دی Plecic وحشتناک حساب پاکسازی قومی در سارایوو نمایش داده می شود در سال 2020 توسان جشنواره کتاب

Category: وب وایر Comments: No comments

یوگسلاوی و آمریکا نویسنده دی Plecic سهام او اول شخص حساب از خشونت انحلال یوگسلاوی و متعاقب آن fratricidal جنگ بین Bosnians ها, کروات و صرب در خاطرات “در حاشیه از آسمان” (2018).
 
تاریخچه علاقمندان باید به اتمام نمایشگاه کتاب در سال 2020 توسان جشنواره کتاب در مارس 14 -15, 2020 در دانشگاه آریزونا دانشگاه توسان AZ.
 
توسان جشنواره کتاب چهارمین جشنواره کتاب در آمریکا تاسیس در سال 2009 به پشتیبانی سواد آموزی در جنوب آریزونا. دو روز باز هوا ادبی جشنواره میزبان گسترده و هیجان انگیز انواع نمایشگاه, نویسنده, پانل, کتاب خریدهای مواد غذایی و فروشندگان کودکان و شهر علم برنامه نویسی و ده ها تن از فعالیت های رایگان برای تمام سنین است. بیش از 100 ، 000 ادبیات دوستداران حضور در این جشنواره کتاب برای نویسندگان; کشف جدید ناشران و کتاب سازمان; شرکت در بیش از 300 سخنرانی و جشن عشق خود را برای کتاب.
 
Plecic کتاب “در حاشیه از آسمان”خواهد شد توسط ReadersMagnet در توسان جشنواره کتاب.
 
این کتاب شده است به خوبی دریافت شده توسط خوانندگان برای آن تصویر دلخراش از “بزرگترین نسل کشی در اروپا پس از هیتلر.” آن را می گوید داستان شگفت انگیز از شجاعت و استقامت و پشتکار نویسنده و دیگران که در نابسامانی های قومی درگیری, جنگ استقلال و شورش هنگامی که “قدرتمند ایالات یوگسلاوی.”
 
“کتاب من است که زنگ خطری برای همه مردم در این سیاره نمی شود شستشوی مغزی با تبلیغات سیاسی تبلیغات مذهبی (و) رسانه های جمعی و تبلیغات” گفت: Plecic “که تولید نفرت تقسیم مردم و نسل کشی است. این داستان در مورد (ی) بیداری آتشفشان از ناسیونالیسم است که تولید پاکسازی قومی و بزرگترین نسل کشی در اروپا پس از هیتلر زمان است.”
 
سفارش دی Plecic را “در حاشیه از آسمان” در آمازون و Barnes & Noble.
 
خوانندگان را تشویق به بازدید از نویسنده وبلاگ http://webdesignstudioonline.com/siegeofsarajevo/
 
  
 
در حاشیه آسمان
نویسنده | دی Plecic
| تاریخ انتشار مارس 2018
ناشر | Kindle Direct Publishing در Amazon.com
شومیز | قیمت $39.99
Kindle eBooks $9.99
 
ناشر | Barnes & Noble.com
پوشش سخت قیمت | $24.04
گوشه کتاب | $12.99
 
درباره نویسنده
 
دی Plecic متولد سارایوو. فارغ التحصیل رشته اقتصاد در دانشگاه سارایوو جان سالم به در وحشت از پاکسازی قومی در بوسنی جنگ. آمدن به ایالات متحده در سال 1966. فارغ التحصیل علوم کامپیوتر در دانشگاه شیکاگو. به عنوان یک دانشجو در دانشگاه معلم او تا به حال کشف استعداد او برای نوشتن و پشتیبانی او برای نوشتن این کتاب. او از شیکاگو به فلوریدا جایی که او و خانواده او ساختمان زندگی بهتر در امریکا است.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>