توسعه دهندگان دو را در خود ویلیامزبرگ riverfront قمار

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

به عنوان توسعه دهنده این Naftali گروه کامل خرید دیرین lumberyard در شرق رودخانه در ویلیامزبرگ یک اسکله یک بار ضخیم با کارخانه ها در حال از دست دادن یکی از آن گذشته عمده سایت های صنعتی.

به 102 میلیون دلار خرید 2-بسته هکتار در 470 کنت Ave. که می تواند متناسب با 475,000 فوت مربع از آپارتمان های بین جنوب خیابان 11th و تقسیم و خیابان به نظر می رسد بزرگترین معامله در نوع خود از ماه مارس زمانی که بازار املاک و مستغلات را تصرف کردند ،

اما این معامله این است که در آثار پس از سال 2018 ممکن است می گویند بیشتر در مورد گذشته نسبت به حال حاضر.


در برخی از راه های آن را به یک نقطه اوج تلاش آغاز شد که بیش از یک دهه پیش در بلومبرگ دولت برای افزایش مسکن در هزینه تولید است.

در واقع در سال 2006 این شهرستان به تصویب یک جارو 184-بلوک rezoning از ویلیامزبرگ و Greenpoint اسکله که در آن کارخانه های لبنی و قند پالایشگاه های طولانی برگزار شد نوسان راه را برای لوکس بالا افزایش می یابد.

اگر چه بلومبرگ rezoned 40 درصد از نیویورک بین سال های 2002 و 2014, ویلیامزبرگ تحول استارک و بسیار قابل مشاهده است که شاید شهردار بیشتر آشنا میراث.

این Naftali سایت, صفحه اصلی در حال حاضر به چوب خبره/برو پارک Lumber & صفحه اصلی مرکز برس در مقابل rezoned ،

اگر چه برخی از منتقدان گرفته اند موضوع را با چگالی اسکله جدید که اضافه شده است ده ها هزار نفر از ساکنان جدید و مقیاس برج که برخی از آنها افزایش می یابد به 40 داستان املاک و مستغلات مدیران تماس بگیرید قبل از یک پیروزی.

“این rezoning همه چیز را تغییر داد” گفت: Neil mmm sports zone, the co-رئیس جمهور Kalmon mmm sports zone وابسته به یک 116 ساله تجاری کارگزاری در سابق ویلیامزبرگ کارخانه کفش. “و آن را به یک شبکه مثبت, کاملا.”

موفق, برنامه ریزی شهری, اما نه کاملا حفاظت شده این منطقه است. میانگین قیمت آپارتمانهای co-ops و خانه که رفت به قرارداد در ویلیامزبرگ در سه ماهه دوم از طریق مه بود $1.2 میلیون تحقیقات شرکت GS خدمات داده یافت نشد. که از 1.4 میلیون دلار در سال پیش دوره و یا یک قطره از 13٪. اما کارگزاران می گویند سه نیویورک کشتی متوقف می شود می تواند در خدمت این منطقه به خوبی در پست-همه گیر عصر زمانی که برخی از مسافران در حال انتظار برای اجتناب از مترو.

برای Naftali ارشد اجرایی, Miki Naftali که بروکلین تحولات شامل اجاره مانند شیشه 200 فرانکلین سنت در Greenpoint گفت: هیچ طرح و در عین حال برای کنت خیابان که باز نمی شود تا 2024.

اما او شرط بندی در این منطقه در دراز مدت تجدید نظر شود.

“شهر نیویورک خواهد آمد برای خروج از این بحران قوی تر و بهتر است,” او گفت: “همانطور که ما در گذشته انجام داده اند.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>