به صورت پیش فرض در حال افزایش است که تنبل هتل شهر بازار

مستعمره اعتباری به تازگی استخدام یک شرکت کارگزاری به فروش وام مسکن در ردیف هتل در نزدیکی میدان تایمز در از دست دادن.

عکس: سارا Blesener برای وال استریت ژورنال

بیشتر New York City hotel صاحبان defaulting در وام مسکن خود را, تسلیم برای پیروز شدن عرضه های جدید و افزایش هزینه های.

افزایش جدید توسعه تحت فشار نرخ اتاق در حالی که کوتاه مدت اجاره-لیست وب سایت های مانند Airbnb, Inc. نیز به دست آورد سهم بازار.

نیویورک روزانه به طور متوسط نرخ اتاق کاهش یافت و به $255.16 در سال گذشته با توجه به تحقیقات شرکت STR. که از $271.15 در سال 2014 و کمترین رقم از حداقل سال 2013 است. ادامه رونق ساخت و ساز می تواند فشار این اعداد پایین بیشتر: 22,117 جدید اتاق های هتل تحت ساخت و ساز و یا در برنامه ریزی به عنوان از ژانویه با توجه به STR.

مستعمره اعتبار املاک و مستغلات , Inc. به تازگی استخدام یک شرکت کارگزاری به فروش وام مسکن در 1,331-ردیف اتاق هتل در نزدیکی میدان تایمز در از دست دادن با توجه به افراد آشنا با این موضوع. مستعمره اعتباری گفت: در سال 2018 عمومی تشکیل پرونده که وام بسته به حال یک اصل تعادل $260.2 میلیون.

این وام می تواند در حال حاضر در فروش برای عنوان کمی تا $50 میلیون می گویند مردم آشنا با این موضوع.

ردیف هتل وام بسته به حال یک اصل تعادل $260.2 میلیون دلار در سال 2018 است.

عکس: سارا Blesener برای وال استریت ژورنال

بدهی است که امن اجاره بلند مدت در اتاق هتل بوده است در به طور پیش فرض پس از سال 2018 به دلیل درآمد حاصل از این اتاق به اندازه کافی برای پوشش بدهی ها و افزایش هزینه ها با توجه به براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار و مردم آشنا با این موضوع.

دیگر صاحبان هتل مشابه داشته اند مشکل است. در ماه ژوئن یک وام دهنده در زمینه مسدود کردن یک هتل در ویلیامزبرگ بروکلین بیش از یک قصور $68 میلیون وام دادگاه سوابق نشان می دهد. در ماه دسامبر یک گروه از وام دهندگان بین المللی در زمینه سلب یک بار مربع هتل و خرده فروشی برج یک بار به ارزش 2.4 میلیارد دلار بود. ماه گذشته صاحب Blakely هتل در میدتاون منهتن گفت که آن را تعطیل کند با استناد به رقابت سختی.

و در این ماه یک وام دهنده در زمینه سلب سابق هتل Americano, که در ماه دسامبر بود rebranded به عنوان Selina چلسی.

از Feb. 10 حداقل 21 وام مسکن حمایت شده توسط هتل ها شهر نیویورک شد و در یک لیست سازمان دیده بان برای مشکلات بالقوه با توجه به تحقیقات شرکت Trepp LLC. این رقم تنها شامل وام که بسته بندی شده به اوراق قرضه.

شرکت سرمایه گذاری Rockpoint Group LLC و Highgate Hotels, Inc. خریداری ردیف هتل و سپس به عنوان شناخته شده میلفورد پلازا در سال 2010. آنها بعد از فروش فضای خرده فروشی و زمین در زیر ساختمان نگهداری می شوند اما کنترل اتاق های هتل تحت دراز مدت زمین و اجاره.

در آوریل 2013, Rockpoint و Highgate قرض $255 میلیون برابر مال الاجاره از NorthStar املاک و مستغلات درآمد Trust, Inc. معامله ارزش به تازگی بازسازی هتل مال الاجاره در حدود 330 میلیون NorthStar گفت: در پرونده در زمان.

ردیف هتل در منهتن. فروش هتل در ایالات متحده کاهش یافت و 21 درصد در سال گذشته است.

عکس: سارا Blesener برای وال استریت ژورنال

پس از خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت سرمایه مستعمره Inc. ادغام با NorthStar در سال 2017, Colony, اعتباری, وام مسکن املاک و مستغلات سرمایه گذاری اعتماد مدیریت توسط یک مستعمره سرمایه سهامداران در زمان بیش از وام مسکن. یک مستعمره سرمایه سهامداران نیز دارای سهام قابل توجهی از سهام در مال الاجاره به گفته افراد آشنا با این موضوع.

در سال گذشته صاحبان سعی در فروش مال الاجاره اما دریافت بهره کمی. همانطور که از سپتامبر مستعمره اعتبار نوشته بود پایین وام به ارزش $208.1 میلیون با استناد به “وخامت قابل توجهی” در نیویورک هتل و بازار و “بازخورد از فرآیند فروش است.” این هتل انجام بهتر از بسیاری دیگر از شهر نیویورک خواص است اما هنوز قادر به پوشش بدهی های خود را و افزایش هزینه های عملیاتی از افراد آشنا با این موضوع می گویند.

مستعمره و Rockpoint کاهش یافته است به نظر. املاک و مستغلات هشدار قبلا گزارش شده است که این وام برای فروش.

سرمایه گذاران در حال خنک کننده در ایالات متحده هتل ها در بازار به طور گسترده تر در میان کاهش رشد درآمد. سال گذشته در هتل, فروش کاهش یافت و 21 ٪ به $28.6 میلیارد دلار با توجه به گزارش های اخیر از JLL. کارگزاری انتظار دارد فروش به سقوط بیشتر از 6 درصد در سال 2020 است.

نوشتن به Konrad Putzier در konrad.putzier@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید