دموکرات اوباما با عجله به پایان موقت کمک طرح رای این هفته

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

مذاکرات میان حزب دموکرات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در مقابله به پر کردن یک کسب و کار کوچک برنامه کمک و کمک به بیمارستان ها ریخته به دوشنبه به عنوان هر دو طرف مسابقه به قرار دادن با هم یک بسته است که کنگره می تواند با تصویب این هفته است.

با برخی از جزئیات از حدود 500 میلیارد موقت coronavirus بسته نجات هنوز هم به میخ آن نامشخص است که آیا این مجلس می تواند قانون روز دوشنبه به عنوان وزیر خزانه داری استیون Mnuchin پیش بینی کرده بود. مسائل مختلف برجسته باقی می ماند با توجه به سه دموکراتیک در افغانستان ،

یک فرد آشنا با مذاکرات در روز دوشنبه گفت که دموکرات ها و جمهوری خواهان هنوز هم تا به حال یک اختلاف بیش از این فرمول برای توزیع مراقبت های بهداشتی کمک به ایالات متحده.


اما اعضای خانه قرار داده شده است بر اطلاع از رای گیری در روز چهارشنبه نشان می دهد رهبران در هر دو طرف پیش بینی رسیدن به یک توافق است.

اساسی تشریح این بسته شامل یک $310 میلیارد تزریق برای شنود گذاشته-چک کردن برنامه های حفاظت و یا PPP طراحی شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک نگه داشتن کارگران خود اشتغال; $50 میلیارد دلار به 60 میلیارد دلار بیشتر برای جدا اقتصادی آسیب فاجعه برنامه وام; $75 میلیارد برای بیمارستان ها با بخش قابل توجهی هدف کسانی که در مناطق روستایی و 25 میلیارد دلار برای ویروس تست.

یکی از اختلافات باقی مانده است بیش از تست برنامه از جمله آن سازمان—مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا موسسه ملی بهداشت باید نظارت بر آن با توجه به یک فرد آشنا با این بحث.

Mnuchin و مجلس نانسی پلوسی هم گفت: دو طرف شد و نزدیک به یک معامله. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود با احتیاط خوش بینانه در مورد شکستن بن بست در محل در تمام هفته گذشته به عنوان چک برنامه حفاظت از فرار از طریق آن کل $349 میلیارد دلار در بودجه است.

“ما یک فرصت خوب برای گرفتن یک معامله” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه در روز یکشنبه. “مقدار زیادی از کار خوب در جریان بوده است. ما می تواند یک پاسخ به فردا.”

“ما زمینه های مشترک” پلوسی گفت: در ABC “این هفته است.” “من فکر می کنم ما بسیار نزدیک به یک توافق است.”

در حالی که سنا دارای طرفدار forma جلسه برنامه ریزی شده برای روز شنبه رهبران هر دو طرف اول را به اطمینان حاصل شود هیچ سناتور می شی به توافق به منظور تصویب آن به اتفاق آرا رضایت. که به طور معمول نیاز به گردش مقننه متن.

سنا جلسه بعدی در حال حاضر مجموعه ای برای پنجشنبه هر چند دیگر می تواند در برنامه ریزی هر چه زودتر.

رهبر جناح اکثریت مجلس Steny Hoyer ارسال اخطار به قانونگذاران یکشنبه که اتاق ملاقات می تواند به عنوان به زودی به عنوان روز شنبه به در نظر گرفتن قانون. به دلیل اعتراض به آراء رضایت است به احتمال زیاد Hoyer گفت: مجلس احتمالا به تشکیل برای ثبت رای دادن.

خانه دموکرات ها را دریافت به روز رسانی در مورد وضعیت این مذاکرات در طول یک جلسه-تماس گسترده ای با پلوسی و دیگر رهبران در 4 p. m. دوشنبه. سابق HHS وزیر epa و سابق رئیس بانک جهانی جیم یونگ کیم خواهد بود مهمانان در تماس برای بحث و گفتگو در بهداشت عمومی در پاسخ به Covid-19 بیماری همه گیر.

جمهوریخواهان مجلس نمایندگان گفته شد در طی یک کنفرانس تلفنی روز شنبه به انتظار برای رای دادن در بسته چهار شنبه در واشنگتن و سنا به احتمال زیاد خواهد عمل قبل از آن.

Mnuchin جریان جمهوریخواهان در هر دو مجلس در تشریح معامله در طول کنفرانس تلفنی در روز یکشنبه.

در طول پنج شنبه, تماس با ایران با سناتور میچ مک کانل رهبر اکثریت و Mnuchin گفت: این توافق نامه را شامل نمی شود برای کمک به دولت های ایالتی و محلی با توجه به یک جمهوری خواه دستیار. بود که یکی از خواسته های اصلی از Pelosi و رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر.

یکی دیگر از دموکرات پیشنهاد افزایش برای مواد غذایی تمبر برنامه نیز بود از سمت چپ دستیار گفت: مک کانل و Mnuchin گفت: ایران با نمایندگان مجلس در تماس بود که با تهمت و کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع.

دولت و دولت های محلی کمک شد بخش قابل توجهی از آنچه دموکرات ها دنبال می شد و حتی آن را از چه فرمانداران و شهرداران می گویند که آنها نیاز دارید.

فرماندار مریلند لری هوگان یک جمهوری خواه و رئیس ملی انجمن فرمانداران و فرماندار نیویورک اندرو کومو یک دموکرات است که NGA معاون اول رئیس جمهور گفت: در 11 آوریل که بدون حداقل $500 میلیارد متحده را مجبور به محدود کردن خدمات ضروری به عنوان مالیات بر درآمد کاهش مییابد و تقاضا برای منابع موشک وار رفتن.

که ممکن است باید صبر کنید.

این بودجه اضافی در حال مذاکره در نظر گرفته شده است یک گام موقت در تلاش برای سرپا نگه داشتن یک اقتصاد ایالات متحده منجمد با سراسر کشور خاموش ناشی از گسترش این رمان coronavirus. وجود دارد به طور کلی توافق در کنگره و کاخ سفید است که یک اصطلاح جامع فاز چهار بسته نجات اقتصادی مورد نیاز خواهد بود پس از 2 تریلیون دلار بسته تصویب شده در اواخر ماه گذشته.

سناتور دموکرات باب منندز از نیوجرسی و او خواه همکار سناتور بیل کسیدی از لوئیزیانا در روز یکشنبه پیشنهاد ایجاد 500 میلیارد دلار از صندوق برای دولت های ایالتی و محلی به عنوان بخشی از آینده جامع بسته نجات از کنگره است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>