بر اساس دنور-پیمانکار عمومی اعلام جدید قابل دسترسی محله در بولدر

Category: وب وایر Comments: No comments

واقع در شمال شرقی منطقه بولدر Velo آپارتمانهای یک محله جدید از 70 خوابگاه به راحتی در نزدیکی Cottonwood, گوس کریک و سرزمین عجایب نهر مسیرهای دوچرخه 208 RTD مسیر اتوبوس و کوهپایه پارک وی. با اولین خانه های آماده در سال 2021 به صورت محلی و متعلق به اداره منطقه دنور پیمانکار عمومی DIRC خانه هیجان زده در مورد این دسترسی در محل سکونت جدید ساختمان. اولین آپارتمانهای منتشر خواهد شد که یک خوابه واحد قیمت به عنوان کم به عنوان $410,000. چهارده از خوابگاه به طور دائم مقرون به صرفه به عنوان مورد نیاز توسط شهر بولدر و درآمد محدودیت اعمال خواهد شد.
 
“من خیلی هیجان زده می شود بخشی از آوردن نوآورانه و مقرون به صرفه مسکن گزینه ای برای این تخته سنگ در بازار به معرفی شرکت چشم انداز ‘به شرکت انتخاب برای همه ذینفعان با تعریف جدیدی از ساخت و ساز خانه’ به بازار است. این دیدگاه به ما کمک می کند تا به آغوش جامعه و در تراز با ارزش های اصلی ما گفت:” رئیس جمهور از DIRC خانه های سفت Henckel و اضافه میکند: “اینکه بخش قابل توجهی از این پروژه در بولدر جامعه اجازه می دهد تا ما را به بیشتر اهداف ما و همکاری با قرار دهند شرکت های مانند خار به ارائه کیفیت و مقرون به صرفه مسکن با ایجاد جوامع پر جنب و جوش.”
 
خار یک تخته سنگ بر اساس غیر انتفاعی از سال 1986 است و در حال توسعه جامعه به عنوان بخشی از تعهد خود را به مسکن مقرون به صرفه. Velo آپارتمانهای خار ششم مخلوط درآمد جامعه ارائه هر دو به طور دائم مقرون به صرفه و بازار-نرخ مالکیت خانه. “ما هیجان زده به کار با DIRC که تخصص ساخت و ساز کمک خواهد کرد که نگه داشتن نهایی قیمت فروش کمتر از چیزی است که در حال حاضر در بازار دیده می شود برای خانه های با این کیفیت و اندازه” گفت: مریم دووال خار مدیر عامل شرکت.
 
همه خوابگاه با گاراژ خصوصی برخی با 2-ماشین tandems یا اندازه گاراژ و مقرون به صرفه واحد با سایه; تمام خانه های سخاوتمندانه ذخیره سازی داخلی نیز هست. هر خانه دارای دو بالکن بزرگ پاسیو در فضای باز و/یا حیاط محصور با فراوان ویندوز را در محیط اطراف است. یک جامعه وجود دارد منطقه برای احزاب, شرکت کار, قهوه, زمان, دوچرخه, تعمیر و شستشو و همچنین به عنوان یک حیوان خانگی لباس شویی ایستگاه. سخاوتمندانه محوطه اطراف سایت و خانه ها را با کیفیت بالا و پس از اتمام. هر اقامت در دیدار سختگیرانه بهره وری انرژی مورد نیاز است.
 
متعددی وجود دارد که کارخانه های لبنی و کافه ها و مغازه ها در دوچرخه سواری دور است. این Valmont دوچرخه پارک Valmont دیسک گلف و Valmont سگ پارک محله امکانات رفاهی. Velo آپارتمانهای نمایش بی نظیر از Flatirons و جلو برد. های مدرن یک و دو و 3-اتاق خواب واحد Velo آپارتمانهای’ دوازده منحصر به فرد floorplans طیف وسیعی از 706 به 1450 متر مربع به علاوه پنج منحصر به فرد زندگی می کنند-واحد کار هر یک از ارائه 500 به 700 فوت مربع از ارتباط تجاری کاری. اولیه قیمت شروع در $410,000 برای 1 اتاق خواب 1 حمام و آپارتمانهای $561,500 برای 2 اتاق خواب و 2 حمام آپارتمانهای. همه آپارتمانهای با گاراژ خصوصی اعم از 1-ماشین 2-ماشین tandems یا با سایه. طرح های طبقه ارائه هر دو سطح 1 و 2-گزینه های داستان با دو بالکن خصوصی و یا محصور متری.
 
گفت: Henckel: “پیدا کردن یکی دیگر جامعه در این زمینه است که ارائه خواهد شد امکانات و شیوه دسترسی است که برنامه ریزی شده برای Velo آپارتمانهای چالش برانگیز خواهد بود. ما مفتخریم به عنوان یک شریک اصلی در ارائه این پروژه و مشتاقانه منتظر به ارتباط مستمر با بخش های مختلف اعضای تیم است.”
 
پیش فروش برای Velo آپارتمانهای در حال حاضر اتفاق می افتد! برآورد تکمیل اولین خوابگاه است به عنوان به زودی به عنوان بهار 2021. برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید دیانا فرانکو کارگزار صاحب 8030 ملک در (720) 422-5131 یا کاوش آنلاین در www.VeloCondos.com.

در مورد پیمانکار عمومی: تاسیس در سال 2012 DIRC خانه, LLC یک بوتیک سازنده با تمرکز بر اراضی موات شهری و حمل و نقل محور تحولات – احیای کلرادو محله های شهری. ما خانه و جدید Urbanist جوامع متفکر همکاری با معماران محلی برای ارائه بالا-طراحی کم-تعمیر و نگهداری فضاهای مکمل, کلرادو, شیوه زندگی است. برای اطلاعات بیشتر www.DIRCHomes.com.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>