Democrat-Gazette ناشر با افتخار مگا جایزه نوآوری برای iPad ابتکار

روزنامه ناشران افتخار Arkansas Democrat-Gazette ناشر والتر Hussman روز سه شنبه برای iPad خود ابتکار عمل.

مگا جایزه نوآوری ارائه شد به Hussman در مدیران کلیدی مگا کنفرانس در فورت ورث.

صورتحساب به عنوان “عمده روزنامه صنعت کنفرانس از سال” رویداد “یک تلاش مشترک روزنامه و رسانه های انجمن با برآورد ترکیب عضویت بیش از 5000 ناشران” با توجه به وب سایت این رویداد.

میزبان شد, در امریکا, روزنامه ها (تشکیل شده از ادغام داخلی انجمن مطبوعات و جنوب روزنامه انجمن ناشران) رسانه های محلی انجمن و اخبار رسانه ها داد.

“ما مفتخر به برنده این جایزه از امریکا روزنامه” Hussman گفت. “دو نفر دیگر فینالیست شدند هر دو قابل توجه همه داشتن همین هدف: جستجو برای کلید به حفظ محلی روزنامه نگاری است.”

سه فینالیست شد اعلام کرد در ژانویه. 27. دو نفر دیگر فینالیست شدند سالت لیک تریبون که تبدیل سال گذشته به غیر انتفاعی وضعیت و مورد Sumter از ایالت کارولینای جنوبی که اضافه شده “full-مقیاس حمایت تصویری بخش” ایجاد رویدادهای اجتماعی و بازسازی آن چاپ و محصولات دیجیتال است.

این Democrat-Gazette است که در فرآیند تبدیل گردش خون در تمام 75 شهرستانهای استان از چاپ دیجیتال (به علاوه یک جمعه نسخه قابل چاپ). این روزنامه ارائه مشترکان با اپل iPads ها به طوری که آنها می توانید یک “ماکت دیجیتال” روزنامه آنلاین اگر آنها نیاز به یک دستگاه. ماکت نسخه نیز می توان به عنوان خوانده شده بر روی کامپیوتر.

خواندن چهار Arkansas Democrat-Gazette برای جزئیات کامل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید