دویچه لوفت هانزا AG دعوت کنندگان به مجازی سالانه مجمع عمومی

Category: وب وایر Comments: No comments

  • سهامداران می توانند سوالات خود را در پیشبرد و رای گیری الکترونیکی

برای اولین بار دویچه لوفت هانزا AG دعوت سهامداران به مجازی نشست عمومی سالانه. با توجه شرایط خاص قانون ساخته شده است این امکان را برای برگزاری مجمع عمومی سالیانه بدون سهامداران حضور فیزیکی. این تصمیم به حساب بهداشت و درمان حمایت از سهامداران فعلی فیزیکی, فاصله, قوانین و پیامدهای اقتصادی COVID 19 بیماری همه گیر.

67 دویچه لوفت هانزا AG سالانه مجمع عمومی است که برای برنامه ریزی 5 مارس سال 2020 در ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد به طور انحصاری تقریبا برای اولین بار. سهامداران این فرصت را به ارائه سوالات خود را در پیشبرد. سالانه مجمع عمومی خواهد بود به صورت زنده در lufthansagroup.com. سهامداران که ثبت نام برای خدمات آنلاین در پیشبرد همچنین می توانید در رای گیری آنلاین که در آن تمدید الکترونیکی گزینه های در دسترس هستند.

جدید هیئت نظارت بر انتخابات یکی از موارد در این سال کرد. هربرت Hainer مارتینا مقرر مایکل Nilles و ماتیاس Wissmann اعلام کرده اند که آنها خواهد شد و استعفا از هیئت نظارت در پایان مجمع عمومی سالانه. جایگزینی نامزدها عبارتند از: اریش Clementi دکتر توماس اندرز هارالد Krüger و آسترید عجیب که همه آنها برای استفاده از یک صندلی در هیئت نظارت. استفان استورم نیز در حال اجرا برای انتخاب مجدد.

آرا را نیز را با توجه به تنظیمات سیستم پاداش برای هیئت مدیره که به پیشنهاد هیئت نظارت با توجه به تغییرات قانونی تجدید نظر در آلمان حاکمیت شرکتی کد و سرمایه گذار نیاز است. در نهایت سالانه مجمع عمومی تصمیم خواهد گرفت که در تعلیق از سود سهام و مجوز برای سرمایه اقدامات است.

اطلاعات بیشتر در نشست عمومی سالانه می توان در یافت www.lufthansagroup.com/agm.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>