بحث آغاز می شود که برای اولین بار در خط COVID-19 واکسن

که می شود برای اولین بار در خط برای یک COVID-19 واکسن? آمریکا مقامات بهداشتی امیدوارم که اواخر ماه آینده به پیش نویس برخی از راهنمایی در مورد چگونه به سهمیه اولیه دوز, اما آن را یک دشوارترین تصمیم گیری است. “نه همه مانند پاسخ به” دکتر فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی بهداشت به تازگی گفته یکی از مشاوران گروه دولت خواست برای کمک به تصمیم می گیرید. “وجود خواهد داشت بسیاری از مردم که احساس می کنید که آنها باید در بالای لیست.”

به طور سنتی برای اولین بار در خط کمیاب واکسن هستند سلامت کارگران و مردم بیشتر در معرض هدفمند عفونت است.

اما کالینز پرتاب ایده های جدید را به مخلوط: در نظر گرفتن جغرافیا و اولویت دادن به مردم که در آن شیوع هدف قرار دادن سخت ترین. و فراموش نکنید که داوطلبان در مرحله نهایی واکسن تست که ساختگی عکس های گروه مقايسه نیاز به گفتن اگر واقعی عکس واقعا کار می کنند. “ما به آنها مدیون … برخی از ویژه اولویت” کالینز گفت. بزرگ مطالعات در این تابستان با هدف اثبات کند که از چندین تجربی COVID-19 واکسن ایمن و موثر است. مدرن, Inc. و Pfizer Inc. شروع آزمون در هفته گذشته است که در نهایت خواهد شد عبارتند از: 30,000 داوطلبان هر یک از; در چند ماه آینده به همان اندازه بزرگ خواستار داوطلبان به آزمون عکس های ساخته شده توسط AstraZeneca Johnson & Johnson و Novavax. و برخی از واکسن های ساخته شده در چین در حال کوچکتر در اواخر مرحله مطالعات انجام شده در کشورهای دیگر است.

برای تمام وعده های آمریکا انباشت میلیون ها نفر از دوزهای حقیقت سخت: حتی اگر یک واکسن اعلام شده است بی خطر و موثر تا پایان سال وجود خواهد داشت به اندازه کافی برای هر کسی که می خواهد آن را حق دور — به خصوص که اکثر بالقوه واکسن نیاز به دو دوز.

این یک معضل جهانی. سازمان بهداشت جهانی است دست و پنجه نرم با همان که-می رود-اولین سوال آن را به عنوان تلاش می کند تا اطمینان حاصل شود واکسن نسبتا توزیع به کشورهای فقیر — تصمیم گیری ساخته شده و حتی سخت تر به عنوان کشورهای ثروتمند گوشه بازار برای اولین دوز.

در ایالات متحده مشورتی کمیته ایمن سازی شیوه های, یک گروه ایجاد شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها به قرار زیر است توصیه می کنیم که به واکسیناسیون و هنگام-مشاوره است که دولت تقریبا همیشه به شرح زیر است. اما یک COVID-19 واکسن تصمیم بسیار روی حیله و تزویر است که این زمان در اطراف, ethicists و واکسن کارشناسان از آکادمی ملی پزشکی, اجاره توسط کنگره به توصیه دولت خواسته شده به وزن بیش از حد. تنظیم اولویت نیاز به “خلاق اخلاقی حس مشترک” گفت: لایحه Foege که ابداع واکسن استراتژی که منجر به جهانی ریشه کنی آبله. Foege شرکت پیشرو آکادمی مذاکرات خواستار آن “هر دو این فرصت و این بار.”

با واکسن اطلاعات غلط فراوان و ترس است که سیاست ممکن است مزاحم شدن, CDC مدیر رابرت Redfield و گفت: باید واکسن تخصیص به عنوان “عادلانه و منصفانه و شفاف است.”

چگونه تصمیم می گیرید ؟ CDC را باز پیشنهاد: اول واکسیناسیون 12 میلیون از مهم ترین, سلامت, امنیت ملی و دیگر کارگران ضروری. بعدی خواهد بود 110 میلیون نفر در معرض خطر بالا از coronavirus — کسانی که بیش از 65 زندگی می کنند که در دراز مدت مراقبت از امکانات و یا کسانی که در هر سنی که هستند در سلامت فقیر-یا که نیز ضروری کارگران است. عموم مردم خواهد آمد.

CDC vaccine مشاوران می خواستم به می دانم که واقعا ضروری است. “من نمی خواهد خودم مهم مراقبت های بهداشتی کارگر” بستری دکتر پیتر melissa prophet متخصص اطفال در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است. در واقع خطرات برای سلامت کارگران امروز به مراتب متفاوت تر از همه گیر را در اوایل روز است. در حال حاضر کارگران بهداشت در COVID-19 واحد درمان اغلب بهترین محافظت; دیگران ممکن است بیشتر در معرض خطر اعضای کمیته اشاره کرد.

فراتر از سلامت و امنیت زمینه کند “ضروری” به معنی مرغ کارگران کارخانه یا آموزگار? و اگر این واکسن کار نمی کند به خوبی در میان جمعیت های آسیب پذیر به عنوان میان جوانتر و سالمتر مردم ؟ این یک نگرانی واقعی داده است که افراد مسن را به سیستم ایمنی بدن نیست برگرد تا به عنوان به خوبی به واکسن آنفولانزا.

سیاه, لاتین ها و آمریکایی های بومی جمعیت نامتناسب آمار coronavirus عدم رسیدگی به این تنوع به معنی “هر چه می آید از گروه ما خواهد شد نگاه بسیار مشکوکی گفت:” تأثیر یکسانی دارند رئیس دکتر خوزه رومرو, آرکانزاس,’ موقت وزیر بهداشت.

در نظر بگیرید شهری فقیر است که زندگی در شرایط شلوغ اند و کمتر دسترسی به مراقبت های بهداشتی و نمی توانید از خانه کار می کنند مانند بیشتر ممتاز آمریکایی افزود: دکتر شارون فری سنت Louis دانشگاه.

و آن را ممکن است ارزش واکسیناسیون تمام خانواده ها به جای تلاش برای تک کردن فقط با یک ریسک بالا فرد در یک خانواده گفت: دکتر هنری برنشتاین از Northwell سلامت.

هر کس می شود برای اولین بار یک واکسيناسيون مبارزات انتخاباتی در حالی که مردم قرار است به نگه داشتن فاصله خود نظم بلند است. در طول سال 2009 آنفولانزای خانواده منتظر در صف های طولانی در پارکینگ و در ادارات بهداشت که خود را به نوبه خود آمد و ازدحام که مقامات می دانم که آنها باید برای جلوگیری از این زمان در اطراف.

عملیات پیچ و تاب سرعت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش به سرعت واکسن تولید و توزیع است که کار کردن چگونه به سرعت در حال حمل و نقل مناسب تعداد دوز به هر کجا که واکسن را به رخ می دهد.

درایو-از طریق واکسیناسیون pop-up درمانگاه و دیگر ایده های نوآورانه در جدول گفت: CDC دکتر نانسی r. schultze،.

به عنوان به زودی به عنوان یک واکسن موثر اعلام کرد: “ما می خواهیم که قادر به بعد رک و پوست کنده به شروع این برنامه” r. schultze ، گفت:. “این یک راه طولانی است.”


آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra