DEAR ABBY: همچنین به معنی مادر است و انتقاد برای کمک به بیش از حد

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من و همسرم در همان صفحه در مورد کمک به با نوههایشان. ما در اینجا نقل مکان کرد و شش سال پیش نزدیک به من و پدر و شوهر و دو دختر خود را. یکی از مسن تر است 9 و جوانتر است 6.

اگر چه 6 سال دارای چندین چالش های فیزیکی و تأخیر رشد ما در فکر “ما” بچهداری حد اغلب. قصد من این است برای کمک به دختر من با چالش هایی که یک کودک نیازهای ویژه هدیه به خانواده است. بیشتر من یکی از ارائه مراقبت; شوهرم می کند حداقل.

هر وقت من با شما موافقم به تماشای کودکان, من احساس می کنم بزرگ استرس زیرا من می دانم که پسر من در قانون را در مورد آن شکایت. آن را پاره من جدا. با تشکر از شما برای گوش دادن. فقط نوشتن این کمک می کند. — کمک در شرق

عزیز کمک: من با شما موافقم که پدر و مادر یک کودک با نیازهای ویژه چالش برانگیز است. شما در حال محبت و مراقبت از مادر و مادر بزرگ, اما این چیزی است که خود پدر و شوهرش را برای رسیدن به یک جلسه از ذهن در مورد. آخرین چیزی که او نیاز است دگراندیشی در خانواده. مشاوره برای آنها ممکن است کمک به شما را در درک که دختر خود را بهداشت و درمان ممکن است به خطر بیافتد اگر او می کند همه چیز را خودش. نوعی از مصالحه در مورد سطح خود را از دخالت می تواند کلید.

به عنوان شوهر خود را, من مطمئن هستم که بیشتر شما فکر می کنم او باید انجام دهند. او موافقت کرد به حرکت و نزدیک به دختر خود را بنابراین شما می تواند به او کمک کند. آن را تا به شده است مخل برای او. لطفا به او امتیاز برای آن است که از آنجا که من انجام دهد.


عزیز ابی: من یک زن و شوهر از مراسم ازدواج در آینده و من باید یک معضل است. آنها هر دو در خانواده شوهر و تنها یک ماه از هم جدا. یکی این است که خود را برادر و پسر عموی خود را. سوال من این است آیا من می توانم پوشیدن همان لباس به هر دو مراسم ازدواج ؟

من به طور معمول نمی مراقبت در مورد آنچه که مردم فکر می کنم اما من هم نمی خواهم به این موضوع از تمسخر یا تحقیر در یک رویداد خانواده. من همچنین اضافه کردن آن را در مورد نگرانی های مالی. این درست است که آن را در یک لباس زیبا و من واقعا نمی بینید نقطه در بیرون رفتن و گرفتن یکی دیگر از لباس فانتزی. من نگرانی در مورد تصاویر در هر دو مراسم عروسی. من حدس می زنم من در اشتباه هستم و واقعا می تواند استفاده از برخی از مشاوره. — لباس زیبا در میانه

عزیز زیبا لباس: شما یک بازیگر زن هالیوود در طول فصل جوایز که “باید” که اساسا نگاه های مختلف برای هر یک از مراسم. خانواده خود را در مراسم ویژه رویدادهای اما هیچ دلیلی وجود دارد که شما نمی توانید با استفاده از لباس شما باید در ذهن برای هر دو. اگر شما ترس آن ممکن است باعث مشکل در عکس های عروسی را در نظر بگیرید accessorizing خود لباس متفاوت برای هر یک — طلا و جواهر برای اولین نقره دوم و رنگ های مختلف شال یا بسته بندی. من مطمئن هستم که شما می توانید این را خاموش بکشد. لطفا به عقب و اجازه دهید من می دانم.


محرمانه به من ایرلندی دوستان:

ممکن است شما همیشه باید

پرتو خورشید برای گرم شما

موفق باشید به شما جذابیت

و پناه فرشته

بنابراین هیچ چیز نمی تواند به شما آسیب برساند.

خنده حضار به تشویق شما

دوستان وفادار در نزدیکی شما

و هر زمان که شما دعا

آسمان به گوش شما.

ST مبارک. PATRICK’S DAY! — عشق ابی

نان پروفایل در 03/17/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>