تشخیص PFAS از آب آشامیدنی و شرب منابع برای کمک به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خطرات

Category: وب وایر Comments: No comments

یک گروه از انسان ساخته شده از مواد شیمیایی شناخته شده به عنوان در – و polyfluoroalkyl مواد (PFAS) آمده اند تحت افزایش نظارت در سال های اخیر است. به گزارش آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA), PFAS تولید شده و مورد استفاده در صنایع مختلف از سراسر جهان از جمله در ایالات متحده پس از 1940s. آنها استفاده می شود تا مواد پوشش و محصولات است که مقاومت در برابر حرارت و روغن و لکه های چربی و آب است.

سازمان حفاظت محیط زیست گزارش می دهد که PFAS می توان در یافت:

  • Foodpackaged در PFAS-حاوی مواد فرآوری شده با تجهیزات استفاده می شود که PFAS و یا رشد در PFAS-خاک آلوده و یا آب است.
  • تجاری محصولات خانگی از جمله لکه و آب دافع پارچه نچسب محصولات جلا و واکس و رنگ و تمیز کردن محصولات و آتش نشانی فوم شده اند که منبع اصلی آلودگی آب های زیرزمینی در فرودگاه ها و پایگاه های نظامی که در آن, آتش نشانی, آموزش رخ می دهد.
  • محل کار از جمله امکانات تولید یا صنایع (به عنوان مثال آبکاری کروم, الکترونیک, تولید و یا نفت) که با استفاده از PFAS.
  • نوشیدن آب به طور معمول ترجمه شده و همراه با تسهیلات خاص (به عنوان مثال تولید زباله تصفيه خانه فاضلاب آتش نشانی و مرکز آموزش).
  • موجودات زنده از جمله ماهی و حیوانات و انسان است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ایالات متحده است که بسیاری از مواد شیمیایی در این گروه یک نگرانی شده است چرا که آنها نه در این محیط می توانید حرکت را از طریق خاک و آلوده کردن آب شرب و آنها ساخت تا در حیوانات. این سازمان گزارش می دهد که مردم به احتمال زیاد در معرض مصرف PFAS-آب آلوده یا مواد غذایی, اما آن را نیز می تواند رخ دهد با استفاده از محصولات حاوی مواد شیمیایی و یا از محیط زیست قرار گرفتن در معرض.

“به گزارش آژانس مواد سمی و بیماری های رجیستری (ATSDR) پتانسیل اثرات بهداشتی از PFAS در انسان به خوبی درک نشده است” گفت: جو Frasca, معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در EMSL تحلیلی, Inc. “برخی از, اما نه همه مطالعات در انسان با قرار گرفتن در معرض نشان داده اند که برخی PFAS ممکن است بر رشد یادگیری و رفتار از نوزادان و کودکان بزرگتر; کاهش شانس باردار شدن; با دخالت طبیعی بدن هورمون; افزایش سطح کلسترول خون; بر سیستم ایمنی بدن و افزایش خطر ابتلا به سرطان است. این است که چرا ما در حال حاضر ارائه تست آب برای 18 از این مواد شیمیایی و در حال حاضر قبول نمونه از بیش از نیمی از استانهای کشور است. در آینده نزدیک EMSL را حتی بیشتر PFAS تست گزینه است.”

EMSL نیز با حمایت های آموزشی تصویری در مورد PFAS و بالقوه قرار گرفتن در معرض خطرات است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/skLIprCGeX4.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این و یا دیگر محیط زیست و بهداشت صنعتی خدمات تست لطفا www.EMSL.com تماس (800) 220-3675 یا ایمیل [email protected]

در مورد EMSL تحلیلی, Inc.
EMSL تحلیلی یکی از فروشندگان پیشرو آزمایشگاه های تست با 46 مکان در سراسر ایالات متحده و کانادا است. EMSL شناخته شده ملی و محلی متمرکز ارائه دهنده متخصص در سریع آزمایشگاهی نتایج جستجو برای قالب باکتری لژيونلاUSP 797 عوامل بیماری زای آزبست و سرب و دوده زغال & خاکستر از آتش سوزی, VOC, بوی رادون فرمالدئید در محیط داخلی با کیفیت و میکروبیولوژی و زیست محیطی و بهداشت صنعتی رادیولوژی و مواد غذایی و نوشیدنی ها & محصولات مصرفی و مواد خدمات تست برای شناسایی مواد ناشناخته. EMSL خدمات هر دو حرفه ای و عموم مردم. EMSL حفظ یک لیست گسترده ای از اعتبارنامه از سازمان های پیشرو و همچنین دولت فدرال و تنظیم بدن از جمله, اما نه محدود به A2LA, AIHA-LAP, LLC (AIHA-LAP, LLC EMLAP, AIHA-LAP, LLC IHLAP, AIHA-LAP, LLC ELLAP), NVLAP CDC نخبگان CPSC CA ELAP نیویورک ELAP TX DOH, NJDEP و چند دولت دیگر تأیید سازمان. لطفا بازدید از وب سایت ما در www.EMSL.com برای یک لیست کامل از اعتبارنامه. علاوه بر این EMSL حمل طیف گسترده ای از تجهیزات نمونه برداری و تحقیقاتی محصولات محیطی حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>