نمایندگان آتش در مرد پس از او به افسر با خودرو در ال دردو مقامات می گویند که

Category: آرکانساس Comments: No comments

متعدد نمایندگان که قرار است در پرداخت مرخصی اداری پس از تیراندازی در خارج از اتحادیه شهرستان کلانتر دفتر صبح روز جمعه که در آن یک معاون بود و برخورد با یک خودرو, مقامات گفت.

امت Maroney, 66, قوی, شنبه در وسیله نقلیه خود و تهدید به آژانس گفت که او برنامه ریزی شده به داخل می آیند تسهیلات و ساقه همه افسران در داخل با توجه به کلانتر ،

اتحادیه شهرستان کلانتر ریکی رابرتز گفت: زمانی که مأموران اجرای قانون با نزدیک شدن Maroney در کلانتر, پارکینگ Maroney شتاب به سمت آنها و ضربه معاون چارلی فیلیپس.

زمانی که Maroney ادامه رانندگی به سوی نمایندگان یک یا بیشتر نمایندگان گزارش شات در هدف قرار دادن او را در بازو و باعث او را به سقوط به یک کلانتر, کارمند وسیله نقلیه.

Maroney دریافت کرده و درمان را در بازداشت کلانتر ،

رابرتز کاهش یافته است به انتشار نام این افسر که شات Maroney. او نیز کاهش یافته است به شناسایی هر یک از نمایندگان قرار داده شده ،

اتحادیه شهرستان کلانتر دفتر خواهد انجام تحقیقات داخلی از افسر اقدامات و ایالتی آرکانزاس پلیس انجام خواهد شد و همزمان بررسی است.

رابرتز گفت: Maroney ادعا کرد که نمایندگان دستگیر شده بود دوست دختر خود را, اما هیچ کس به نام Maroney به بازداشت پنج شنبه.

فیلیپس باقی مانده در صحنه ای به صحبت با پلیس ایالتی محققان رابرتز گفت: این معاونت بود که با توجه به دنبال توجه پزشکی پس از صحبت با محققان.

رابرتز گفت که او خوشحال است که هیچ آسیب های پایدار در این حادثه به نظر می رسد تهدید کننده زندگی.

“این می توانست خیلی بدتر” او گفت:. “من یکی از آنهایی که راه رفتن تا زمانی که او تنها نشسته در پارکینگ و آن را فقط اتفاق افتاده خیلی سریع و من فقط خوشحالم که هیچ یک از افسران صدمه دیده است. آن می تواند بوده ام خیلی بدتر از این بود و من حتی خدا را شکر که مشکوک به صدمه دیده است نیست و بدتر از او بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>