با وجود صفر محلی موارد مغازه های چینی در منهتن و ملکه رنج می برند در میان coronavirus ترساندن

چینی رهبران و صاحبان فروشگاه ها در حال گدایی نیویورک به سرپرستی خود را از رستوران ها و مغازه ها پس از یک هفته طولانی و آرامش در کسب و کار است که آنها مقصر بی دلیل نگرانی در مورد جدید شیوع کروناویروس.

شده اند وجود دارد هیچ تایید موارد coronavirus در شهر نیویورک و همچنین به عنوان دولت و تنها یک مورد در کل شرق. با اینحال Chinatowns در سراسر شهر دیده اند کاهش قابل توجهی در کسب و کار.

“وجود دارد مقدار زیادی از کار نخواهد بود. ما می دانیم که ترافیک پا پایین است” گفت: Wellington چن مدیر اجرایی Chinatown مشارکت در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی.

گوش دادن به ریچارد یه بحث در مورد سفر خود به گرگرفتگی با جامی فلوید در WNYC همه چیز در نظر گرفته شود:

چن گفت که علاوه بر صحبت کردن به صاحبان کسب و کار مشارکت داشتند نیز شناسایی و کاهش زباله های جمع آوری شده در هوشمند سطل زباله که خط کانال خیابان.

“در سراسر هیئت مدیره از مواد غذایی به سالن ضیافت همه بحث ما به هیچ کس وجود دارد که می گوید:” من رنج می برد,'” او گفت: “آن را یک دانشمند موشکی برای کشف کردن که این افت شدید است.”

محدودیت های مسافرتی را به خصوص قرار دادن یک دمپر در بازديد از گردشگران چینی است.

“من کسب و کار کاهش یافته و حدود 60-70 درصد” گفت: Chi Vy Ngo صاحب نیویورک بو Ky رستوران در Bayard خیابان. او گفت: بقای کسب و کار خود را مانند “بستگی به مکان های عمومی” اضافه کردن “آمده نشان می دهد حمایت بیشتر و این چیز دور خواهد شد بسیار به زودی.”

محمد Shariful اسلام, 35, که با این نسخهها کار در یک فروشگاه سوغات در Mott خیابان گفت: او همچنین متوجه شیب در ترافیک و فروش. ژانویه معمولا آهسته ماه او اضافه کرد: اما این یکی شده است به خصوص بد با روزانه رسید انداختن بین $600 – $1,000.Wellington Chen of the Chinatown Partnership holds a press conference to talk about the impact of the virus on businesses.
نقش برآب Arrow

ولینگتون چن از محله چینی ها همکاری دارای یک کنفرانس مطبوعاتی به بحث در مورد تاثیر این ویروس بر روی کسب و کار. Gwynne هوگان / WNYC

آخرین coronavirus است بیمار بیش از 40 ، 000 نفر و ناشی از بیش از 1 ، 000 مرگ و میر عمدتا در چین هوبئی. در سراسر ایالات متحده فقط 13 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus. 60 بیشتر موارد در حال انتظار با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

آنفولانزا از سوی دیگر است بیمار حداقل 89,597 نیویورک تا کنون در این فصل و کشته شدن حداقل سه فرزند. اما آنفولانزا تنها یک برآورد مرگ و میر از 1 درصد در مقایسه با حدود 3 درصد برای coronavirus.

کسب و کار در فلاشینگ چینی نیز آمار به خصوص سخت است. آخرین شنبه شب محبوب شام نقطه Szechuan کوه خانه است که به طور معمول بسته بندی شده به آبشش از طریق نیمه شب خالی از 10 p. m.

چئونگ تک Chio, یک متخصص طب سوزنی و طب چینی است که سر از هوبئی انجمن اجرا شده است عمل خود را در فلاشینگ برای 20 سال گذشته است. او گفت Gothamist/WNYC که او را دیدم یک قطره در قرار ملاقات ابتدا در حدود سال جدید قمری.

هنوز هم او گفت او خوشبین است که همه چیز در حال چرخش در اطراف.

“آن احساس می کند مانند آن بهتر است. جامعه rebounding,” چئونگ گفت: در ماندارین. “در حال حاضر که همه یادگیری بیشتر در مورد وقوع و تحقق آن است که بد نیست در حال حاضر شما شروع به دیدن جمعیت بازگشت. من فکر می کنم آن را یک هفته دیگر و گرگرفتگی می تواند 80-90 درصد است.”

چن طولانی صاحب گرما ماکارونی یک رستوران واقع در به طور معمول شلوغ دادگاه مواد غذایی در زیرزمین دنیای جدید مرکز متخصص در آشپزی ووهان کانون شیوع. یک ووهان مادری او تخمین زده می شود او می خواهم از دست داد نیمی از کسب و کار خود را پس از وقوع آغاز شده و در اواخر ماه دسامبر. اما او گفت که او بیش از حد نگران.

“نگرانی کمک نمی کند, بنابراین من فقط به انجام آنچه که من انجام به طور معمول,” او گفت:. “سعی کنید به من غذا خوشمزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید