Diageo هیئت مدیره و اجرایی اعلام

Category: وب وایر Comments: No comments

Diageo اعلام کرد که Deirdre Mahlan رئیس Diageo آمریکای شمالی بازنشسته خواهد شد در 30 ژوئن سال 2020 است. Deirdre تا به حال یک کار طولانی و موفق در صنعت اولا در Seagram و سپس به Diageo در سال 2001 که در آن او پیوست آمریکای شمالی امور مالی تیم افزایش برای تبدیل شدن به رئیس امور مالی Diageo در سال 2010 در نقش رئیس جمهور Diageo آمریکای شمالی در سال 2015.

Deirdre جانشین خواهد بود دبرا خدمه خواهد شد که نگاهی به نقش رئیس جمهور Diageo آمریکای شمالی موثر از 1 جولای سال 2020 است. دبرا به عنوان یک غیر مدیر اجرایی در Diageo هیئت مدیره از آوریل 2019 و پله از او غیر مدیر اجرایی و از ممیزی نامزدی و پاداش کمیته از هیئت مدیره با اثر فوری.

دبرا سابق رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت آمریکایی رینولدز, Inc., داشتن قبلا به عنوان رئیس جمهور و رئیس اجرایی و رئیس جمهور و رئیس تجاری افسر RJ رینولدز. قبل از پیوستن به رینولدز, Debra صرف پنج سال در شرکت پپسی که در آن او به عنوان رئیس جمهور آمریکا, آمریکای شمالی تغذیه; جمهور پپسی نوشیدنی آمریکا و رئیس جمهور اروپای غربی منطقه است. قبل از پپسی او در سمتهای از سال 1997 تا سال 2010 با کرافت غذاهای نستله, S. A. و مریخ, Inc. دبرا فارغ التحصیل از دانشگاه دنور به دست آورده MBA از دانشگاه شیکاگو و قبلا به عنوان افسر در ارتش ایالات متحده.

Deirdre Mahlan رئیس Diageo و آمریکای شمالی اظهار داشت: “من افتخار می کنم و ممتاز به برد طولانی و هیجان انگیز در Diageo و شرکت های سلف خود. من به خصوص لذت می برد من پنج سال گذشته پیشرو آمریکای شمالی کسب و کار و دیدن آن را رشد و رونق کار با همکاران من در همکاری با ما کلید توزیع کنندگان که حمایت و رانندگی کسب و کار ما در این بازار است. آن شده است یک افتخار برای کار در کنار ایوان و تمام همکاران من در Diageo در طول این 19 سال گذشته.”

ایوان Menezes, مدیر اجرایی, Diageo اظهار داشت: “Diageo آمریکای شمالی است که یک کسب و کار قوی شده است که بسیار توانایی رهبری Deirdre پس از 2015. در حالی که ما در غم از دست دادن Deirdre من می دانم که او برگ یک میراث بزرگ در شمال امریکا و کسب و کار در سراسر Diageo. من بسیار سپاسگزار برای او استثنایی سهم بیش از چندین سال در Diageo و برای او آرزوی بهترین ها برای دوران بازنشستگی.

من خوشحال هستم که دبرا موافقت کرده است برای پیوستن به ما در یک موقعیت اجرایی منجر به مرحله بعدی رشد در شمال امریکا است. دبرا را تجربه گسترده ای در کسب و کار مصرف کننده را در خدمت Diageo و آمریکای شمالی به خوبی به عنوان ما همچنان به پیشرفت ما جاه طلبی برای تبدیل شدن به یکی از قابل اعتماد ترین و مورد احترام مصرف کننده محصولات شرکت ها در جهان است.”

دبرا خدمه اظهار داشت: “من بسیار هیجان زده هستم برای پیوستن به Diageo تیم اجرایی. من کاملا لذت می برد و سال من به عنوان یک غیر مدیر اجرایی Diageo. این یک فرصت منحصر به فرد به کار برای یک هدف led شرکت با یاد مصرف کننده مارک های بی نظیر جهانی برسد و هیجان انگیز در چشم انداز رشد. من به دنبال به جلو به پیشرو Diageo آمریکای شمالی تیم برای کمک به درایو دستیابی به جاه طلبی ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>