توسعه دهندگان جزئیات چشم انداز برای سایت پس از هدفمند برای آمازون HQ2

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

یک گروه از توسعه دهندگان می گوید: از آن می توانید به ساخت یک محله جدید توپی با فضاهای عمومی و میدان در 28 هکتار در شهرستان لانگ آیلند سایت یک بار هدف قرار داده و سپس رها شده توسط آمازون.

توسعه دهندگان را به نفع خود بیش از یک تردید محله است که ترس از هر گونه rezoning طرح مشابه که در مورد آمازون خواهد جابجایی ساکنان.

برابر است که زمینه ائتلاف از توسعه دهندگان خصوصی دقیق اهداف خود به دنبال یک rezoning برای سایت از طریق یک گزارش منتشر شده در روز سه شنبه. این گروه به نام YourLIC راه اندازی شده در سال گذشته در شورای شهر خواست.


“ما شنیده ایم نیاز برای ایجاد شغل به خصوص در بخشی از جزیره شهرستان های مجاور به یکی از بزرگترین خانه های عمومی جوامع در کشور گفت: Eleonora Bershadskaya ارشد کاردانی در TF سنگ بنای. “ما شنیده ایم که نیاز فراوان فضای باز عمومی. و ما شنیده ایم دوباره و دوباره است که این نیاز به یک 24/7 مکان پر جنب و جوش.”

TF بنای قبلا راه اندازی شد به منظور توسعه دو شهر متعلق به بسته برای آمازون. آن است که در حال حاضر کمک به رهبری YourLIC روند. Plaxall که صاحب چندین هکتار در Anable حوضه توسعه سایت عضو ائتلاف. توسعه دهندگان MAG همکاران و سیمون بارون در حال هدایت تلاش را به عنوان به خوبی.

این گروه امیدوار است به دنبال یک rezoning از 28 هکتار منطقه در سال آینده اجازه می دهد تا 12 میلیون متر مربع ساخت و ساز برای فضای تجاری با حداقل نیمی از آن خواهد بود یا nonresidential استفاده از چنین به عنوان یک نیروی کار مرکز توسعه. حدود 7 هکتار خواهد بود این سایت متعلق به فضای عمومی از جمله جدید نیم هکتار پلازا در اسکله.

در اوایل این ماه یک غربی کوئینز جامعه گروه به نام عدالت برای همه ائتلاف نوشت: عضو شورای Jimmy Van Bramer پیشرو آمازون منتقد و از او درخواست علنا مخالفت با هر گونه rezoning از سایت.

“این نوع از لوکس مخلوط با استفاده از توسعه در سابق تولید مناطق فراهم نیست با کیفیت خوب برای کسانی که به آنها نیاز دارید بیشتر در این مورد ساکنان Queensbridge خانه فقط بلوک دور” این گروه نامه ای می خواند.

این گزارش در پاسخ به برخی از این نگرانی ها با ارائه نمونه های اخیر پیشرفت های عمده ای مانند بوستون بندر مربع و بروکلین نیروی دریایی حیاط که متمرکز بر توسعه تجاری و افزایش اشتغال است.

“این نمونه ها نشان می دهد برخی از بهترین شیوه ها و چیزهایی است که می تواند بهبود یافته در رانندگی عادلانه توسعه در شهرستان لانگ آیلند” گفت: ربکا Karp, مدیر عامل شرکت Karp استراتژی و نویسنده این گزارش است.

آمازون تلاش برای راه اندازی یک دوم ستاد در محله ثابت شهرستان لانگ آیلند می تواند یک مقصد برای کارفرمایان Bershadskaya گفت. با وجود دستاوردهای اخیر در بخش های بروکلین و کوئینز منهتن هنوز هم دارای 82 درصد از شهر, شرکت, شغل, با توجه به مارس مطالعه توسط مرکز شهری آینده است.

توسعه دهندگان انتظار می رود تقاضا برای فضای اداری در کوئینز به رشد می کنند—حتی اگر وجود دارد نگرانی در مورد بازار فعلی با شرکت های عامل از راه دور.

“ما به دنبال در 15 سال افق در اینجا” Bershadskaya گفت.

YourLIC میزبان یک کارگاه آنلاین در مورد پروژه تراکم در 6 p. m. روز شنبه.

توسعه فرآیند کمک کرده است و برنده شدن برخی حمایت ها در جامعه است. یک گروه از چهار مستاجر ارتباط رهبران در کوئینز نوشت: در یک Gotham روزنامه op-ed در هفته گذشته که ملکه “نمی توانیم به هدر دادن فرصت دیگری را برای ایجاد شغل و برای ارائه پیشرفت است.”

اما دیگران می گویند این شهرستان نیاز به یک فرایند برنامه ریزی است که در عمل مستقل از توسعه دهندگان اموال.

“از نظر ما در حال توسعه محله ای—که در آن ما زندگی می کنند و این روند باید با واقعی ارزیابی از آنچه که جامعه نیاز دارد” گفت: کریستن هاکت یک عضو کمیته اجرایی با عدالت برای همه ائتلاف. “آن را باید رهبری جامعه که تکیه بر این محل برای خود بودن است.”

ون Bramer بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد پتانسیل rezoning.

این فرایند را برای rezoning شناخته شده به عنوان تیوی, یکنواخت زمین با استفاده از روش بررسیاست و در انتظار به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر.

شهرستان سالن سخنگوی گفت: نیویورک پست در روز دوشنبه که استفاده از زمین نقد و بررسیs در حال بعید به سر تا بعد از این تابستان در اولین.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>