دویچه بانک و پشتیبانی در حال ظهور فیلم سازان این هفته با راه اندازی دویچه بانک کتیبه فیلم لس آنجلس جایزه, کار با غیر انتفاعی, اسکار فیلم, محله یهودی نشین فیلم مدرسه به صندوق فیلم های کوتاه توسط یک گروه متنوع از جوانه زدن مدیران در مورد این شهر پر جنب و جوش و هنر, فرهنگ و چشم انداز اجتماعی است.

ده همراهان شارت در اکتبر 2019 و تکمیل کننده برنامه سه ماهه در محله یهودی نشین, فیلم مدرسه. خود فیلم گرفتند و سپس به نمایش در پارامونت پیکچرز تئاتر بعدی به مشتری سالن دویچه بانک مدیریت ثروت در سراسر دوم کتیبه لس آنجلس نمایشگاه هنر.

برنده فیلم منتخب توسط داوران برجسته هنر و سرگرمی, چهره شد ‘زیبایی هرگز از دست رفته’ ساخته شده توسط سیلویا لارا. Two-and-a-half-minute تصویر شامل یک سری از عکس های شرح داری به تصویر می کشد افزایش واقعیت است که تصرف جوهر زندگی در آمریکا, کالیفرنیا از طریق دیدگاه ساکنان آن است.

دویچه بانک بوده است جهانی منجر شریک برای کتیبه برای 16 سال گذشته در لندن و اخیرا به نیویورک و سپس تمدید آن با همکاری افتتاحیه کتیبه لس آنجلس سال گذشته است.

“دویچه بانک ادامه داد: با همکاری کتیبه لس آنجلس نشان می دهد که تعهد ما به سواحل غرب و به تعامل با مشتریان خود از طریق علاقه مشترک برای هنر” گفت: Claudio de Sanctis, جهانی, رئیس دویچه بانک مدیریت ثروت.

دویچه بانک بوده و حمایت از کار در حال ظهور و تاسیس بین المللی هنرمندان و گالری برای نزدیک به 40 سال است و برجسته خود را به عنوان یک رهبر جهانی در شرکت هنر طرح.

“دویچه بانک کتیبه فیلم لس آنجلس جایزه هیجان انگیز پیشرفت در همکاری ما با کتیبه” گفت: مریم فیندلای بین المللی متصدی در دویچه بانک. “ما هیجان زده شدیم برای حمایت از فیلمسازان در حال ظهور در همکاری با کتیبه و گتو مدرسه فیلم. حمایت از هنرمندان مشتاق است یک راه عالی برای ما به تاثیر مثبت.”

در مورد دویچه بانک

دویچه بانک را فراهم می کند تجاری و سرمایه گذاری, بانکداری, بانکداری خرده فروشی معامله بانکی و دارایی و ثروت مدیریت محصولات و خدمات به شرکت, دولت نهادی سرمایه گذاران کوچک و متوسط کسب و کار و خصوصی افراد است. دویچه بانک آلمان پیشرو بانک با یک موقعیت قوی در اروپا و حضور قابل توجهی در آمریکا و آسیا و اقیانوسیه.

با 213 میلیارد یورو از دارایی های تحت مدیریت در پایان 2019 دویچه بانک مدیریت ثروت یکی از بزرگترین مدیران ثروت در سراسر جهان است. آن را ارائه می دهد بالا خالص ارزش (HNW) و فوق العاده بالا خالص ارزش (UHNW) مشتریان طیف گسترده ای از سنتی و جایگزین راه حل های سرمایه گذاری و همچنین به عنوان جامع مشاوره در تمام جنبه های مدیریت ثروت.

لینک های مفید: جایزه زمان در کتیبه لس آنجلس 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im