توسعه MaaS پایگاه داده مشترک پلت فرم با استفاده از فناوری Blockchain

Category: وب وایر Comments: No comments

شرکت سونی (“سونی”) امروز اعلام کرد که توسعه یک پایگاه داده مشترک پلت فرم (Blockchain پایگاه داده مشترک و یا “BCDB”) با استفاده از فناوری blockchain برای MaaS (تحرک به عنوان یک سرویس) و نسل بعدی تحرک خدمات یکپارچه سازی چندین سیستم های حمل و نقل. چند معین MaaS ادغام وسایل حمل و نقل مانند قطار و اتوبوس و تاکسی, ماشین های در تقاضا تحرک و خدمات اجاره دوچرخه با استفاده از آن و ابر فن آوری به کاربران ارائه با اطلاعات در مورد بهینه مسیر به مقصد مورد نظر و توصیه می شود حمل و نقل به معنی و خدمات است. آن را ارائه جزئیات از جمله مسیر زمان مورد نیاز و هزینه کل را پوشش می دهد و کل فرایند از رزرو به پاکسازی. به طور مستقل توسعه یافته توسط سونی BCDB امکانات بالا-سرعت پردازش داده ها برای فعال کردن بیش از 7 میلیون کاربر در هر روز برای ضبط و به اشتراک گذاری ناشناخته خواهد ماند و سفر تاریخچه و تخصیص درآمد.

سونی شرکت در Blockchain چالش برنامه MaaS ابتکار پیشنهاد شده توسط هلند وزارت زیرساخت و مدیریت آب در سال 2019 و انجام راستی آزمایی آزمون BCDB تا پایان ماه مارس سال 2020 است. در میان شرکت کنندگان فقط سونی BCDB قادر به پاسخگویی وزارت مشخصات مورد نیاز ساخت آن را صنعت اول پروژه با موفقیت به تحقق بخشیدن به ضبط و به اشتراک گذاری مقیاس بزرگ جنبش تاریخچه و درآمد تخصیص با استفاده از فناوری blockchain برای MaaS.

Blockchain تکنولوژی مورد استفاده برای ایجاد شبکه های که در آن برنامه ها و اطلاعات آنها دشوار است برای از بین بردن و یا تغییر است و به خوبی مناسب برای به اشتراک گذاری و مدیریت داده ها و اطلاعات حساس است. BCDB ساخته شده است که امکان ضبط و به اشتراک گذاری اطلاعات در یک توزیع لجر از blockchain در میان های مختلف حمل و نقل اپراتورهای معامله پردازنده و MaaS خدمات فراهم می کند درگیر در MaaS در نتیجه می توان به استفاده از اطلاعات با قابلیت اطمینان و شفافیت و استقرار آن به عنوان یک سرویس.

در اروپا بسیاری از سازمان ها از جمله هلند وزارت زیرساخت و مدیریت آب در حال اجرای اقدامات برای ترویج MaaS مربوط متعدد حمل و نقل اپراتورها مانند ترویج باز کردن داده ها در حمل و نقل و غیر متمرکز مدیریت داده ها. BCDB به عنوان یک غیر متمرکز اطلاعات پلت فرم ممکن است کمک به بهبود از سفر بهره وری و اقدامات برای آینده شهر هوشمند برنامه با تجزیه و تحلیل و استفاده از جنبش سوابق و تخصیص درآمد. BCDB که تحت تست واقعی در طول Blockchain چالش برنامه دارای مقیاس پذیری و کالیبره شده برای حتی سریع تر پردازش داده ها به طوری که می توان آن را توسط اپراتورهای حمل و نقل در شهرهای بزرگ. علاوه بر این BCDB است نه محدود به MaaS و می توان انتظار داشت به توان به ضبط و به اشتراک گذاری اشکال مختلف از سنسور اطلاعات مربوط به توسعه شهرهای هوشمند.

Sony گروه در حال گسترش این نرم افزار از فناوری blockchain در مناطق گوناگون از جمله توسعه و اعتبار و سازمان مدیریت سیستم های آموزش داده در این زمینه آموزش و پرورش و توسعه محتوای دیجیتال حقوق سیستم پردازش اطلاعات در زمینه سرگرمی. آن را نیز درگیر در توسعه ارز مجازی سخت افزار کیف پول با استفاده از تکنولوژی IC کارت برای ارائه راحتی و امنیت از کلید خصوصی مدیریت برای همه blockchain خدمات مرتبط. رفتن به جلو و سونی همچنان به بررسی کاربردهای بالقوه برای blockchain در زمینه های مختلف با هدف بیشتر popularizing فناوری blockchain.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>