مناظره شب نزاع و جدال: بلومبرگ Sanders, حمله رقبا

از زنگ باز و دموکرات شده از انگلیسی نیویورک میلیاردر مایک بلومبرگ و مطرح شده اشاره کرد و به پرسش در مورد برنی ساندرز’ را-بدون-زندانیان سیاست در ستیز مناظره چهارشنبه شب که تهدید به بیشتر گل آلود حزب را به تلاش فوری برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

بلومبرگ سابق شهردار نیویورک بود که یک بار یک جمهوری خواه مجبور شد برای دفاع از خود را ضبط و نظرات گذشته مربوط به نژاد و جنسیت و ثروت شخصی در یک گهگاه rocky بحث مرحله اولین. ساندرز در ضمن سعی به ضرب و شتم به عقب اشاره کرد و به پرسش در مورد خود را در آغوش دموکراتیک سوسیالیسم و سلامت خود را پس از یک حمله قلبی در سال گذشته است.

نهم بحث از این چرخه برجسته تهاجمی ترین دوره پایدار و اختلافات در حزب دموکرات’ yearlong جستجو برای ریاست جمهوری نامزد. تنش منعکس رشد اضطراب در میان نامزدها و رهبران حزب که نامزدی مبارزه می تواند عملکرد یک نامزد خواهد شد که در تلاش برای ساخت یک برنده ائتلاف در ماه نوامبر به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.


این کمپین است که در مورد به سرعت تشدید. نوادا آرا روز شنبه در کارولینای جنوبی به شرح زیر در مارس 29. بیش از یک دوجین متحده میزبان سه شنبه مسابقات در کمتر از دو هفته با حدود یک سوم از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی در خطر است.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن بود که در مبارزه برای بقا و ایستاده بود با حملات مکرر در بلومبرگ. او به دنبال تضعیف او با هسته دموکراتیک رای دهندگان که در حال ناراحت کننده خود را با ثروت عظیم خود را توهین آمیز در مورد اظهارات پلیس از اقلیت ها و تحقیرآمیز نظرات در مورد زنان از جمله کسانی که مشغول به کار در شرکت خود را.

وارن برچسب بلومبرگ “یک میلیاردر که تماس افراد چاق broads و اسب-مواجه شده است.”

او تنها نبود.

ساندرز شدت انتقاد کرد در بلومبرگ است policing سیاست به عنوان شهر نیویورک شهردار که ساندرز گفت: هدفمند “آفریقایی-آمریکایی و لاتین در یک ظالمانه راه است.”

و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن متهم است که بلومبرگ است “توقف-و-frisk” سیاست به پایان رسید تا “پرتاب از 5 میلیون مرد سیاه و سفید در برابر دیوار.”

تماشای طول غربی کمپین نوسان تهمت پیوست بلومبرگ شمع ، “مینی مایک بلومبرگ است بحث عملکرد امشب شاید بدترین در تاریخ بحث و شده اند وجود دارد برخی از واقعا بد” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “او سکندری bumbling و به شدت بی کفایت. اگر این کار نمی کند, دست کشیدن او از نژاد هیچ چیز خواهد شد. نه چندان آسان به انجام آنچه که من انجام داد!”

پس از بحث وارن گفت: “من هیچ شکی ندارم که مایکل بلومبرگ رسیدن است در جیب خود در حال حاضر و هزینه های دیگر صد میلیون دلار به سعی کنید برای پاک کردن هر آمریکایی حافظه مورد آنچه اتفاق افتاده است در بحث مرحله است.”

در یک شب که تهدید به لکه درخشش خود را با دقت ساخته شده تلویزیون تبلیغ, تصویر, عصر ایران شک و تردید عمل و زمانی که حمله در مسائل مربوط به نژاد و جنسیت. اما او محکم و unapologetic در مورد ثروت خود را و چگونه او با استفاده از آن را تحت تاثیر قرار تغییر مهم به دموکرات ها. او در زمان خاص هدف در ساندرز و خود توضیحات به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک.

“من فکر نمی کنم که هیچ شانس سناتور ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بلومبرگ اعلام کرد قبل از ذکر ساندرز’ افزایش ثروت است. “بهترین و شناخته شده سوسیالیستی در کشور اتفاق می افتد به یک میلیونر با سه خانه!”

ساندرز در دفاع از داشتن خانه های متعدد اشاره کرد او یکی در واشنگتن که در آن او کار می کند و دو در ورمونت دولت او نماینده در مجلس سنا.

