متصل بودن. این یک زمان دشوار در حال حاضر, اما این یک چیز ساده است. من برکت دهد من شگفت آور و فوق العاده, دختر هر روز برای فکر کردن در آن.

— ماندن نزدیک

عزیز ماندن نزدیک: برای کسانی که به دلیل محدودیت های مسافرتی و یا محدودیت های مالی نمی توان با هم در فرد این است که یک سنت است که می تواند در ادامه و پس از قرنطینه برداشته است. من هم برکت خود را شگفت انگیز و فوق العاده برای آینده با ایده و شما برای به اشتراک گذاری آن. Salut و bon appetit!

عزیز ابی: من و همسرم حدود یک دوجین برادرزاده و خواهرزاده در هر طرف از خانواده ما است. به عنوان هر یک از آنها را به ما داده اند آنها را سخاوتمندانه هدیه.

من و همسرم دو بزرگسالان و کودکان است. زمانی که دختر ما ازدواج کرده بود 10 سال پیش, او تا به حال پذیرایی بزرگ با بهترین از همه چیز. پسر ما تصمیم به فرار کردن با معشوق در سال گذشته است. او تا به حال یک مراسم کوچک زمانی که آنها بازگشت — فقط پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ.

همسر من در حال حاضر بسیار ناراحت است که هیچ کس اذعان عروسی با حتی یک کارت — اجازه دهید به تنهایی یک هدیه است. ما باید این را تا به خانواده های ما ؟ آن است مرسوم به هدیه تنها زمانی که وجود دارد این است که یک مراسم سنتی و پذیرش ؟

— دست خالی

عزیز دست خالی: من می توانید ببینید که چرا همسر خود را ناراحت است. از آنجا که شما شده اند به طوری سخاوتمندانه خود را با اعضای خانواده زمانی که آنها ازدواج کرده بودند آن را ملاحظه حال آنها متقابلا با پسر خود. این قانون از قوانین و مقررات است که هدیه مورد نیاز در زمانی که کسی قبول دعوت عروسی و پسر خود تصمیم به فرار کردن با معشوق به جای داشتن یک, که ممکن است توضیح دهد که عدم پاسخ از بستگان خود را.

عزیز ابی: من مادر در قانون است wigging چون من اجازه می دهد ما دو گربه و سگ ما لیسیدن مخلوط کردن کاسه و بشقاب های غذا قبل از من قرار داده و آنها را در ماشین ظرفشویی. ما باید فعال, خانواده سالم, بدون آلرژی و مشکلات بهداشتی مزمن و یا چاقی است. ما خانه تمیز است, اگر چه من نمی خوردن من طبقه است. کفش سمت چپ در اتاق رختشویی. ما هرگز حتی یک مورد از آنفولانزا با تشکر از عکس های آنفولانزا حس مشترک و احتمالا برخی از شانس.

ما ماشین ظرفشویی تنظیم شده است برای انجام یک شستشو با گرم خشک شدن چرخه. من وحشتناک ؟ من موفق به دیدن مشکل است اما او فکر می کند من مسئول به سم بچه ها.

— تعجب

عزیز تعجب: شما در حال رفتن به سم بچه ها خود را و یا پسر خود را, اما شما می تواند باعث مشکلات برای خود و اعضای خانواده گربه سانان اگر آنها رخ می دهد به خوردن هر سیر یا پیاز. که گفت:, شما ممکن است خود را در یک کرونر اگر شما همچنان اجازه دادن به او را ببینید چه شما انجام شده است. پس به نفع خانواده, هماهنگی, زمانی که او در اطراف آن را برش.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. نوشتن Dear Abby در DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>