ویران صنعت هتل می تواند سال به بازیابی از Covid-19 همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

صنعت هتل مدیران بر این باورند که شهر رو به کاهش بازار هتل می تواند سال به دوباره بجای اول برگشتن.

André Balazs که شرکت املاک و مستغلات صاحب لوکس کاروانهایی مانند مرسر در سوهو و Chateau Marmont در لس آنجلس گفت: از آن می تواند 24 ماه قبل از, نرخ و سطح اشغال بازگشت.

“من شمارش بر این که یک سال و نیم تا دو سال پویا” Balazs گفت Crain را.
 


Balazs گفت به اعتقاد او بسیاری از هتل ها در این شهر خواهد بود بسته “ظرف یک ماه” به عنوان یک حرکت دفاعی به تلاش برای کاهش هزینه های نیروی انسانی و آب و بحران است.

او گفت: 75-اتاق مرسر هتل عامل بود تنها با چند مهمان بودند که در glitzy مرکز شهر hostelry در دراز مدت باقی می ماند.

شهر صنعت هتلداری در ادامه به نشان دادن نشانه هایی است که آن را انداخت میان به طور فزاینده ای دراماتیک مستند شامل Covid-19.

داده ها از مهمان نوازی ردیابی شرکت STR نشان داد که شهر نیویورک را اشغال هتل نرخ کاهش یافت و به 72.1% این هفته به پایان رسید که در مارس 7, یک 13.1 درصد کاهش از همان هفته از یک سال پیش. نرخ اتاق کاهش یافت و به طور متوسط از $188.59 خ گزارش یک 8.3% افت. که داده ها پیش می آید برخی از اقدامات شدید که مقامات گرفته اند در روزهای اخیر شامل پاتوژن.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دستور مدارس در این شهرستان بود توقیف برای یک ماه. شهردار بیل د Blasio اعلام کرد که امضای یک دستور اجرایی که نزدیک رستوران, کافه, کافهés و کاباره ها آغاز سهشنبهکسب و کار است که کمک قابل توجهی جریان درآمد برای هتل ها که کار سالن.

صبح روز دوشنبه حسابرسی اسکات استرینگر منتشر شد یک قایق شوم بینی که به اندازه تا ضربه این ویروس می تواند مقابله اقتصاد این شهر. در میان پیش بینی ها این است که اشغال هتل رها شده می تواند تا 20%رقم تقریبا بدون سابقه در شهر. این شهر به طور متوسط نرخ اشغال هتل در سال گذشته 86.2% خ گفت. Stringer پیشنهاد کرد که به شدت کاهش سطح اشغال هتل می تواند باقی بماند و از طریق مانده از سال و بازیابی تنها در سه ماهه اول سال 2021.

خ تحلیلگر Jan Freitag گفت crain’s او پیش بینی می کند که این شرکت به زودی انتشار هتل-عملکرد داده ها در هفته گذشته نشان واضح تر کاهش می یابد.

“این رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود” Freitag گفت. “هفته گذشته هفته اول در آنچه که ما پیش بینی خواهد بود و یک رشته از آینده بد هفته دو رقمی درآمد کاهش می یابد. گسترده گروه کاهش, مانند کنفرانس ها و جلسات همراه با اجتماعی فاصله اقدامات یا اعمال شده توسط مقامات و یا خود تحمیل خواهد شد نگه داشتن مردم از هتل ها.”

مانند Balazs, Freitag پیش بینی آسیب به صنعت و طولانی مدت خواهد بود.

“آنچه ما می دانیم این است که در سطح ملی آن را به ما طول می کشد دو بار به عنوان طولانی به نرخ بازگشت نسبت به قطع آنها” Freitag گفت. “این رفتن به یک V-شکل بازیابی. این یک طویل روند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>