مرگ و میر در دولت آمار 208; موارد تا 322

Category: آرکانساس Comments: No comments

بینالملل آسا هاچینسون امضا منظور گسترش بهداشت عمومی اورژانس او در ابتدا اعلام کرد در ماه مارس اضافی 60 روز به عنوان دولت تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در صدر 200 نفر از جمله یک رکورد 11 مرگ و میر که اضافه شد به کل در روز پنج شنبه.

دولت مرگ و میر از این ویروس به عنوان ردیابی توسط وزارت بهداشت افزایش یافت و به 208 در حالی که ایالت شمارش از موارد مثبت افزایش 322 به 13,928.

تعداد Arkansans بستری با این ویروس در سطح رکورد و افزایش از دوشنبه افزایش یافته نه به 226.

پنجاه و سه نفر از بيماران در هواکش تعدادی است که تا به حال تغییر از یک روز پیش از آن.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

در ضمن Benton County Sheriff شان هالووی گفت: بعد از ظهر پنجشنبه که 164 زندانی در Benton County jail باید آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله یکی که در بیمارستان بستری است.

دیگر زندانیان که تست مثبت ندارد و علائم. سیزده کارکنان زندان نیز باید آزمایش مثبت و بدون علامت است.

هاچینسون گفت: گسترش اضطراری اعلام خواهد نگه دارید در محل اقدامات اجرایی دستورات او امضا این هفته اعطای کسب و کار و کارکنان مراقبت های بهداشتی بیشتری ایمنی از coronavirus مربوط به دعاوی و گسترش غرامت کارگران مزایای Arkansans که قرارداد این ویروس در کار است.

او همچنین اشاره کرد زبان در نظم دادن به او و وزارت بهداشت وزیر Nate اسمیت “تنها قدرت بیش از همه موارد قرنطینه انزوا و محدودیت در تجارت و سفر.”

“شهرها و استان ها باید اعمال هر گونه محدودیت تجارت و یا سفر است که محدود تر از یک بخشنامه یا دستورالعمل های صادر شده توسط وزیر بهداشت و درمان در مشاوره با فرماندار” هاچینسون گفت: در سفارش.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=NOqGsef7XKM]

خواه فرماندار اصلی اورژانس اعلامیه در تاریخ 11 مارس تا به حال مشابه زبان منع شهرها و استان ها از سازماندهی “قرنطینه مقررات بازرگانی و یا سفر” به جز “توسط مقام وزیر بهداشت و درمان.”

با وجود کسانی که اعلامیه های فایت شورای شهر در روز سه شنبه تصویب یک فرمان نیاز به ماسک پوشیده می شود و در بسیاری از داخل مکان های عمومی.

لیتل راک شهردار فرانک اسکات جونیور گفت که او قصد دارد به موضوع اجرایی به منظور اجرای یک نیاز مشابه.

“وجود دارد هر گونه برنامه ریزی برای به چالش کشیدن هر یک از آنها” هاچینسون گفت: روز شنبه از شهرستان ماسک مورد نیاز “اما همه نیاز به درک اگر یک شهر قانون محدود تر از دولت قانون و سپس آن را preempted توسط دولت و حکومت و پس از آن دولت هدایت است که حاکم از نظر سیاست ما در ماسک.”

پرسید که آیا به نظر او این شهرستان مورد نیاز نامعتبر هاچینسون در بیانیه ای گفت: بعد از آن پنج شنبه: “احکام معتبر هستند به میزان آنها محدود تر از بخشنامه و یا دستورالعمل های صادر شده توسط وزیر بهداشت ،

“همه باید به دنبال بخشنامه ها و دستورالعمل های صادر شده توسط وزیر بهداشت و درمان.”

متحده متفاوت

هاچینسون موضع مجموعه او جدا از فرمانداران جمهوریخواه از تگزاس و آریزونا.

پس زودتر گفت که تگزاس شهرستانها نمی تواند جریمه کردن افراد برای پوشیدن ماسک تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت گفت: در این هفته آنها می تواند کسب و کار خوب است که موفق به نیاز مشتریان به آنها را می پوشند.

آریزونا دولتی mlb در ضمن کاهش یافته است مخالفت خود را با ماسک احکام تصویب شده توسط شهرستانها با استناد به رشد ویروس موارد در دولت است.

