DEAR ABBY: کلمات حکمت بیان درس در عزت نفس

Category: آرکانساس Comments: No comments

عزیز ابی: من آن را انجام فرسوده قطع خود “تعریف بلوغ” با من برای سال های بسیاری به دلیل آن بوده است الهام بخش برای من. من حتی به یک کپی از آن را به برادر کوچکتر من.

آن است که بخشی از یکی از نشریات خود را? من احساس می کنم آن است که مربوط به امروز چون هر دو جوان و قدیمی می تواند با استفاده از یک درس در احترام و عزت نفس. شما می توانید چاپ مجدد آن ؟ — فرانسیس در دالاس

عزیز فرانسیس: با لذت! در اینجا آن است که:

تعریف بلوغ

بلوغ است:

توانایی به چوب با یک کار تا زمانی که آن را به پایان رسید.

توانایی انجام کار بدون اینکه تحت نظارت است.

توانایی حمل پول بدون هزینه های آن است.

و توانایی تحمل بی عدالتی بدون که مایل

برای به دست آوردن حتی.

این تعریف از بلوغ گنجانده شده است در جزوه “نگهبانان” تلفیقی از طنز و الهام بخش اقلام — اشعار و مقالات کوتاه-که خوانندگان از من خواست به شامل در ستون زیرا آنها برگزار معنی خاص برای آنها. بسیاری از مثل شما همچنین باید گفت آنها نگه مقالات تا آنها فرسوده و yellowed با سن. بسیاری از خوانندگان پیشنهاد مقالات قرار داده می شود با هم در یک جزوه. پر از باهوش مشاهدات “نگهبانان'” موضوعات متنوع پوشش موضوعات مختلف از جمله پدر و مادر و فرزندان, پیری, حیوانات, بخشش, و غیره. من جزوه می توانند با ارسال نام خود و آدرس پستی به همراه چک یا حواله برای 8 دلار (ایالات متحده بودجه) به ابی عزیز پاسداران جزوه P. O. Box 447 Mount Morris, IL 61054-0447. حمل و نقل و حمل و نقل در قیمت گنجانده شده. پر از پایین به زمین از قطعات خرد هر دو شوخ و فلسفی “نگهبانان” جزوه ارزان هدیه خوش آمدید برای زوج های تازه ازدواج کرده, حیوان خانگی عاشقان و یا هر کسی که دوره نقاهت بعد از بیماری. همچنین الهام بخش, مثبت, سریع و آسان به عنوان خوانده شده برای هر کسی که می تواند با استفاده از یک آسانسور!


عزیز ابی: من بوده ام با “برندا” برای نزدیک به 40 سال است. ما تا به حال سهم ما از دوران سخت اما من همیشه یک دوست خوب به او حتی اگر این احساس یک طرفه. آخرین کلش برای من بود چند ماه پیش زمانی که من تا به حال عمل جراحی عمده.

من را نمی شنوند و از او برای سه هفته و زمانی که او در تماس با او صحبت در مورد زندگی او تمام وقت و هیچ علاقه ای نشان داد که چگونه من انجام شده بود. برندا در حال حاضر عمده عمل جراحی است. دو هفته رفته اند و من او را به نام. من می خواهم او را به یک طعم و مزه خود را خودخواه پزشکی است.

من شده اند در صف مقابل با او در گذشته که او نیست همیشه وجود دارد برای من. او معذرت خواهی کرده اما هیچ چیز تغییر نکرد. من بودن بیش از حد حساس در مورد عدم مراقبت در مورد هر کسی جز خودش ؟ — بیش از آن در کالیفرنیا

عزیز بیش از آن: من فکر نمی کنم. اما اگر شما گام به عقب و نظر خود را در رابطه با برندا شما متوجه خواهد شد که آن را همواره در این راه بوده است. شاید آن زمان به ارزیابی این که آیا حفظ این نوع رابطه شما با او داشته است که ارزش تلاش از آنجا که پس از 40 سال او را در حال رفتن به تغییر. یا قبول خود را به عنوان او است و یا در حرکت است.

نان پروفایل در 03/18/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>