DEAR ABBY: همسر رشد می کند اضطراب به عنوان انسان رشد می کند و نزدیک به خواهرش

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من ازدواج کرده ام به شوهرم 21 سال. ما تا به حال ما یو پی اس و فراز زندگی ما ارتباط جامد است.

در سال گذشته من به عنوان شوهر من تبدیل شده است و نزدیک به خواهر من. آن آغاز شده و با تماس های تلفنی هر یک بار در در حالی که به بررسی کنید که چگونه او را انجام می دهند. (او در زندگی ما خانه دوم در حالت های مختلف.) سپس آن را تبدیل به ساعت-مکالمات طولانی چند بار در هفته. زمانی که من به او گفتم آن را به من بسیار ناراحت کننده او گفت: آنها فقط “بسیار خوب.”

حدود شش ماه پیش او شروع به تماس با من با نام او در زمان نامناسب. من به او گفتم او شده است زمزمه نام او در گوش من در حالی که ما در خواب. او گفت که او متاسفم و او را به ایجاد برخی از تغییرات به رابطه با خواهر من. تغییرات او ساخته شده بودند به صحبت کردن با او هر شب برای ساعت در یک زمان. پس از آن او نیاز به رفتن به دیگر خانه “را به آن را دریافت برای فصل زمستان آماده است.” او به تنهایی با او را برای دو هفته و سپس تمدید اقامت خود توسط یک هفته دیگر به خاطر او است “با داشتن مسائل مربوط به سلامت.”

من به او گفتم من فکر می کنم او برای داشتن یک امر عاطفی با خواهر اما او مخالفت کرد. من در ثابت حالت وحشت و نمی دانم چه باید بکنید. هر گونه مشاوره ؟ — مشکوک در شمال

عزیز مشکوک: من شما را سرزنش نیست برای بودن به عنوان ناراحت به عنوان شما را به دلیل به حداقل می گویند, چه شوهر خود را انجام شده است نامناسب است. شما در صحبت خود را در مورد این ؟ اگر شما نیست, شما باید.

من شگفت زده است که شما نمی رفتن با او هنگامی که او رفت و به دیدار “دخترانه” و کمک به او را با “مسائل مربوط به سلامت.” که او تمدید اقامت خود را با او باعث می شود من تعجب می کنم اگر ممکن است بیشتر از یک امر عاطفی.

شما نیاز به پشتیبانی بیشتر از یک ستون روزنامه را تامین می کنند. یک قرار ملاقات با یک مجوز ازدواج و خانواده درمانگر اگر تنها به آرام وحشت خود را و به دست آوردن یک متحد. اگر شما می توانید متقاعد کردن شوهر خود را به رفتن از آن ممکن است در کاستن ترس خود را. اما اگر او علاقه مند نیست — رفتن به تنهایی.


عزیز ابی: من یک شغل رویایی و لذت بردن از هر بخشی از آن را جز برای ساعت ناهار. این زمان برای شکستن من نیست و قابل بحث است و نه منطقه. ما باید یک منطقه خاص برای غذا خوردن و ما قرار نیست برای آوردن غذا به کار ما ایستگاه.

در طول زمان ناهار هفت تا 10 نفر بحث سیاست در هر روز است. آن را کمک نمی کند که ما در طرف مقابل از حصار اما حتی اگر ما نبودند من خسته از همه nastiness در هر دو طرف.

من مودبانه از آنها خواست تا به بحث در مورد موضوعات دیگر از سیاست است. من حتی به صحبت رئیس من در مورد آن, اما, او گفت:, آن را تا به او آنچه را که مردم بحث در مورد خود را در زمان پایین. گاهی اوقات او می پیوندد ما در رستورانی و کمک به این موضوع است. یکی از همکاران من است که هشت ماهه باردار است و او آنقدر کار می کرد تا من نگران او را به زايمان زودرس. من چه باید گام بعدی کوتاه از ترک بود ؟ — از دست دادن اشتها

عزیز از دست دادن: مگر اینکه یک قاعده وجود دارد مشخص است که شما باید از خوردن ناهار خود را در داخل اتاق در نظر گرفتن ناهار خود را در خارج. هنگامی که هوا ملایم است که می تواند آن را خوب و آرام شکستن. اگر آن را بیش از حد سرد برای غذا خوردن در خارج از, شما می توانید آن را در ماشین خود را و گوش دادن به موسیقی است. اگر که ممکن نیست, راه حل برای مشکل شما ممکن است به عنوان ساده به عنوان سر و صدا لغو هدفون.

نان پروفایل در 02/27/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>