فایت شهردار Lioneld اردن نمی بازگشت یک تماس را به دنبال نظر روز پنج شنبه در این شهرستان را برنامه ریزی برای اجرای فرمان. اسکات ندارد, نظر, او گفت:.

در هاچینسون روزانه کنفرانس خبری در گیر برگزار شد پنج شنبه در فورت اسمیت اپیدمیولوژی دولت جنیفر Dillaha با تاکید بر اهمیت ماسک به عنوان راهی برای جلوگیری از گسترش ویروس.

وزارت بهداشت بخشنامه نیاز به آنها را در برخی از تنظیمات مانند رستوران ها و سالن مو.

در دیگر مناطق عمومی, مقامات بهداشتی توصیه می شود اما لازم نیست که مردم آنها را می پوشند.

“اگر اکثریت Arkansans بودند به پوشیدن خود را پارچه پوشش صورت در زمانی که آنها در مکان های ما تا حد زیادی می تواند کاهش انتقال covid-19 در آرکانزاس اما آن را به همه ما کار کردن با هم.” Dillaha گفت.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

موارد جدید پایین

هاچینسون با اشاره به برخی از نشانه هایی است که گسترش این ویروس کاهش پس از ثبت افزایش 731 موارد در روز جمعه.

او اشاره کرد که میانگین تعداد موارد جدید اضافه شده روزانه بیش از یک نورد هفت روز کاهش یافته بود در روزهای اخیر در هر یک از بخش بهداشت و درمان پنج بهداشت عمومی مناطق.

“این بدان معنی نیست که آن را به همان فردا و روز بعد اما این تشویق اخبار برای ما” هاچینسون گفت. “امیدوارم مردم با توجه به دستورالعمل های ما.”

ایالت متوسط تعداد موارد اضافه شده در هر روز بیش از هفت روز کاهش یافت و از یک رکورد از 463 روز چهارشنبه به 445 روز پنج شنبه.

هاچینسون گفت که او نمی تواند حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع روز شنبه در تولسا.

او توصیه Arkansans که برای آزمایش برای coronavirus زمانی که آنها به عقب بر گردیم مگر اینکه آنها و دیگران در این تجمع پوشیدن ماسک یا قادر به عمل اجتماعی فاصله است که به طور کلی تعریف شده به عنوان اقامت حداقل 6 فوت از سایر افراد است.

“بیایید خوش آمدید به رئیس جمهور به این بخش از کشور, اما اجازه دهید مطمئن شوید که ما یک رابطه بالا برای بهداشت عمومی و کسانی که نیاز است که ما می دانیم که بسیار مهم است,” او گفت:.

هاچینسون نیز گفت: نمی دریافت هر گونه اخطار قبل از کانزاس وزارت بهداشت و محیط زیست اضافه شده در آرکانزاس به همراه آلاباما و آریزونا به لیست متحده از آن مسافران توصیه به قرنطینه خود را برای 14 روز پس از ورود در کانزاس است.

شش متحده — نیویورک, نیوجرسی, ماساچوست, ایلینوی, رود آیلند و کانتیکت — از لیست حذف شدند که همچنین شامل مریلند. افرادی که در کشتی های کروز و یا سفر در سطح بین المللی نیز توصیه به قرنطینه.

“آمد که به عنوان یک شگفتی به دلیل وجود بسیار زیادی آمده است که در حال انجام است که در حال حاضر,” او گفت:.

او گفت که او فکر آن را “کمی مضحک است که نیویورک خوب است برای سفر به” اما نه آرکانزاس است.

“که فقط من فکر می کنم یک انحراف از آنچه که در کشورهای دیگر در حال انجام در دست زدن به این” او گفت:.

آرکانزاس قبلا مورد نیاز ورود مسافران از New York, New Jersey, کانکتیکات, نیواورلئان و خارج از کشور به قرنطینه خود را, اما این دستور لغو شد دوشنبه زمانی که دولت وارد فاز دوم آن کاستن از محدودیت هایی که تحمیل شده بود به سرعت گسترش coronavirus.

کانزاس آژانس بهداشت می گوید در وب سایت خود را که آن را “با استفاده از تعدادی از منابع داده ها از جمله تعداد موارد هر دولت است و اینکه دولت گزارش گسترده جامعه انتقال” در تصمیم گیری است که کشورهای شامل در آن قرنطینه لیست.

[ثبت نام ایمیل: فرم ظاهر نیست بالا ؟ کلیک برای عضویت اینجا را به روز رسانی در کروناویروس ” arkansasonline.com/coronavirus/email/]

زندانیان آلوده

موارد اضافه شده به کل در روز پنج شنبه شامل 46 در واشنگتن کانتی 33 در Benton County و 23 در Pulaski County است.

عفونت در میان زندانیان زندان اختصاص 23 از موارد جدید. این موارد اغلب نشان می دهد در ایالت مجموع چند روز پس از آزمون انجام شده است پس از کسب اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

در شرق آرکانزاس منطقه ای واحد در نزدیکی Brickeys در لی شهرستان تعدادی از زندانیان که آزمایش مثبت افزایش 75 به 550, با توجه به وزارت بهداشت گزارش شود.

این Benton County زندان بود فقط 375 زندانیان در روز پنج شنبه از 700 در ماه مارس به عنوان یک نتیجه از جمعیت-کاهش تلاش توسط کلانتر, کار با دادستان و قضات هالووی گفت.

او گفت: این زندانیان که تست مثبت برگزار می شد در یک منطقه متفاوت از دیگر زندانیان.

تعداد موارد در دولت که در نظر گرفته شد فعال به این معنی که فرد در حال آزمایش مثبت بود و هنوز بهبود یافت و از رکورد 4,413 روز چهارشنبه به 4,344 در روز پنج شنبه به عنوان 380 نفر در تازه طبقه بندی شده به عنوان داشتن بازیافت.

تعداد فعال موارد کاهش پنج به 142 در میان ساکنان خانه سالمندان و توسط 32 به 644 در میان زندانیان زندان.

قوانین منتشر شد

وزارت بهداشت در پنج شنبه نیز ارائه Arkansas Democrat-Gazette با قوانین خود را برای اجازه دادن به بازدید کنندگان غذاخوری جمعی و بازدید برای آرایشگری و سالن زیبایی در خانه های سالمندان زندگی کمک امکانات و تسهیلات مراقبت دراز مدت از ماه آینده آغاز کنیم.

در امکانات که در آن یک یا دو ساکنان و یا کارکنان آزمایش مثبت در هفت روز گذشته دیداری با ساکنان آلوده و باید متوقف شود و آن دسته از ساکنان باید جدا از دیگر ساکنان این قوانین می گویند.

ساکنان و یا کارکنان که تا به حال “طولانی مدت تماس نزدیک با فرد آلوده در 48 ساعت قبل از فرد آزمایش مثبت یا توسعه علائم باید آزمایش می شود.

تماس با چنین تعریف شده است که در عرض 6 پا برای بیش از 15 دقیقه بدون پوشیدن توصیه می شود تجهیزات حفاظتی.

ساکنان و یا کارکنان که تا به حال چنین تماس با فرد آلوده نیز باید ممنوع از داشتن بازدید کننده و از مطالعه حذف غذاخوری جمعی و با استفاده از امکانات سالن های زیبایی یا آرایشگاه تا زمانی که نتایج آزمون در دسترس هستند.

برای امکانات که در آن سه تا پنج ساکنان و یا کارکنان آزمایش مثبت در هفت روز گذشته, دیدار, گروه فعالیت های بازدیدکننده برای آرایشگری و سالن زیبایی برای همه ساکنان باید به حالت تعلیق به مدت 14 روز از تاریخ آخرین نتیجه تست مثبت.

در علاوه بر این به افرادی که در تماس با فرد آلوده تسهیلات باید گسترش آزمایش به همه ساکنان و کارکنان در راهرو که در آن ساکن زندگی می کند و یا مناطق که در آن کارکنان اختصاص داده بود.

“آرکانزاس, وزارت بهداشت, را, راهنمای کنترل عفونت و پتانسیل کاهش استراتژی برای پیاده سازی به صورت محدود ملاقات در طول این زمان اگر این وضعیت اجازه می دهد تا” قوانین می گویند. “آرکانزاس وزارت بهداشت را ارزیابی و ارائه انتشار نامه ای که امن برای از سرگیری ملاقات است.”

