DEAR ABBY: زن احساس می کند کمی اتصال به مامان التماس او را برای پول

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من متولد در یک خانواده فقیر و پدر من به من داد تا برای تصویب به خوبی به انجام است. من خود شیفته مادر خوانده به شدت مورد آزار قرار گرفته من از لحاظ جسمی و روحی و عاطفی به عنوان یک کودک و عذاب من از نظر مالی به عنوان یک بزرگسال. من دیگر به او صحبت می کنند.

من مادر بیولوژیکی شده است و تلاش برای ارتباط با من به عنوان دختر. اما من اصلا او را با توجه به عنوان ، من احساس می کنم هر چیزی به سوی او. تمام آن سال ها از سوء استفاده را ترک کرده اند من احساس … خسته.

من مادر بیولوژیکی است که هنوز هم فقیر و به طور مداوم از او می پرسد: من برای پول به کمک من برادرزاده و خواهرزاده با نیازهای خود را. من درک می کنم که آنها در حال خون, اما من کار سخت برای پول من و نمی توانیم از آنها حمایت مالی. آنها تا به حال مقدار زیادی از فرصت ها در گذشته برای بهتر زندگی خود را, اما تصمیم به زنده کردن جزوه. چگونه می توانم پیدا کردن اعتبار سنجی که من یک فرد و نه فقط یک قللک ؟ — JADED در کالیفرنیا

عزیز خسته: با توجه به شرایطی که در آن شما مطرح شد آن ممکن است آسان است. یک راه برای پیدا کردن برخی از این اعتبار خواهد بود برای شروع به ایجاد برخی از مرزهای زندگی خود را. اگر شما می توانید استطاعت برای دیدن مجوز بهداشت روان حرفه ای شما تا حد زیادی به نفع برنامه ریزی برخی از جلسات. نه تنها آن کمک خواهد کرد که شما را به دریافت اولویت های خود را مستقیما آن را نیز ممکن است به شما کمک کند تا کمتر احساس گناه در مورد نه گفتن به بستگان با انگیزه های نهان.


عزیز ابی: من احساس مجبور به نوشتن بعد از دیدن خود Dec. 15 پاسخ به “در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا” میزبان به دنبال راهنمایی در مورد چگونه به پاسخ به دختر دیرین دوستان که به تازگی بازدید کردند. این دختر تا به حال ایمیل برای درخواست یک گزارش در پدر و مادر خود را’ عادات و رفتار در طول سفر خود را.

به عنوان تسهيلگر دختر خودم دانستن بسیاری از دیگر مراقبت فرزندان و متعلق به چند گروه پشتیبانی برای مراقبان به اعتقاد من کشیدند از خانواده و دوستان و بستگان دیگر در مورد عزیزان خود اشتباه است یا تهاجمی. عزیزان ما رفتار متفاوت در موقعیت های مختلف. چگونه آنها مذاکره تغییرات و موقعیت های اجتماعی بدون مراقب در حال حاضر ممکن است به ارائه سرنخ های مهم و اطلاعات خود را در خصوص ذهنی/شناختی وضعیت.

مراقبان امتحان کنید به عزیزان خود و آزادی به همان اندازه به عنوان با خیال راحت ممکن است. به دست آوردن اطلاعات در مورد این دیدار احتمالا به سرنخ در مورد توانایی سفر به طور مستقل یا نه و اینکه آیا آنها هنوز هم می تواند مذاکره اجتماعی و موقعیت های مناسب. اینها نمونه هایی از کارهایی است که یک پرستار هرگز مشاهده بدون چشم دیگران.

بسیاری از مراقبان وجود دارد خود را بخوانید ستون و دیگران که پیری, کاهش, در, دوستان, با, مراقبت بچه ها. مردم باید دریغ نکنید به چیزی می گویند زمانی که آنها متوجه تغییر در رفتار است. — خواننده وفادار در نیوجرسی

خواننده عزیز: من چاپ نامه خود را به دلیل آن است که نماینده از پاسخ های من در مورد “در هر نقطه در ایالات متحده آمریکا” نامه. شما در بالا بردن یک مسئله مهم در مورد چگونه آن را “طول می کشد تا یک روستا” به گروه با هم و به اشتراک گذاشتن مشاهدات در مورد تغییرات در افراد مسن را comportment فراتر از ساده پیری است.

نان پروفایل در 02/28/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>