دیجیتال دلتا

Category: آرکانساس Comments: No comments

“از 62 سالانه دلتا نمایشگاه”

زمان: جمعه-Aug. 23

که: سازمان آرکانزاس مرکز هنرهای تجسمی با همکاری تاریخی, آرکانزاس, موزه,Thea بنیاد Acansa گالری و ارگنتا شعبه William F. Laman کتابخانه

اطلاعات: (501) 372-4000, arkansasartscenter.org/delta

این نمایشگاه توسط خانم Lisenne راکفلر, Terri و چاک اروین جودی فلچر در حافظه John R. Fletcher; جمعه Eldredge & Clark, LLP; JC تامپسون اعتماد; دایان و بابی تاکر; AAC معاصران; بانک OZK; فیلیس و مایکل مانع; شرق هاردینگ ساخت و ساز; ماریون W. Fulk; Barbara خانه; همین Tilton. جایزه جایزه است که توسط جان ویلیام لین صندوق وقف; نمایشگاه های پشتیبانی شده توسط Andre سیمون یادبود اعتماد در حافظه از هر کسی که از بیماری ایدز مردند.

آرکانزاس هنر مرکز “62 سالانه دلتا نمایشگاه” در حال حاضر یکی از کتاب های تاریخ.

از آنجا که مرکز هنرهای ساختمان جدید در دست ساخت است و باز نمیشه تا 2022 موزه برنامه ریزی برای گسترش آن نمایشگاه در سراسر چهار دیگر مکانهای تاریخی آرکانزاس موزه در لیتل راک و THEA بنیاد Acansa گالری و ارگنتا شعبه William F. Laman کتابخانه در شمال لیتل راک.

پس از آن آمد covid-19 همه گیر و در آوریل 21, هنر مرکز اعلام کرد سالانه نمایشگاه هنر معاصر از آرکانزاس و آن مرز متحده خواهد بود تبدیل به یک نمایشگاه مجازی.

با وجود عین حال یکی دیگر از چالش های مرکز هنرهای مشخص شد که دلتا ادامه خواهد داد.

“ارائه دلتا نمایشگاه در یک فرمت دیجیتال باز می شود یک دنیای جدید از فرصت برای آرکانزاس مرکز هنر می گوید:” ویکتوریا Ramirez, مدیر اجرایی موزه. شناخت این نمایشگاه با عنوان “قطعه جدایی ناپذیر” از موزه میراث او می گوید: بخشی از این موسسه مسئولیت است “برای به اشتراک گذاشتن مجموعه ما با وسیعترین عمومی به عنوان امکان پذیر است.

“عملا سخن آنلاین نمایشگاه است که به آسانی در دسترس برای بیشتر مردم خواهد شد و معرفی گسترده تر مخاطبان به هنرمندان دلتا.”

“هنوز هم بزرگ و بسیار مهم است که دلتا نمایشگاه است که در ادامه سال جاری و برگزار می شود آنلاین گفت:” لاس وگاس بر اساس هنرمند, Wade Hampton, که در این سال دلتا و یک نمایشگاه در Hearne هنرهای زیبا طریق جولای 4.

هنر مرکز اعضای’ پیش نمایش آغاز می شود که در 6 p. m. روز شنبه, قابلیت آنلاین مکالمه بین مهمان داور استفانی تبادل نظر مدیر اجرایی مرکز هنرهای تجسمی در Richmond, Va., و برایان Lang متصدی رئیس و Windgate بنیاد متصدی معاصر, هنر و صنعت در آرکانزاس مرکز هنرهای. آنها خواهد شد بحث در مورد هنر فرآیند انتخاب. پس از گفتگو تبادل نظر آشکار خواهد شد گراند برنده جایزه (2500 دلار) دو دلتا برندگان جایزه (750 دلار در هر) و معاصران برنده جایزه (250 دلار). این رویداد آنلاین باز است و تنها به موزه اعضای هنرمندان و مهمانان دعوت شده است.

تبادل نظر و لنگ بحث خواهد شد بعد از آن در مرکز هنرهای کانال یوتیوب.

آنلاین نمایشگاه باز می شود در ساعت 10 صبح روز جمعه در arkansasartscenter.org/delta .

دیجیتال دلتا

تبادل نظر انتخاب شده 63 اثر از 772 نوشته شده توسط 348 هنرمندان. او به بررسی آثار بر روی یک کامپیوتر; تصاویر ارائه شده با عنوان, اندازه, متوسط, اما بدون نام.

قوی نقطه نظر است اولین چیزی که او به نظر می رسد به او می گوید: همراه با تسلط در کار هنرمند توانایی های فنی و آیا این کار می تواند به تنهایی و به عنوان یک کار انفرادی.

“من بررسی آثار پس از این تصمیم بود که این نمایشگاه را به آنلاین زندگی می کنند و من در زمان است که علاوه بر در نظر میگیرد. اگر چه من فکر نمی کنم من انتخاب شده اند که بسیار متفاوت در غیر این صورت. من دوست داشتم به آنها را دیده و نمایش داده شده در فرد است.”

تبادل نظر و رامیرز دیدن عرصه دیجیتال به عنوان یک فرصت برای گسترش عمومی دسترسی به هنر است.

“قطعا وجود دارد این فرصت را برای گسترده تر رسیدن به” تبادل نظر می گوید. “وجود دارد مقدار زیادی از کار اضافی برای ما بازاریابی و روابط عمومی ادارات به فشار آنلاین نمایشگاه بیشتر فراتر از ما به طور منظم در شخص مخاطب است. اما ما چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد چگونه به این تجربه dialogic طوری که بیننده می تواند ارائه بازخورد.”

“ما خواهد شد راه اندازی یک وب سایت جدید در سال 2021 خواهد بود که یک بازی واقعی-changer برای ما” رامیرز می گوید. “این به ما اجازه می دهد از ویژگی های بیشتر از این مجموعه آنلاین و در نظر گرفتن روش های نوآورانه فن آوری می تواند کمک به مردم بهتر درک و تعامل با هنر. ما همچنین باید یک برنامه ما خواهد شد راه اندازی به زودی, که ویژگی های آثار از سوی مرکز هنرهای تجسمی مجموعه.

“با 14,000 آثار از دلتا و سراسر جهان در مجموعه ما امکانات بی پایان هستند.”

لنگ می گوید: طرح اصلی برای دلتا بود که با این نسخهها کار در هر یک از چهار سالن های خود را بر اساس مقیاس بصری و هماهنگی است.

“هنگامی که ما تصمیم به حرکت به یک فرمت دیجیتال ما شروع به ساخت یک جامع گالری است که اجازه می دهد بازدید کنندگان به نمایش در تمام آثار در یک صفحه.”

لنگ می گوید هر یک از این چهار سازمان های همکار به سرپرستی تم خاص خود را مبتنی بر نمایشگاه نقاشی بر 63 اثر در این نمایشگاه است.

“تم برای تاریخی آرکانزاس موزه ‘Arkansawyers” که به بررسی دولت دمدمی جذابیت تجربیات منحصر به فرد و متنوع مردم که منجر به غنای فرهنگی …” ایده لنگ می گوید: برای ایجاد یک “جذاب و قانع کننده راه برای جلب توجه به هر یک از ما همکاری همکاران و کار مهم انجام می دهند.”

آن چهار تم نمایشگاه نیز در دسترس خواهد بود در مرکز هنرهای دلتا نمایشگاه سایت.

فرشته گالووی هنر مدیر مرکز بازاریابی و ارتباطات می گوید: موزه تحقیق گالری سیستم عامل “با قابلیت های تعاملی اجازه می دهد کار می کند به جستجو توسط کلمات کلیدی مختلف و بازدید در انواع خودراهبری در راه است.”

“در این سال نمایشگاه منحصر به فرد تفسیر و تجربه خواهد شد توسط مخاطبان آنلاین است که می تواند span جهان” گالووی می گوید.

چیزی از دست داده

دیدن یک اثر هنری آنلاین و یا در یک کتاب تجربه ای متفاوت از دیدن آن در فرد موزه حرفه ای و هنرمندان می گویند.

“یک تجربه با یک اثر هنری lessened اگر آنها مشاهده آن بر روی تلفن همراه خود را و یا تکثیر در یک کارت پستال فرم؟” رامیرز می پرسد. “قطعا وجود دارد هیچ مقایسه تجربه کار اصلی هنر است. هنر احشایی و تقریبا در هر راه — فیزیکی و عاطفی و حسی — ما جمع آوری اطلاعات بیشتر در مورد هنر هنگامی که ما مشاهده نسخه اصلی در فرد است.”

Little Rock هنرمند الیزابت وبر موافق است. این اولین بار است او را پذیرفته به دلتا اجتماعی فاصله یک مجسمه از برگ اسکلت عسل ملخ خار پشم غربت و “قاصدک آرزوها.”

“من افتخار به بخشی از این رویداد معتبر اما یک بخش کوچک از من است کمی نا امید که مجسمه سازی را نمی توان در دور,” او می گوید. “کسی که نمی تواند راه برود تا به آن همکار در داخل شکننده تخم مرغ مانند حفره برای دیدن قاصدک آرزوها nestled در برابر پشم خام غربت توجه کنید که چگونه نور تراوش از طریق ظریف سفید برگ اسکلت برای روشن کردن داخل; به اندیشیدن در مجاورت چنین چیزی واقع و استراحت در تیز عسل ملخ خار و آن را مربوط به خود و تجربیات شخصی.”

و در حالی که وبر دیده است هنر آنلاین که طنین انداز با او می گوید: “من هرگز احساس لمس عمیق در روح من از یک تصویر کامپیوتری.”

برای همتون وجود دارد هیچ چیز بهتر از دیدن هنر در فرد “مردم شاهد واکنش و ملاقات با هنرمندان دیگر.”

اما دیجیتال, ارائه, او می گوید: “ممکن است باعث شود بیننده به توجه به این روایت که کار خاص و تعیین سازمان و هنرمندان هستند که راه دادن به هر دلیل در جهت هنر دیده می شود و قدردانی است.”

نقاشی با مداد رنگی هنرمند سینتیا Kresse از Eureka Springs می گوید او را از دست ندهید دیدن همه از هنر و هنرمندان در فرد به عنوان او را در به طور منظم موزه باز کردن.

“آنلاین نمایشگاه با رسمی افتتاح و قاضی نظرات ارائه شده به هر کس به طور همزمان است که یک راه حل قابل قبول.”

اما Kresse معتقد است که هنر از دست می دهد و چیزی آنلاین:

“رنگ در کار من باید ظریف فعل و انفعال هستند و لبه های نرم است. دوربین ممکن است ساده سازی زمینه کار با رنگ و برخی از نرمتر ممکن است از دست رفته. من عکاس و من با دقت به آن درست به عنوان به عنوان ممکن است, اما آن است که هنوز هم یک عکس از یک نقاشی با مداد یک, نقاشی با مداد رنگی.”

لیتل راک بومی و ساکن بروکلین Ajamu Kojo طول می کشد کلمات هنرمند رزمی/ستاره فیلم بروس لی به قلب است.

“او یک بار گفت:” می خواهم آب است.’ آب سازگار با محیط زیست است. هنر این است که دیده و لمس را به طور کامل تجربه همه آن را ارائه کرده است. شما نمی توانید درک آنچه نانوایی مورد علاقه خود را مانند بوی با نگاه کردن به یک عکس. اما ما در حال برخورد با یک بیماری همه گیر. تا آن زمان …”

Kojo می بیند صعودی به دیجیتال رویکرد است.

“این مکان ما را در موقعیت منحصر به فرد برای آشنایی با انسان است که ایجاد کار. چه هنرمند فلسفه ؟ چرا آنها ایجاد کار آنها انجام دهید ؟ آیا اهداف خود را به عنوان یک هنرمند ؟ چه می خواهید و آنچه شما می خواهید از این هنر ، آنچه که میراث این هنرمند در نظر دارد در پشت سر گذاشتن? و چگونه است که میراث اضافه کردن به بهبود جامعه؟”

مجازی حوادث

مجازی حوادث برای یک نمایشگاه مجازی:

به عنوان بخشی از “62 سالانه دلتا نمایشگاه” آرکانزاس مرکز هنرهای نمایشی ارائه خواهد شد استودیوی مجازی بازديد و گفتگو با هنرمندان به پایان رسیده و همزمان با Little Rock 2 جمعه شب هنر و شمال لیتل راک 3rd جمعه جنبه های هنر. این برنامه همچنین از ویژگی های نمایندگان از نمایشگاه شرکای تاریخی, آرکانزاس, موزه, Thea بنیاد Acansa گالری و ارگنتا شعبه William F. Laman کتابخانه.

