دموکرات ها با یکدیگر رقابت برای تصویب از رای دهندگان

Category: آرکانساس Comments: No comments

جکسون از دست ندهید. — دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن پرستش در عمدتا سیاه کلیسا در می سی سی پی در روز یکشنبه و دو روز قبل از حالت اولیه که در آن سیاه و سفید رای دهندگان بازی یک نقش محوری.

رقیب برنی ساندرز بود مبارزه حدود 900 مایل به شمال در میشیگان, بزرگترین جایزه در میان شش کشور رای گیری روز سه شنبه. این سناتور از ایالت ورمونت بود به دنبال تقویت درخواست تجدید نظر خود را با رای دهندگان با اعلام حمایت از کشیش جسی جکسون مدنی-فعال حقوق.

بایدن استقبال شد در کلیسای باپتیست جدید امید جکسون در جایی که او همراه بود NAACP جمهور جرثقیل جانسون و توسط کنگره ایالات متحده Bennie تامپسون هر دو آنها از می سی سی پی. آنها نشسته در ردیف جلو و بایدن سنگ همراه با جماعت: “اوه پیروزی در عیسی مسیح نجات دهنده برای همیشه.”

تامپسون تایید معاون سابق رئیس جمهور در روز پنج شنبه و معرفی او به جماعت یکشنبه. “ما می دانیم آنچه در آن به معنی برداشت می شود برداشت در” تامپسون گفت. “ما می دانیم که جو. من قصد دارم او را به نام دیگری.”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=zI42QYaLPuk]

به نام او بایدن “بچه باز گشت.”

بایدن تلاش کرده بود در اوایل رای گیری در ایالت های آیووا و نیوهمپشایر و نوادا که در آن ساندرز به عنوان پیشتاز. اما بایدن برنده قاطعانه در کارولینای جنوبی در فوریه. 29 تقویت شده توسط سیاه و رای دهندگان. او در عین حال قوی نشان در سه شنبه در آمریکا با تعداد زیادی از رای دهندگان.

“اگر من بچه باز گشت که I ain’t هنوز وجود دارد اما اگر من بچه باز گشت وجود دارد تنها یکی از دلایلی که من آمده ام — آفریقایی آمریکایی جامعه در سراسر کشور” بایدن گفت: برای تشویق توسط جماعت.

وی با اشاره به رئیس جمهور سابق باراک اوباما چندین بار. بایدن گفت: ایالات متحده آمریکا است که در “یک نقطه عطف” به دلیل ضعیف درمان در سه سال گذشته از افرادی که به حاشیه رانده شده جدا شده و تحت ستم.

اوباما نام هم آمدند تا در یک ساندرز تجمع روز شنبه در میشیگان شهر گرند رپیدز-اما تحت شرایط مختلف. سناتور و جکسون به نظر می رسد با هم در مقابل هزاران نفر از تشویق هواداران در مرکز شهر پلازا و ساندرز گفت: جکسون “شکسته است بیشتر موانع از دیگران حتی می توانید رویای” در حالی که فروزان یک مسیر علیه نژادپرستی است که به کمک سوق دادن اوباما به کاخ سفید است.

گالری: مبارزات انتخاباتی 8 مارس سال 2020

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/39campaign/]

“اگر وجود دارد هیچ جسی جکسون در نظر من وجود دارد هرگز یک رئیس جمهور, باراک اوباما” ساندرز گفت.

“اجازه دهید من فقط می گویند به Rev. Jackson: این یکی از افتخارات زندگی من پشتیبانی می شود توسط یک مرد است که با قرار دادن زندگی خود را در خط برای 50 سال گذشته, مبارزه برای عدالت,” او اضافه شده است.

جکسون و اوباما در ارتباط بوده و بدون آن مسائل گذشته از جمله در سال 2008 زمانی که جکسون عذرخواهی کرد و گفت اوباما بوده است “صحبت کردن به مردم است.”

خطاب به شرکت کنندگان در میشیگان تجمع جکسون متمرکز باقی ماند ساندرز گفت: “من ایستاده با برنی ساندرز امروز به خاطر او ایستاده بود با من” و اضافه کرد که سناتور “هرگز از دست داده و طعم و مزه برای عدالت برای مردم است.”

ساندرز ضرب و شتم هیلاری کلینتون در میشیگان دموکراتیک اولیه در سال 2016 و او اشاره کرد که جکسون برنده دولت در طول خود پیشنهاد در سال 1988 ریاست جمهوری اولیه.

“سه شنبه وجود دارد در حال رفتن به بسیار مهم اولیه در اینجا در میشیگان” ساندرز گفت. “در سال 1988 جسی جکسون برنده دولت است. در سال 2016 من برنده دولت است. و در روز سه شنبه اگر ما چوب با هم ما را به دوستان ما را به رای دادن ما در حال رفتن به برنده شدن در آن است.”

بایدن حمایت

در می سی سی پی بایدن همچنین صحبت در مورد 2017 سفید supremacist تجمع در Charlottesville, Va. “من دست کم گرفت که نفرت هرگز شکست داد. آن را پنهان می شود.”

دیزی کارتر, 75, با حضور در بایدن صحبت کرد و او گفت: پس از آن که او با شور و شوق حمایت از او و دیگران به رای دادن برای او بیش از حد.

“او با اوباما دست راست و اوباما بود ما مرد گفت:” کارتر که سیاه و بازنشسته شده است به عنوان یک سر شروع به خرید. او گفت: مهم این است که برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اضافه کرد او فکر می کند بایدن می توانید انجام دهید که.

از بایدن او گفت: “من احساس می کنم در خانه با او.”

بازیگر Vivica A. Fox و سابق ماساچوست رژیم صهیونیستی است. Deval پاتریک صحبت کرد و به نژادی متنوع جمعیت یکشنبه در یک get-out-the-رای رالی برای بایدن در طول تاریخ سیاه Tougaloo کالج در جکسون. “جو تا به حال رئیس جمهور اوباما را برای هر دقیقه از کسانی که هشت سال در دفتر” گفت: فاکس نیز مبارزه برای بایدن در کارولینای جنوبی قبل از آن حالت اولیه.

به عنوان جکسون بود صحه ساندرز بایدن برداشت حمایت از بهداشت ، کامالا هریس کالیفرنیا, که گفت که او “همه چیز را در قدرت من” برای کمک به انتخاب معاون رئیس جمهور سابق. او آخرین ترک تحصیل از دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری به خط تا پشت بایدن در matchup در برابر Sanders.

تصمیم هریس که یکی از نامزدها به دنبال به چالش مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر جامد دموکراتیک ایجاد حرکت به دایره در اطراف بایدن پس از سوپر سهشنبه موفقیت است.

با وجود آن Jackson گفت: او را انتخاب ساندرز پس از مبارزات انتخاباتی ارائه پاسخ در 13 مسائل جکسون مطرح شده از جمله حفاظت از حق رای افزایش بودجه برای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها و ارتکاب به قرار دادن سیاه در دیوان عالی کشور بر اساس بیانیه منتشر شده توسط ساندرز مبارزات انتخاباتی. جکسون همچنین گفت: بایدن انتخاباتی نشده بود به او نزدیک مورد تایید اما که ساندرز’ بود.

در سخنرانی خود در میشیگان تجمع جکسون خار کنار برخی از رای دهندگان تشویش در مورد ساندرز’ قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی و ایدئولوژی و گفت ساندرز را دفاع از ارزش های دموکراتیک و مسائل مهم به فقرا و اعضای گروه های اقلیت نمی توانست به ترتیب اولویت در انتخابات ریاست جمهوری بدون او.

“با تشکر از خدا برای برنی ساندرز” جکسون گفت.

CORONAVIRUS نگرانی

به عنوان coronavirus بازدید بیشتر کشورهای ساندرز روز یکشنبه گفت که مبارزات انتخاباتی خود را است اندازه گیری که آیا آن را ممکن است لازم باشد برای لغو تظاهرات بزرگ برگزار شد در مبارزات انتخاباتی خود را.

“بدیهی است که آنچه که برای ما مهم است که برای حفاظت از سلامت مردم آمریکا” ساندرز گفت: به عنوان او به نظر می رسد در یک سری از مصاحبه های تلویزیون. “و آنچه من به شما بگویم که ما در حال صحبت کردن به مقامات بهداشت عمومی در سراسر این کشور است.”

“این مسئله ای است که هر سازمان و هر نامزد کردم تا برای مقابله با” او گفت:.

مقامات بهداشتی فدرال شده اند ارائه مشاوره به افراد مسن و افراد با شرایط پزشکی خاص برای جلوگیری از شلوغ فضاهای باعث لغو, موسیقی و هنرهای, جشنواره ها و رویدادهای دیگر در سراسر کشور. روز یکشنبه جراح عمومی جروم آدامز اشاره کرد که متوسط سن مرگ برای افرادی که از coronavirus 80 است در حالی که برای کسانی که نیاز به توجه پزشکی است 60.

اما تا کنون نشده led تهمت یا دو دموکراتیک رقبا به کاهش در کمپین حوادث. هر انسان در 70s به.

ساندرز گفت که “در تمام دنیا” سه نامزد احتمالا باید خود را محدود سفر و جلوگیری از جمعیت “اما در حال حاضر ما در حال اجرا به عنوان سخت به عنوان ما می توانیم.” ساندرز برنامه ریزی شده جلسه امروز در دیترویت با کارشناسان بهداشت عمومی و دیگران به بحث در مورد شیوع.

مرسدس لوپز, 56 که صاحب یک رستوران در گرند رپیدز و با حضور an open-air ساندرز تجمع در این شهر در مرکز شهر منطقه چهار گفت: او نه ترس از ویروس. او گفت که او می بیند دولت افزایش نگرانی به عنوان یک طرح برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از دیگر چیزهای منفی که هستند اتفاق می افتد از قبیل افزایش جرم و جنایت خرده و رسمی فساد است.

“وجود دارد یک ویروس اما آن را نه در سطح آنها می گویند. آن را برای منحرف کردن اذهان مردم” لوپز گفت.

لوپز افزود که او نگران نیست در مورد حضور در یک رویداد با یک گروه بزرگ و گفت: “من آرام هستم. من نمی خواهید به نگرانی در مورد آن را به شما فکر می کنم — من قصد دارم برای محافظت از خودم در برابر این یک چیز یا چیز دیگر’ — آن را غیر ممکن می شود. شما نمی توانید از خودتان محافظت کنید از همه چیز است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه گفت که او نگران نیست در مورد کوروناویروس نزدیک به کاخ سفید پس از اولین مورد در پایتخت کشور تایید شد بیش از آخر هفته. مقامات همچنین گفت: شرکت کنندگان اخیر سیاسی کنفرانس — که در آن تهمت سخن گفته بود-همچنین آزمایش مثبت برای ویروس.

“من نگران نیست در همه. نه من نیستم. ما انجام یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

به عنوان نبرد برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری ایفا کرده است بیش از گذشته چند هفته مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول برگزار شد تجمع در آستانه هر اولیه یا حزبی. اما از جمعه هیچ برنامه ای برای تجمع امشب اعلام شده بود توسط کمپین. سال اخیر تجمع صورت گرفت دوشنبه گذشته در کارولینای شمالی.

ارین پررین یک مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی کمپین گفت: در بیانیه ای که کمپین “اقدام به طور معمول” و اعلام خواهد شد بیشتر حوادث در تاریخ بعد.

“ما اعلام خواهد کرد تظاهرات هنگامی که ما در حال آماده به انجام این کار” پررین گفت. او اشاره کرد که هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تاون هال رویداد سبک و جمع آوری کمک “و ما بارهای از رویدادهای کمپین در برنامه رویداد در وب سایت.”

Adams, اذعان تهمت مشغول عمومی برنامه گفت که برای بسیاری از آمریکایی ها “زندگی می تواند به توقف” و که در نهایت هدف این بود برای به حداقل رساندن خطر به عنوان آنجا که ممکن است.

ساندرز به نظر می رسد در سی ان ان دولت از اتحادیهNBC را ملاقات با مطبوعاتو ABC را در این هفتهو آدامز صحبت در سی ان ان و سی بی اس’ چهره ملت.

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط امیلی Wagster Pettus خواهد Weissert امید ین و Zeke میلر از آسوشیتد پرس; و Felicia Sonmez, Paige Winfield کانینگهام ژولیت Eilperin, Seung Min Kim و درک هاوکینز از واشنگتن پست.

دموکراتیک رقیب برنی ساندرز مکث در طول مبارزات انتخاباتی سخنرانی یکشنبه در دانشگاه میشیگان در آن آربور. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/39campaign/.
(AP/پل Sancya)

یک بخش در 03/09/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>