تزئین مچ دست, رئیس, راه اندازی مجموعه جواهرات

در این فصل معرفی رئیس آن مجموعه جواهرات برای او و برای او. تجسم بی تردید ظرافت تجاری مدرن و دستبند و گردنبند و گوشواره طراحی شده برای استفاده به تنهایی و یا در ترکیب با یک گاه شمار. بسیاری از ترکیب عناصر از رئیس تماشای مجموعه به منظور ارائه یک مکمل نگاه کنید.

این مجموعه شامل دستبند تهیه شده از چرم و فلز و سنگ های نیمه قیمتی و همچنین ID دسته و دستبند در مرو پس از اتمام. نکات برجسته عبارتند از: قایقرانی-الهام گرفته از طرح های که مرجع نام تجاری ورزشی و میراث فرهنگی و همچنین هماتیت عقیق و لاجورد دستبند مهره. حکاکی بسته شدن مغناطیسی اطمینان حاصل شود هر قطعه جواهر است که به عنوان آسان به پوشیدن آن را به عنوان شیک است.

زنان و طرح ویژگی های عناصر از جمله امضا نوار پیچ خورده و مورب برش حلقه دیده می شود در, رئیس, تماشای مجموعه. نمادهای جدید از جمله یک padlocked قلب بر زنانگی در قلب قطعات جدید است که همچنین شامل یک فلز و سرامیک, دستبند, و, مش, طرح های گره خورده با نمادین گره.

رئیس جواهر نازل شد برای اولین بار در, رئیس بهار/تابستان 2020 مد نشان می دهد در سپتامبر 22, 2019 در طول هفته مد میلان ارائه شده است که به مناسبت ایده آل به نمایش گذاشتن طرح های در کنار نام تجاری امضا خیاطی و لوازم جانبی.

رئیس مجموعه جواهرات در حال حاضر در دسترس در انتخاب شرکای عمده فروشی در آلمان و فرانسه و انگلستان و آمریکا

اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت را می توان در یافت group.hugoboss.com. برای آخرین اخبار در مورد مجموعه های ما بازدید hugoboss.com.

رئیس مجموعه جواهرات تولید می شود و توزیع توسط MGI لوکس گروه SA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید