با وجود چالش های یونیسف در ادامه به کشتی منابع حیاتی برای کشورها را تحت تاثیر قرار در میان افزایش تعداد COVID-19 موارد

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان COVID-19 pandemic همچنان به رشد یونیسف است تهیه و حمل و نقل منابع حیاتی از جمله به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) به کشورهای آسیب دیده.

یونیسف مشغول است با حدود 1000 تامین کنندگان و رهبران صنعت در سراسر جهان برای پیدا کردن یک راه حل به زمان محدودیت های بازار. با وجود این در شرایط بحرانی از جمله مهاجم خرید و ظهور محدودیت های صادرات یونیسف موفق به امن دسترسی از آوریل تا ژوئن از تامین کنندگان برای محصولات کلیدی مانند 26.9 میلیون فولاد ماسک 4.8 میلیون ماسک 6 میلیون coveralls 7.1 میلیون فولاد لباسهای 1.5 میلیون عینک و 29,000 مادون قرمز دماسنج.

“در حالی که با سرعت و مقیاس شیوع عبارتند از نما های بی شماری چالش های ما همچنان به کارگیری هر تلاش برای اطمینان حاصل شود که یونیسف لوازم رسیدن به کسانی که نیاز دارند به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Etleva Kadilli یونیسف مدیر تامین بخش در کپنهاگ. “حفاظت از بهداشت و درمان کارگران همچنان یک اولویت است. این قهرمانان در خط مقدم که همچنان خستگی ناپذیر ارائه مراقبت و حمایت از کودکان و خانواده های آسیب دیده در این بی سابقه بحران جهانی است.”

پس از شروع شیوع یونیسف حمل بیش از 4.27 میلیون دستکش, 573,300 فولاد ماسک 98,931 N95 ماسک 156,557 لباس و 12,750 عینک در حمایت از کشورهایی که پاسخ آنها به این بیماری همه گیر.

اخیر محموله شامل:

  • یونیسف تحویل در سراسر ایالات متحده$3 میلیون ارزش تجهیزات بیمارستانی و تجهیزات حفاظت فردی به هوبئی استان و دیگر مناطق در چین برای کمک به دولت پاسخ وجود دارد برای COVID-19. لوازم شامل دانسیته نوار قلب مانیتور قابل حمل سونوگرافی سیستم های پمپ های تزریق N95 ماسک, لباس عینک محافظ و دستکش.

  • پس از 1 مارس, سه محموله – وزن حدود 8 تن – از PPE منابع را با موفقیت وارد تهران شد. منابع توزیع شده به بیمارستان و امکانات بهداشتی در شش استان را تحت تاثیر قرار, با 18.5 تن از PPE موارد انتظار می رسند در کشور طی روزهای آینده.

  • این هفته یونیسف با موفقیت حمل و 14 تن از PPE موارد به پاکستان برای حفاظت از خط مقدم سلامت کارگران از جمله 114,300 فولاد ماسک 12,681 لباس و 449,868 دستکش.

محموله دیگر در خط لوله عبارتند از PPE به D. P. R از کره جنوبی و اریتره و اندونزی و فلسطین و ونزوئلا و متمرکز کننده اکسیژن به سودان جنوبی, جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC), اریتره, اوکراین و افغانستان است.

با وجود اروپا یکی از مناطق سخت ترین ضربه COVID-19 یونیسف عرضه بخش در کپنهاگ بزرگترین بشردوستانه انبار در جهان باقی مانده است به طور کامل عملیاتی: این انبار در عمل با شیفت 7 روز هفته و در ادامه به تولید کیت از جمله تامین بهداشت آب, بهداشت و توسعه دانشگاهها و آموزش و پرورش. تیم در سراسر بخش سخت در حال کار برای افزایش دسترسی به COVID-19 لوازم در حالی که همچنان به حمایت از سایر مداوم برنامه عملیات و پاسخ به شرایط اضطراری از جمله در یمن و سوریه و جمهوری دموکراتیک کنگو.

سرعت و مقیاس چگونه شیوع بیماری در حال گسترش در سراسر جهان در حال افزایش فشار بر بازار و آوردن چالش های بی سابقه ای به یونیسف تامین عملیات.

افزایش محدودیت در حمل و نقل بین المللی با داشتن یک سابقه تاثیر بر حمل و نقل عملیات در سطح جهان – اخلال در زنجیره تامین و ایجاد تنگناها تاخیر و هزینه های بالاتر در تحویل نجات بخش منابع انسانی و برنامه های توسعه.

برای پرداختن به این چالش ها یونیسف در حال بررسی جهانی محموله هواپیما ظرفیت و پوشش و در حال همکاری با دفاتر ما در سراسر جهان حمل و نقل حمل و سازمانهای همکار را به اولویت حمل و نقل و ترتیب منشور عملیات به عنوان مورد نیاز برای تحویل اضطراری و بحرانی منابع.

یونیسف نیز گرفته می شود اقدامات پیشگیرانه توسط decentralising برخی از آن مهم سهام, حرکت, منابع از جمله کیت های اضطراری و ضروری دیگر کمک های امدادی از کپنهاگ به هاب در دبی پاناما و آکرا با ترتیبات مشابه در حال سازماندهی برای شرق و جنوب آفریقا و منطقه است.

در چهارشنبه یونیسف راه اندازی یک درخواست تجدید نظر برای US$651.6 میلیون دلار برای حمایت از آن در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

در مورد یونیسف

یونیسف در برخی از جهان سخت ترین مکان ها برای رسیدن به جهان محروم ترین کودکان. در سراسر بیش از 190 کشور و سرزمین ما کار را برای هر فرزند در همه جا برای ساختن یک دنیای بهتر برای همه.

دنبال یونیسف در Twitter و Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>