DEAR ABBY: زن آماده برای صمیمیت است نه آماده شدن برای بارداری

Category: آرکانساس Comments: No comments

DEAR ABBY: دو سال پیش من تا به حال سقط جنین. مرد چیزی بیش از یک پرت کردن. ما مراقب باشید و هرگز چیزی را بدون حفاظت, اما آن اتفاق افتاده است به هر حال.

من در حال حاضر شده است در رابطه با یک واقعا مرد بزرگ به مدت چهار ماه. من گفتم: من می خواستم به آن را آهسته و او شده است بسیار حمایت, اما ما در حال گرفتن هر دو antsy به حرکت به مرحله بعدی از صمیمیت. مشکل من این است که من نمی توانم به نظر می رسد برای جلوگیری از داشتن حملات اضطراب زمانی که من فکر می کنم در مورد امکان حامله شدن دوباره حتی با استفاده از دو فرم از کنترل تولد. نه از ما می خواهد بچه ها در حال حاضر و یا در آینده. چگونه می توانم گذشته این ترس است ؟ — نگران در وایومینگ

عزیز نگران: یک راه برای انجام این کار خواهد بود به صحبت کردن با پزشک یا داروساز خود در مورد چه گزینه های شما خواهد بود برای استفاده دراز مدت از کنترل فرم تولد مانند slow-release ایمپلنت یا IUD.

اگر دولت خود را برنامه ریزی شده بود والدین, درمانگاه, نزدیک, من به طور معمول توصیه به رفتن وجود دارد. اما زمانی که من چک آنلاین من شوکه شده بود برای کشف دیگر وجود دارد یک کلینیک در کل دولت که بدان معنی است که شما ممکن است مجبور به رفتن تا آنجا که به کلرادو برای پیدا کردن یکی.


عزیز ابی: من به طور فزاینده ای نا امید با یک همکار رفتار روزانه. او یک استاد راهنما در گروه اگر چه من دیگر گزارش به طور مستقیم به او. اما من در اتاق مجاور به او و من او را اغلب.

هر روز زمانی که او می رسد من خوش آمد می گوید او با من استاندارد “صبح به خیر, حال شما چطور است ؟” و او در پاسخ با یک آه سنگین و مبهم سخن گفتن در مورد چگونه او خسته است و یا برخی دیگر به طور کلی شکایت. حتی اگر از من بپرسید در مورد رفاه خود را, او هنوز هم ارائه همان اظهارات منفی. او این کار را با سایر همکاران و همچنین. است وجود دارد یک پاسخ موثر به من ارائه می دهند کمک خواهد کرد که خود را بپرسید و یا حداقل توقف با سنگین شهادت? — از شنیدن آن خسته

عزیز خسته: از آنجا که او به طور مداوم داوطلبان (با یک آه سنگین) که او را “خسته” را در نظر بگیرید و اشاره کرد که از او شده است گفت: این همان چیزی که برای مدت زمان طولانی و نشان می دهد او یک دکتر مشورت در مورد آن. یک چیز شما قطعا باید جلوگیری از انجام این است که شخصی از راه آن به نظر می رسد شما انجام دهد.


DEAR ABBY: شوهر من یک وکیل موفق و من در 50s و ازدواج شده است 10 سال است. او تحصیل کرده ، مشکل: او نمی خواهم به دست خود را بشویید.

من اغلب از او بخواهید لطفا برای شستن دست های خود را زمانی که او خارج می شود اما او امتناع کند. او می بیند هیچ مشکلی با آن. او همچنین هیچ مشکل چسبیدن دست برهنه خود را در آب نبات شیشه یا هر ظرف دیگر با غذایی در آن است. نه تنها این غیربهداشتی اما من آن را نفرت انگیز است.

افکار خود را چه هستند? من انجام داده ام را با آب نبات شیشه اما این اتفاق می افتد در شام بیش از حد. — شستن! در ایلینوی

عزیز شستشو: شوهر شما باید شستن دست های خود را پس از استفاده از حمام اگر فقط از احترام به احساسات خود را. که او صحبت می کند حجم در مورد او. من پیشنهاد داشتن بهداشتی دستمال مرطوب بر روی میز شام خود را, اما او احتمالا حاضر به استفاده از آنها.

انجام دور با آب نبات ظرف هوشمند بود. در حال حاضر از آن زمان به بشقاب شوهر خود را, مواد غذایی برای او در آشپزخانه به طوری که انگشتان خود را نمی خواهد لمس جمعی از مواد غذایی است. و اگر او رزین مناسب بشقاب خود را به طوری که او می تواند آن را لمس نمی کند.

نان پروفایل در 03/16/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>