مذاکرات و تورهای خواهد بود آنلاین از طریق زوم پلت فرم. ثبت نام در دسترس خواهد بود در arkansasartscenteAnais Dasse را گراز شکار ذغال گرافیت و نفت در gessoed مقاله آن است که 48 x 77 اینچ اندازه دارد. (حسن نیت ارائه میدهد از آرکانزاس مرکز هنرهای نمایشی)

vir.org/delta . همه این حوادث رایگان هستند.

ظهر ژوئن 23 — Ajamu Kojo یک سنگ کوچک بومی در بروکلین زندگی می خواهند کار خود را به روش, چگونه, آرکانزاس, مرکز هنرهای بود یک فضای الهام بخش برای او و آنچه در آن است به مانند یک هنرمند کار در نیویورک است. یک پرسش و پاسخ جلسه شرح زیر است.

ظهر روز 30 ژوئن — بحث و استودیو تور با کانوی هنرمند باربارا Satterfield. یک پرسش و پاسخ جلسه شرح زیر است.

ظهر جولای 21 — Little Rock هنرمند Joel بوید خواهد شد بحث در مورد خود را در پس زمینه هنری الهام و روش با, آرکانزاس, هنر در مرکز آموزش مدیر رعنا ادگار. یک پرسش و پاسخ جلسه شرح زیر است.

ظهر جولای 28 — جو Morzuch از استارکویل, Miss., بحث هنر خود و ارائه یک تور از استودیوی خود. یک پرسش و پاسخ جلسه شرح زیر است.

ظهر Aug. 4 — لوئیس وات Burlington, Vt., مذاکرات در مورد آثار هنری خود را و تحت تاثیر قرار با برایان J. Lang هنر مرکز متصدی رئیس و Windgate بنیاد متصدی معاصر هنر و صنعت است. یک پرسش و پاسخ جلسه شرح زیر است.

ظهر Aug. 18 — Kayla اونیل از Shongaloo La., و شارون Havelka از ممفیس بحث در مورد هنر خود را با لنگ. یک پرسش و پاسخ جلسه شرح زیر است.

Ajamu Kojo, mentality mag دون گریه 2018, Mischtechnik در کتانی بوم 34 x 44 اینچ
آرکانزاس, مرکز هنرهای, دلتا, نمایشگاه 2020″>
عکس
حسن نیت ارائه میدهد آرکانزاس مرکز هنرهای
Ajamu Kojo, mentality mag دون گریه 2018, Mischtechnik در کتانی بوم 34 x 44 اینچ
آرکانزاس, مرکز هنرهای, دلتا, نمایشگاه 2020

Wade Hampton, خانواده, 2019, روغن چوب, 24 x 36 اینچ
دلتا Exhbiition, ارک. مرکز هنرهای 2020″>
عکس
حسن نیت ارائه میدهد آرکانزاس مرکز هنرهای
Wade Hampton, خانواده, 2019, روغن چوب, 24 x 36 اینچ
دلتا Exhbiition, ارک. مرکز هنرهای 2020

Anais Dasse را گراز شکار ذغال گرافیت و نفت در gessoed مقاله آن است که 48 x 77 اینچ اندازه دارد. (حسن نیت ارائه میدهد از آرکانزاس مرکز هنرهای نمایشی)”>
عکس
حسن نیت ارائه میدهد تصویر از هنرمند
Anais Dasse را گراز شکار ذغال گرافیت و نفت در gessoed مقاله آن است که 48 x 77 اینچ اندازه دارد. (حسن نیت ارائه میدهد از آرکانزاس مرکز هنرهای نمایشی)

استفانی ویلیامز جنگلبان و جرثقیل 2019 قلم و sharpie, در, روزنامه, 11 x 22 Ω اینچ
آرکانزاس مرکز هنرهای دلتا نمایشگاه 2020″>
عکس
حسن نیت ارائه میدهد آرکانزاس مرکز هنرهای
استفانی ویلیامز جنگلبان و جرثقیل 2019 قلم و sharpie, در, روزنامه, 11 x 22 Ω اینچ
آرکانزاس مرکز هنرهای دلتا نمایشگاه 2020

— الیس Widner

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>