گروه همجنسگرا امور معترضان در بازداشت مردی Gras

Category: کیو نیوز Comments: No comments

پلیس نیو ساوت ولز بازداشت سه گروه از انسان امور معترضان شب گذشته برای خود unsanctioned مشارکت در سیدنی و مردی Gras رژه. جالب اینجاست که رژه بزرگداشت کردند.

گروه همجنسگرا امور اعتراضات زمانی شروع شد که ظاهرا تایید نشده شناور به نام #resist250 پیوست رژه مسیر جلوتر از حزب لیبرال شناور. همجنسگرا امور که قبلا منتشر شد یک اطلاعیه اعلام معاونت شناور و قایق ‘سازمان ملل متحد مجاز مطالب’.

تبلیغات

“اساطیر که استرالیا بود همیشه خالی است به این توهم آن است که در حال حاضر کامل است.

“Scumo متعهد است در $6.7 میلیون دلار برای ماکت تلاش به دور قاره در حالی که میلیون ها نفر در حال صرف تبدیل قایق دیگر است.”

SBS می رود به تبلیغات

ظاهر ریزی شناور به نظر می رسد به اشتباه مجریان میزبانی زنده پخش SBS و کانال سپس رفت و به تبلیغ ،

پلیس پس از آن برگزار شد تا حزب لیبرال شناور و نقل مکان کرد به بازداشت سه نفر از معترضان. از این فیلم در دسترس آنلاین, دستگیری نگاه نه بیشتر اجباری از لازم برای دستگیری مسالمت آمیز معترضان.

از جمله در مورد بازداشت معترضان یک جوانی به طرز مشکوکی اما مناسب ملول جیمز کوک کاپیتان از تلاش.

Albo می دهد معترضان انگشت

در حادثه ای دیگر رهبر مخالفان Anthony Albanese خوب naturedly به انگشت به گروهی از معترضان شعار “از آلپ” به عنوان نیروی کار شناور گذشت.

معترضین ظاهرا متشکل از اعضای سوسیالیستی جایگزین. سوسیالیستی جایگزین نیست و به طور کلی لذت بردن از روابط صمیمی با دیگران در سمت چپ به دلیل عادت خود را از ربودن افراد دیگر شد. آنها همچنین باعث دلخوری فروش خود را در مجله Redflag در همان.

تبلیغات

این نویسنده هیچ مشکلی با آنها شعار “Fuck the ALP.” نه من ذهن Albo دادن به آنها ،

چه بسیار اشتباه است هر چند که یک عضو از ALP شناور به نظر می رسد به با ماشین یک غرور پرچم در یک قطب به عنوان یک سلاح در برابر یک زن قاره.

Shovan Bhattarai زن نگران ادعاهای سابق دانشگاه UNSW SRC جمهور زاک جزایر ضربه او در سراسر صورت با پرچم.

اگر این چنین است که کار باید بلافاصله اقدام در برابر آن عضو.

مبارک مردی Gras تا سال آینده. طولانی ممکن است روح از اعتراض باقی می ماند با ما.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>