امکانات که در آن بیش از پنج نفر را آزمایش مثبت در گذشته و هفت روز باید به حالت تعلیق در, دیدار, فعالیت های گروه و سالن زیبایی و آرایشگاه بازديد حداقل 28 روز یک بار در وزارت بهداشت تصویب. در این موارد همه کارکنان و ساکنان باید آزمایش می شود.

قوانین نیز نیاز به اقدامات احتیاطی گرفته شده در طول بازدیدکننده داشته است از جمله نیاز به بازدید کننده به پوشیدن ماسک و نمایش علائم.

در آماده سازی برای از سرگیری بازديد همه مراقبت دراز مدت تسهیلات کارکنان و ساکنان در حال آزمایش این ماه است.

AARP آرکانزاس “ستایش مقامات دولتی برای کار بر روی یک برنامه ریزی دقیق است که به دنبال تعادل ساکن نیاز به تعامل اجتماعی را با خطر قرار گرفتن در معرض و انتقال” این گروه مدیر گیاه Sanderson گفت: در یک ایمیل.

او اشاره کرد که فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات دستورالعمل های توصیه در برابر اجازه می دهد بازدیدکننده داشته است تا زمانی که دولت خود می رسد فاز سوم بازگشایی.

“به عنوان آرکانزاس رسیده است فاز سوم دولت باید ورزش کامل و مناسب نظارت برای حفاظت از ایمنی از ساکنان از جمله نظارت بر تجهیزات برای اطمینان از دستورالعمل ها را به دنبال,” Sanderson گفت.

او همچنین تشویق بازدید کنندگان به دنبال وزارت بهداشت دستورالعمل و گفت: مجازی ملاقات باید در دسترس برای ساکنان که خانواده یا دوستان از لحاظ جسمی قادر به بازدید از یک مرکز در فرد است.

آخرین میر

سه نفر از مرگ و میر که اضافه شد به دولت بود و در مجموع در شهرستان Craighead, بالا بردن آن مرگ و میر از این ویروس به پنج.

Pulaski اتحادیه و بنتون شهرستانهای هر حال دو تا از جدید مرگ و میر. Randolph County, تاثیر مرگ و میر ناشی از این ویروس و تیز شهرستان به حال خود چهارم است.

تعداد مرگ و میر ویروس به عنوان ردیابی توسط وزارت بهداشت و درمان افزایش به 48 در Pulaski County, 13 در اتحادیه شهرستان و 11 در Benton County است.

یکی از های اخیر مرگ و میر یک فرد سنی 45 تا 64. دیگران تمام شد 65 ساله یا مسن تر.

وزارت بهداشت سخنگوی گاوین Lesnick گفت نه از مرگ و میر رخ داده در هفته گذشته و دو اتفاق افتاد اما قبل از آن به تازگی گزارش شده است.

در Craighead پرستاری مرکز در جنسبرو تعداد ساکنان ذکر شده در بخش بهداشت و درمان گزارش به عنوان داشتن از درگذشت این ویروس افزایش یافته و از دو تا شش.

اضافی 20 ساکنان و هفت کارکنان در خانه سالمندان باید آزمایش مثبت با توجه به گزارش.

بخش تعداد مرگ و میر در میان ساکنان خانه سالمندان به عنوان ذکر شده در یک کشور, وب سایت افزایش یافته و از 72 تا 80.

از جمله ساکنان که فوت کرده اند, تعدادی از ساکنان در خانه های سالمندان و یا به کمک امکانات زندگی که آزمایش مثبت افزایش چهار به 622. تعدادی از عفونت در امکانات در میان کارکنان افزایش شش به 368.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط تام Sissom و تریسی M. نیل از Northwest Arkansas Democrat-Gazette.

Sgt. Audrey Molen and Cpl. Alexis Bartholomew work Thursday at the Washington County Detention Center. The county reported 46 new coronavirus cases Thursday.
(Photo courtesty of the Washington County Sheriff’s Office)

گروهبان. آدری Molen و سرجوخه اد گالو) الکسیس Bartholomew کار روز پنج شنبه در شهرستان واشنگتن بازداشتگاه. شهرستان گزارش 46 جدید کروناویروس موارد پنج شنبه.
(عکس courtesty از Washington شهرستان کلانتر دفتر)
Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>