بحث رقبای صفر در ساندرز

Category: آرکانساس Comments: No comments

چارلستون S. C. — دموکرات انداخته برابر برنی ساندرز’ electability و مایک بلومبرگ گذشته با زنان در محیط کار در یک مناظره سه شنبه شب.

سناتور. الیزابت وارن سوال سناتور ورمونت توانایی خود را برای رهبری ملت است.

“برنی و من با شما موافقم در بسیاری از چیزها اما من فکر می کنم من را بهتر جمهور از برنی” وارن گفت.

پیت Buttigieg تصرف در ساندرز ” خود توصیف دموکراتیک سوسیالیسم و نظر اخیر خود ابراز تحسین برای دیکتاتور کوبا فیدل کاسترو فشار برای آموزش و پرورش است.

“من به دنبال به جلو به یک سناریو که در آن پایین می آید به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با نوستالژی برای نظم اجتماعی از 1950s و برنی ساندرز با یک نوستالژی برای سیاست های انقلابی از دهه 1960” Buttigieg اعلام کرد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن حمله برنی ساندرز’ رکورد در قانون اسلحه. او همچنین قول داد به دیوان عالی ایالات متحده خود را اولین زن سیاه عدالت است. (AP/پاتریک Semansky) “>
عکس AP
معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن حمله برنی ساندرز’ رکورد در قانون اسلحه. او همچنین قول داد به دیوان عالی ایالات متحده خود را اولین زن سیاه عدالت است. (AP/پاتریک Semansky)

ساندرز تحت حمله برای بسیاری از شب با اشاره به توجه اضافی: “من از شنیدن نام من ذکر شده کمی امشب. من تعجب می کنم که چرا؟”

دموکرات ها برای ملاقات و حزب 10th بحث از 2020 اولیه فصل است. روز سه شنبه انجمن حمایت شده توسط CBS و کنگره, سیاه, انجمن, موسسه آمد فقط چهار روز قبل از کارولینای جنوبی برای اولین بار در جنوب اولیه و یک هفته قبل از بیش از یک دوجین متحده رای در روز سه شنبه.

دموکراتها 2020 کلاس ایستاده در کنار در بحث مرحله دوباره تا اواسط ماه آینده.

نامزدها صحبت بیش از هر دیگر روز شنبه به عنوان آنها متمرکز Sanders. حتی برخی از منتقدان بلومبرگ در میان آنها اذعان کرد که این سناتور ورمونت می تواند در ساخت یک نماینده غیر قابل عبور منجر به محض این که در هفته آینده.

عکس در بلومبرگ

و در حالی که چاقو شد برای Sanders, بلومبرگ نیز مواجه پایدار حملات که به او یک فرصت برای نجات خود یک بحث اولین بازی یک هفته زودتر.

وارن او را نجات داد شدیدترین حملات به نیویورک میلیاردر.

او در قطع العالم را ضبط به عنوان یک تاجر آوردن گزارش يك مورد خاص ادعا که او باردار کارمند “برای کشتن آن” یک مرجع برای زن جنین. بلومبرگ به شدت رد این اتهام اما اذعان کرد او گاهی اوقات ساخته شده از نظر بودند که نامناسب است.

بلومبرگ “نمی تواند کسب اعتماد از هسته اصلی حزب دموکراتیک” وارن گفت. “او است که خطرناکترین نامزد ایستاده در این مرحله است.”

ثروت خود را تضمین می کند او باقی خواهد ماند یک عامل حداقل تا سه شنبه. بلومبرگ در حال حاضر صرف بیش از $500 میلیون نفر در سراسر کشور تبلیغات انتخاباتی است.

در ثروت بلومبرگ تصریح کرد تعهد به انتشار اظهارنامه مالیاتی خود را زمانی که آنها آماده هستند.

میلیاردر گفت که او در حال کار بر روی آماده خود را برمی گرداند برای آزادی “به همان سرعتی که ما می توانیم.”

مایک بلومبرگ مواجه پایدار حملات سه شنبه شب که به او این فرصت را به انجام بهتر پس از یک لرزان بحث هفته قبل است. (AP/پاتریک Semansky) “>
عکس AP
مایک بلومبرگ مواجه پایدار حملات سه شنبه شب که به او این فرصت را به انجام بهتر پس از یک لرزان بحث هفته قبل است. (AP/پاتریک Semansky)

همه رقیب دیگر در مرحله منتشر کرده اند اظهارنامه مالیاتی خود را. دیگر میلیاردر در مرحله کالیفرنیا آب و هوا فعال تام Steyer اشاره کرد که او تا به حال منتشر شده از یک دهه را به ارزش اظهارنامه مالیاتی.

