با وجود ورود بزرگ خصوصی آزمایشگاه coronavirus آزمون باقی می ماند کمیاب در آمریکا

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

شیکاگو/نیویورک (رویترز) – ورود تجاری آزمایشگاهی شرکت آزمایشگاهی شرکت آمریکا منابع و Quest Diagnostics, Inc برای کمک به شناسایی موارد جدید کروناویروس که به نظر نمی رسد کاهش بار تست در ایالات متحده است.

افزایش تست ظرفیت بسیار مهم برای ارزیابی دامنه متحده شیوع و شناسایی که در آن در حال گسترش است به سرعت. وجود دارد در حال حاضر بیش از 1300 مورد مستند از coronavirus در کشور با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز اما کارشناسان می گویند تعداد واقعی ممکن است بسیار بالاتر به دلیل کمبود تست های تشخیصی. شده اند وجود دارد حداقل 38 مستند مرگ و میر تا کنون.

جمعه گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که “هر کسی که می خواهد یک آزمون یک آزمون است.” تقریبا یک هفته بعد تا سطح شیب دار به نظر می رسد بسیار کندتر با توجه به موانع نظارتی و همچنین لجستیکی و چالش های فنی با توجه به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مقامات بهداشت عمومی و آزمون گیرندگان.

LabCorp و تلاش گفت: آنها در حال حاضر باید از این ظرفیت برای انجام هزاران آزمایش در هر روز و که آنها در حال حاضر شروع به آزمایش افراد برای بیماری تنفسی ناشی از coronavirus COVID-19. اما بیماران و پزشکان و مقامات دولتی می گویند هنوز هم وجود دارد کمبود.

در اوایل این هفته یک خبرنگار مهر که تا به حال تماس در یک کنفرانس با یک فرد بعد از آن مبتلا به COVID-19 شروع به توسعه علائم در روز سه شنبه و رفت و به یک کلینیک در اخنرد کالیفرنیا برای تست.

او گفته بود که اگر تست ارسال شد از طریق تلاش تشخیص آن را هفته برای به دست آوردن یک نتیجه. که در مقایسه با یک تا سه روز آن را اگر دولت وزارت بهداشت فرار آزمون.

LabCorp سخنگوی Pattie کوشنر گفت که شرکت در حال کار در هفت روز هفته در سه شیفت در روز به انجام COVID-19 تست و “به سرعت در حال اضافه کردن تجهیزات جدید و کارکنان به ایجاد ظرفیت اضافی.”

اما زمان چرخش برای نتایج است که به طور معمول سه تا چهار روز و نه از جمله زمان برای جمع آوری و پردازش توسط ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

تلاش تشخیص داد همان برآورد – نتایج در عرض سه تا چهار روز از زمان نمونه وانت – اما گفت زمان ممکن است تحت تاثیر تقاضا بالا است.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در کنگره جلسه توجیهی در روز پنج شنبه. “است که یک شکست. اجازه دهید آن را بپذیرد” او گفت:.

“این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است.”

‘آخرین شانس’

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: شهرستان ممکن است فشار رو به جلو با استفاده از آن خود را خودکار با حجم بالا, آزمون بدون فدرال ثبت نام کردن اگر سازمان غذا و داروی آمریکا حرکت نمی کند با سرعت بیشتری به تصویب آنها.

“شده است وجود دارد بحث از محلات در نظر گرفتن امور به دست خود. من معتقدم که این چیزی است که اتفاق خواهد افتاد اگر ما نمی تواند این فدرال تصویب. و من فکر می کنم این است که با صراحت آخرین شانس” د Blasio گفت: در یک کنفرانس خبری.

تولید کنندگان مختلف از جمله Thermo Fisher Scientific, Inc در حال مذاکره با آمریکا تنظیم کننده به ظرفیت بالا coronavirus تست های تشخیصی مورد تایید در هفته های آینده, صنعت مدیران و گفتگو کرد. که می تواند کمک به کاهش تاخیر در تست.

FDA سخنگوی استفانی Caccomo گفت که labs دیگر نیاز به منتظر تصویب آن شروع به آزمایش بیماران. آنها فقط نیاز به اعتبار است که آزمون کار برای خود و اطلاع FDA. سپس آنها می توانند به دنبال اضطراری تصویب در حالی که به طور همزمان انجام آزمون.

اما نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, سخنگوی استفانی Buhle گفت که FDA سیاست نمی اجازه می دهد تولید کنندگان بزرگ از بالا حجم خودکار coronavirus آزمایش قرار داده و آنها را به استفاده بدون نیاز به تایید توسط تنظیم کننده محدود کردن این شهر توانایی ادامه با تست خودکار.

FDA پاسخ نمی دهند به طور مستقیم به این اظهارات از د Blasio یا نیویورک سلامت.

با توجه به ارتباط سلامت عمومی آزمایشگاه 81 بهداشت عمومی آزمایشگاه در حال اجرا تست برای COVID-19 در تمام 50 ایالت.

دکتر Amesh Adalja, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی گفت: پزشکان هنوز محدود سفارش آزمون. هنگامی که در بیمارستان ها استفاده از بهداشت عمومی آزمایشگاه آنها باید به دنبال دولتی راهنمایی که برای تست.

بیمارستان’ داخلی خود بوروکراسی نیز یک عامل است. “اگر شما در حال ارسال آن به تلاش و یا LabCorp تست شده ارسال می شود تا خارج از بیمارستان” او گفت:. “است که نیاز به کاغذ بازی.”

مدیران می خواهید بدانید که در حال آزمایش است چرا که آنها در حال آزمایش هستند و اینکه آیا کارکنان شده است در معرض ویروس.

“وجود دارد بسیاری از بازدارنده برای تست” گفت: Adalja که همچنین یک محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “آنچه ما واقعا نیاز به کیت های آزمایش در دست پزشکان و بیمارستان ها که در آن آنها را مجبور به ارسال آن.”

فایل عکس: اعضای یک Servpro پاکسازی خدمه پوشیدن خطرناک مواد مناسب آماده شدن برای ورود به زندگی مرکز مراقبت از کرکلند سیاتل-منطقه خانه سالمندان در کانون یکی از بزرگترین coronavirus شیوع بیماری در ایالات متحده در Kirkland, Washington, ایالات متحده, مارس 11 سال 2020 است. REUTERS/Jason ردموند/فایل عکس

یک آزمایشگاه در دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی فرار بیش از 1300 تست در روز چهارشنبه و ممکن است تا سطح شیب دار به 2,300 در روز جمعه گفت: Alex Greninger دستیار مدیر بالینی آزمایشگاه ویروس شناسی.

او گفت: اصلی تنگنا عدم پرسنل برای دریافت ورود به سیستم و برچسب نمونه. آزمایشگاه قرار داده یک دانشگاه-تماس گسترده ای برای کارکنان بیشتر است.

“ما در حال انجام یک نمونه از یک دقیقه و نیاز به پایین به یک در هر پنج ثانیه” او گفت:.

گزارش توسط جولی Steenhuysen در شیکاگو و کارل o’donnell در نیویورک; گزارش های اضافی توسط ناتان لین, جاناتان آلن و مایکل Erman در نیویورک و آلیسون Martell در تورنتو; ویرایش توسط Daniel والیس

ما استاندارد:از تامسون رویترز اعتماد اصول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>