دفاعی بازیساز ویلی دیویس مرده در 85

Category: آرکانساس Comments: No comments

ویلی دیویس یک طرفدار فوتبال از مشاهیر دفاعی lineman که کمک Green Bay Packers پیروزی هر یک از دو سوپر کاسه درگذشت. او 85 بود.

هکرها تایید دیویس’ مرگ به Pro Football Hall of Fame در روز چهارشنبه به عنوان هم تیمی سابق خود و همکار سالن عضو دیو رابینسون.

دیویس درگذشت در سانتا مونیکا کالیفرنیا بیمارستان. همسرش کارول گفت: هکرها شوهرش در بیمارستان بستری شده بود حدود یک ماه با نارسایی کلیه و مسالمت آمیز گذشت.

دیویس مطرح شد در تکسارکنا و فارغ التحصیل از تکسارکنا را بوکر تی واشنگتن دبیرستان.

“The Green Bay Packers خانواده بود و غمگین امروز به یادگیری در مورد عبور از ویلی دیویس” هکرها رئیس جمهور/مدیر عامل شرکت علامت مورفی گفت. “یکی از بزرگ دفاعی بازیکنان دوران خود را ویلی شد یک عامل مهم برای هکرها’ پنج NFL قهرمانی تیم در طول 1960s.

“من لذت می برد آشنایی با ویلی و همسرش, سرود, به ویژه هنگامی که او به عنوان افتخاری ما کاپیتان برای 2010 بازی NFC قهرمانی و سوپر باول 45 و دوباره برای 2014 NFC قهرمانی بازی. او همچنین یک مدل نقش برای بازیکنان ما رفته به یک حرفه ای بسیار موفق پس از فوتبال و خدمت در این هکرها هیئت مدیره.”

یک 15-دور پیش نویس انتخاب از GramblingState دیویس خود را آغاز کرد NFL حرفه ای با بازی هر دو جرم و دفاع برای کلیولند براونز در سال 1958 و ’59. او بیشترین موفقیت پس از گرفتن معامله به هکرها.

او همچنان با هکرها تا اتمام NFL حرفه ای در سال 1969 به عنوان یک پنج بار تمام نرم افزار. اگر چه پردازد و کیسه نیست و در حين دیویس بازی خود را 22 حرفه ای اشتباه بهبود نمایش خود تسلط و بزرگ-بازی بازی توانایی.

او رای به NFL همه دهه در تیم های 1960 و القاء شد به سالن از شهرت در سال 1981.

دیویس کمک هکرها برنده مسابقات قهرمانی NFL در سال 1965 قبل از دربندی 1966 و 1967 فصل با عناوین در دو سوپر کاسه.

اما او در ابتدا در آغوش حرکت به Green Bay.

دیویس که در کتاب خود بسته شدن شکاف: لومباردی هکرها سلسله و پیگیری برتریکه او تا به حال فقط امضا قرارداد با براونز و اعتقاد او بود که مرتب به عنوان کلیولند آینده شروع در سمت چپ مقابله با جرم در زمانی که او یاد گرفته در مورد تجارت در رادیو. خلیج سبز به دست آورد دیویس در جولای 1960 تجارت که فرستاده گیرنده گسترده A. D. Williams به کلیولند.

“در آن زمان احساس کردم کمی خیانت” دیویس نوشت . “من احساس این سازمان نبود چرا که من مثل من بود که دور انداخته می شود. من هم دست پاچه تعجب آنچه این معنی خواهد بود برای آینده. من کاملا نمی خواهید به بازی در خلیج سبز. در واقع من خیلی خاموش توسط این ایده که من اول فکر کردم در مورد بازنشستگی.”

او به جای آن گیر کرده است و به یکی از توسعه یافته از بالا دفاعی linemen عصر خود را.

“ویلی فوق العاده ای ورزشکاری بود که یک عامل غیر قابل انکار در خلیج سبز برنده سنت 1960 تحت مربی وینس لومباردی” سالن از شهرت جمهور دیوید بیکر گفت. “ویلی یک مرد از شخصیت واقعی و خاموش میشه. سالن از شهرت را برای همیشه لطفا برای نگه داشتن خود را میراث زنده به عنوان الهام بخش برای نسل های آینده است.”

دیویس مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه شیکاگو در اواخر خود را NFL حرفه ای کمک کرد که او را انتقال موفقیت آمیز به دنیای کسب و کار پس از او متوقف شد.

“همه ما می دانستیم که فوتبال نیست رفتن به آخرین برای همیشه لطفا برای” دیویس نوشت. “طول عمر متوسط بازیکن فوتبال کمتر از 10 سال و این بدان معنی است که وجود دارد بسیاری از مردان بودند که بیکاری با امنیت مالی در آن زمان آنها بودند در اوایل 30s. که یک چشم انداز ترسناک. من می خواستم تا مطمئن شوید که من نمی سقوط به دسته.”

دیویس در خدمت هکرها’ هیئت مدیره از سال 1994 تا 2005.

فایل – این است که یک سال 1963 فایل عکس نشان Green Bay Packers پایان دفاعی ویلی دیویس. ویلی دیویس یک طرفدار فوتبال از مشاهیر دفاعی lineman که کمک Green Bay Packers پیروزی هر یک از دو سوپر کاسه درگذشت. او 85 بود. هکرها تایید دیویس’ مرگ به Pro Football Hall of Fame در چهار شنبه, مارس 15 سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)”>
عکس AP
فایل – این است که یک سال 1963 فایل عکس نشان Green Bay Packers پایان دفاعی ویلی دیویس. ویلی دیویس یک طرفدار فوتبال از مشاهیر دفاعی lineman که کمک Green Bay Packers پیروزی هر یک از دو سوپر کاسه درگذشت. او 85 بود. هکرها تایید دیویس’ مرگ به Pro Football Hall of Fame در چهار شنبه, مارس 15 سال 2020 است. (عکس از آسوشیتدپرس)

ورزش در 04/16/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>