Steyer است به ارزش در حدود 1.6 میلیارد دلار.

چرخش به سمت Sanders, عصر ایران ساخته شده است که هر دو رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در قدم اهسته در باور خود که ساندرز را ضعیف ترین دموکراتیک انتخابات رقیب برای وقت مغلوب ساختن پیشی جستن. هفته گذشته ساندرز اذعان کرد که او در جریان شده توسط مقامات اطلاعاتی که گفت که روسیه در تلاش برای دخالت در انتخابات به نفع او.

“ولادیمیر مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید رئیس جمهور ایالات متحده و به همین دلیل روسیه است کمک به شما انتخاب کنید بنابراین شما از دست دادن به او” بلومبرگ گفت.

ساندرز شات پشت “سلام آقای پوتین, اگر من رئیس جمهور ایالات متحده به من اعتماد شما در حال رفتن به دخالت در هر آمریکایی انتخابات است.”

بلومبرگ همچنین خواستار خویشتن داری به طور کامل قانونی کردن ماری جوانا کرد و گفت که بیشتر تحقیقات علمی مورد نیاز است.

او گفت که آن را “فقط مزخرف” به فشار رو به جلو برای کامل قانونی و بدون تحقیقات بیشتر در مورد اثرات این دارو به خصوص در افراد جوان است.

بسیاری از دموکرات ها در این زمینه باید حمایت سطوح مختلف از شل شدن مواد مخدر سیاست اعم از جرم زدایی به قانونی. بلومبرگ گفت که او پشت زدایی.

بایدن را از S. C. امید

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نیز به دنبال ایجاد یک تاثیر بزرگ در کارولینای جنوبی که در آن او بود به عنوان بلامنازع پیشتاز به دلیل حمایت خود را از رای دهندگان.

اما به عنوان روز اولیه پس از سه دوره متوالی به underwhelming پس از اتمام علائم وجود دارد که معاون رئیس جمهور سابق این حمایت ممکن است لغزش.

یک دلیل این است Steyer. میلیاردر فعال شده است و ریختن پول به توسعه آن را تهدید می کند به پوست دور برخی از حمایت بایدن به شدت نیاز دارد.

Steyer اشاره کرد و گفت او تنها نامزد در صحنه که پشتیبانی غرامت برای فرزندان بردگان است.

بلومبرگ همچنین وزن در نژاد: “من می دانم که اگر من سیاه و موفقیت من شده اند سخت تر برای رسیدن به” او گفت:. “این یک واقعیت است که ما باید برای انجام کاری در مورد.”

بایدن گفت که او متعهد به قرار دادن اولین زن سیاه در دیوان عالی ایالات متحده.

بایدن گفت: در طول این بحث که او “منتظر” را ساخت که یک واقعیت است.

همچنین در روز دوشنبه بایدن نورد از یک $640 میلیارد ملی و سیاست مسکن که مانع از وام مسکن سرور از foreclosing در اصلاح وام و راه اندازی به موقع سیستم اطلاع رسانی برای تغییرات.

پس در بایدن را در نظر Steyer گفت که او را به سمت تلاش برای “اصلاح بی عدالتی” در وام و خدمات صنعت. او پس از آن راه اندازی شد و به او مشترک کمپین نوین تم از این استدلال حمایت خود را از یک مکالمه در ایران و ایجاد یک کمیسیون برای بررسی روابط نژادی در امریکا است.

بایدن ناودان ساندرز برای ضبط اسلحه در این مراسم برگزار شد نزدیک به کلیسا که در آن یک فرد مسلح کشته و نه سیاه اعضا در 2015.

معاون سابق رئیس جمهور را محکوم کرد ساندرز’ حمایت از 2005 حفاظت قانونی تجارت در آغوش عمل قانون است که محافظت تفنگ تولید کنندگان و فروشندگان از قوانین است که تلاش برای نگه داشتن آنها را در قبال خرید و فروش سلاح گرم است که تا پایان در دست مجرمان است.

“دوست من به حق من و دیگران باید در واقعیت نیز با توجه به تولید کنندگان اسلحه’ مصونیت مطلق” گفت: بایدن با اشاره به ساندرز حمایت از بحث برانگیز قانون اسلحه. “تصور کنید اگر من اینجا ایستاده بود و گفت:” ما به ایمنی به شرکت های دارویی. ما به ایمنی به شرکت های دخانیات.’ که باعث قتل عام در خیابان های ما. “

ساندرز با افتخار خود را برجسته “D منهای” امتیاز از انجمن ملی تفنگ. و فقط در هفته گذشته چندین تفنگ-کنترل طرفداران که جان سالم به در برد, پارک, Fla., تیراندازی مدرسه, تایید او.

در پاسخ به بایدن ساندرز گفته او “بازیگران هزاران نفر از آرا از جمله بد رای. که بد رای بدهند.” موضوع آمد تا پس از مقدماتی سوال که شامل ذکر 2015 قتل عام در مادر Emanuel AME Church-فقط مراحل از محل بحث-که در آن نه سیاه, مطالعه کتاب مقدس شرکت کنندگان کشته شدند.

ساندرز در سال 2005 با حمایت یک پیشنهاد حمایت NRA اعطای تولید کنندگان اسلحه گسترده حمایت های حقوقی.

در یک به نوبه خود در موضوع Buttigieg همچنین در ساندرز گفت: سناتور موقعیت اسلحه نبود یک ساله اما “یک زمان بد و موقعیت است که برنی ساندرز نگه می دارد.”

در اسرائیل ساندرز می گوید او را به مطالعه این موضوع از جابجایی سفارت آمریکا در اسرائیل به تل آویو از بیت المقدس اما نمی ارتکاب به فرمانده را تغییر دهید.

او گفت: “بسیار افتخار از یهودی بودن” بلکه فشرده است که “شما نمی تواند چشم پوشی از درد و رنج مردم فلسطین.”

در سال 2018 از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت معکوس دهه از ایالات متحده آمریکا سیاست خارجی با به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان اسرائیل سرمایه و حرکت به سوی سفارت آمریکا وجود دارد. تهمت نیز بسته فلسطینی دفاتر دیپلماتیک در واشنگتن و قطع کمک های مالی به فلسطینی ها کمک برنامه.

دیگر یهودی نامزد روی صحنه بلومبرگ گفت: “شما نمی توانید حرکت به سفارت بازگشت.” او گفت: “پاسخ این است که بدیهی است که تقسیم آن است.”

دربندی کردن موضوع وارن گفت: حرکت سفارت است نه یک تصمیم آمریکا برای ایجاد و اضافه کرد: “ما باید اجازه احزاب تعیین پایتخت خود را دارند.”

سناتور. ctq نیز مبارزه را به نفع خود بر تعدیل می شود در حالی که decrying ساندرز’ رئیس اولویت های سیاست.

لغزش زبان

در یک نقطه بلومبرگ صحبت کردن در مورد چگونه او صرف $100 میلیون دلار برای کمک به نامزدهای دموکرات تلنگر خانه در ایالات متحده کرسی های برگزار شده توسط خواهان. او شروع به گفتن “من” قبل از ابتلا به خودش و گفت: “من آنها را” توجه خود را به انتخابات کمک کرد نانسی پلوسی تبدیل به مجلس.

بلومبرگ یکی از ثروتمندترین مردان جهان است و بودجه های متعدد نامزدها و سیاسی باعث می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین و پسر بزرگتر بودند در میان کسانی که در توییتر برجسته flub.

“وای!!! او اعتراف او خریداری کسانی که صندلی!” Donald Trump Jr. توییتی.

در ضمن سابق آمریکا هیلاری کلینتون وزیر خارجه بیان کرده است او شک و تردید در مورد ساندرز اما می گوید او را به حمایت از حزب دموکرات نامزد بدون در نظر گرفتن که در آن است.

کلینتون که ضرب و شتم ساندرز برای نامزدی حزب دموکرات را تنها به از دست دادن 2016 انتخابات به ناروا ساخته شده با امواج نظرات در مورد ساندرز در مستند جدید هیلاری گفت: “هیچ کس دوست دارد او را هیچ کس می خواهد به کار با او.”

اما در نظرات در جشنواره فیلم برلین روز شنبه که در آن او در ترویج و چهار ساعته مستند که اولین در Hulu در ماه مارس کلینتون گفت: اولویت unseating مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من قصد دارم به صبر کنید و ببینید که ما معرفی,” او گفت:. “من به حمایت از این نامزد و آن را نمی خواهد شما را متعجب به گوش من می گویند که من فکر می کنم که آن را ضروری است که ما بازنشسته وقت.”

اطلاعات اين مقاله کمک توسط استیو مردم مگ Kinnard و عامر مانند از آسوشیتد پرس.

یک بخش در 02/26/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>