در حالی که بلومبرگ بود براق شی جدید چهارشنبه بحث نیز مشخص شده یک آزمون بزرگ برای ساندرز که در حال ظهور است به عنوان پیشتاز در دموکرات نامزدی مبارزه, آیا حزب خود را استقرار آن را دوست دارد یا نه. یک گروه رو به رشد خیرین و مقامات منتخب و فعالان سیاسی که از ترس ساندرز’ سازش ناپذیر سیاست مترقی می تواند یک فاجعه در انتخابات عمومی در برابر تهمت و در عین حال آنها به تلاش برای یکی شدن پشت یک نسیم جایگزین.

پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا رفت و پس از هر دو بلومبرگ و ساندرز هشدار داد که یک تهدید به “سوختگی” حزب دموکرات و از سوی دیگر در تلاش بود تا آن را خرید.

او آنها را به نام “دو پلاریزه آمار و ارقام در این مرحله” با کمی شانس از شکست مغلوب ساختن پیشی جستن و یا کمک به کنگره دموکراتها در رقابت با جمهوری خواهان.

بلومبرگ و ساندرز شد نخست اهداف اما خبر نداشت کمتر مبرم برای چهار دیگر نامزدها روی صحنه است.

دیرین استقرار مورد علاقه بایدن دو دوره معاون رئیس جمهور به شدت مورد نیاز به تنفس زندگی جدید را به خود آور, کمپین که وارد شب در پایین متوسط درهم و برهم کردن پشت Buttigieg و مینه سوتا بهداشت ، ctq. و پس از یک بد پایان هفته گذشته در نیوهمشایر وارن شد مبارزه برای احیای او متوقف کاخ سفید پیشنهاد.

وارن کمپین مشاور گفت در توییتر که خود را آتشین ساعت اول بحث شد بهترین ساعت از جمع آوری کمک های مردمی “به روز است.”

دیگر پیشرو مترقی در مسابقه ساندرز تحت حمله از بایدن و بلومبرگ برای آغوش او از سوسیالیسم دموکراتیک بود.

ساندرز به عنوان او بارها و بارها در طول سال گذشته در دفاع از هزینه های خود را امضا “مدیکر برای همه” بهداشت و درمان طرح که از بین بردن خصوصی صنعت بیمه در حمایت از یک دولت حمایت سیستم بهداشت و درمان است که پوشش همه آمریکایی ها.

“هنگامی که از شما خواسته برنی چه مقدار از آن هزینه و زمان آخرین او گفت…’ما پیدا کردن'” بایدن پکتیا میباشد. “این هزینه بیش از $35 تریلیون بیایید واقعی است.”

و ادامه دشمنی هایش بین Buttigieg و Klobuchar که سابق ایندیانا شهردار ناودان سه دوره سناتور ایالت مینه سوتا برای عدم پاسخ به سوالات در مصاحبه اخیر خود در مورد مکزیک سیاست و فراموش کردن نام رئیس جمهوری مکزیک.

Buttigieg اشاره کرد که او در کمیته ای که مسئول نظارت بر مسائل تجاری در مکزیک و او “قادر به صحبت می کنند به معنای واقعی کلمه اولین چیزی که در مورد سیاست های کشور است.”

او به ضرب گلوله به عقب: “شما در حال تلاش برای گفتن من گنگ است ؟ آیا شما به من در اینجا؟”

بعد از آن در شب به او حمله در Buttigieg دوباره: “من آرزو می کنم هر کس دیگری بود به عنوان کامل به عنوان شما پیت.”

بحث بسته با یک سوال در مورد این احتمال که دموکرات ها باقی می ماند تقسیم به ابتدایی فصل را با یک قطعنامه نهایی در آینده در یک رقابت ملی کنوانسیون در ماه جولای.

پرسید: اگر نامزد با بیشترین نمایندگان باید نامزد — حتی اگر او کوتاه است از یک نماینده اکثریت تقریبا هر نامزد پیشنهاد شده است که کنوانسیون روند باید “کار راه خود را” به عنوان بایدن آن قرار داده است.

ساندرز که به کمک نیروی تغییرات به نامزدی روند در سال جاری و امید را قابل توجه نماینده رهبری در هفته های آینده بود تنها استثنا.

“کسی که بیشترین آرا را باید تبدیل به نامزد,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید