دفاعی هدف برگ آرکانزاس با خوک ها در بالا

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس دفاعی هدف Melanie Hamilton-اردن بود و پرنیان خوب در مورد آرکانزاس قبل از شنبه را بازدید و او با این خوک خود را به عنوان رهبر.

“بالای لیست در حال حاضر, من می گویند که” او گفت:. “دیگری است که در این لیست ؟ من می خواهم بگویم ایالتی آیووا و کانزاس دولت است. من یک سفر به کو در واقع در 21 این ماه و سپس ایالتی آیووا در مارس 10-11.”

همیلتون-اردن 6-0, 203 پوند از کانزاس, شهرستان لینکلن کالج دبستان به ارائه بورس تحصیلی از کانزاس ایالت کانزاس ایالت آیووا و تولسا.

او گفت: در سفر خود به فایت متفاوت بود زیرا از زمان خود را با مربی سام پیتمن و دفاعی هماهنگ بری Odom.

“از زمانی که من در اینجا کردم به من چپ” همیلتون-اردن گفت. “مربی از من راه می رفت از در بیرون. من تا به حال یک گفتگو با مربی سام پیتمن و مربی (Odom). آنها واقعا می خواهید من در اینجا و به آنها گفت: من مرد هستم. من بازی خارج linebacker اما اگر من به اینجا می آیند من به ایمنی. او گفت: آنها را اجرا 3-3-5.”

مربیان به او گفت از عمق نمودار.

او گفت: “آنها باید چهار safeties اولین روز بهار عمل و با من بازی ایمنی من می خواهم در این زمینه سریع تر” همیلتون-اردن گفت. “من قصد دارم به تحصیلات تکمیلی در دسامبر بنابراین او گفت که او به من نیاز دارد در اینجا. بنابراین من مراجعه کنید.”

او با ثبت 150 پردازد 18 برای دست دادن, 5 کیسه مجبور اشتباه بود و یک رهگیری به عنوان یک تازه وارد. پیتمن و Odom به امید شنیدن یک جمله کوتاه از او.

“من به شما بگویم هفت کلمات آنها می خواهند به من می گویند: ‘مربی من می خواهم به یک Razorback,'” همیلتون-اردن گفت. “کسانی هستند که هفت کلمات آنها می خواهند به من می گویند و پس از امروز من فکر کردن در مورد آن است. این احتمالا نخستین دیدار رسمی من — من باید به مجموعه ای که تا, اما من می خواهم به آن را انجام دهد. من می خواهم به مجموعه ای از یک سفر رسمی.”

همیلتون-اردن نشان داد که چگونه او واکنش نشان داد و به هفت کلمه درخواست.

“من گفت: من می دانم که دو نفر از آنها” او گفت:. “آنها خندید. من می توانم خودم را در اینجا در حال حاضر هر چند بعد از امروز. من فکر می کنم آن را برای من من فکر می کنم آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>