Dimon عمل جراحی اورژانس قرار می دهد به ویژه در جی پی مورگان نیمکت

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

جیمی Dimon سازی JPMorgan Chase & Co. از طریق بحران مالی ساخته شده است آن را به امریکا بزرگترین بانک و خدمت به عنوان صنعت برتر سخنگوی.

در حال حاضر اورژانس جراحی قلب مجبور است او را به آزمون خود را lieutenants توانایی به گام—فقط به عنوان coronavirus ایجاد آشفته ترین و بزرگترین بازارهای لجستیکی سردرد در سال است.

این بانک اعلام اواخر پنجشنبه است که دانیل پینتو و گوردون اسمیت رسیدگی خواهد شد Dimon مسئولیت تا زمان بهبودی وی است درخشان نور روشن تر در مورد نحوه آماده نسل بعدی این است که روزی بیش به طور دائم. حتی با Dimon انتظار می رود به بازگشت به ترساندن تجدید فشار بر هیئت مدیره به مطمئن شوید که آن را قوی گزینه های. در حال حاضر پینتو و اسمیت را لاغر خود را در دو سال به عنوان شرکت رئیس جمهور که به آنها داده گسترده تر حواله فراتر از بخش عمده آنها را اجرا کنید.


“آقای Dimon است که اغلب به عنوان یک دست ثابت برای صنعت بانکداری در طول زمان آشفته (مانند ما در حال حاضر) بنابراین داشتن او در راس جی پی مورگان است که متوسط منفی” KBW تحلیلگران به رهبری برایان Kleinhanzl گفت. “که گفت: هر دو آقای پینتو و آقای اسمیت را تجربه عمیق در JPM و باید اجرا JPM بزرگترین بخش بنابراین ما معتقدیم وجود خواهد داشت و نه کوتاه مدت تاثیر از مسائل پزشکی به وجود آمد که امروز.”

سهام جی پی مورگان کاهش 5.3% در 9:42 صبح در معاملات نیویورک, بزرگترین کاهش در 24-شرکت KBW شاخص بانک.

در حالی که پینتو و اسمیت در حال نشستن در برای Dimon تنها در کوتاه مدت این بانک شده است نظافت دیگران که به طور بالقوه می تواند بیش در آینده است. مدیریت تغییرات آوریل گذشته منتقل مسئولیت برای دو بانک مدیران برتر زن — ماریان دریاچه و جنیفر Piepszak — برای کمک به آنها در به دست آوردن تجربه. آنها در میان ترین-ارشد زنان در بانکداری یک صنعت است که هنوز هم تحت سلطه مردان نگه می دارد و متعهد به اصلاحات.

که جفت هر دو 50 هستند دیده می شود به عنوان به احتمال زیاد در دراز مدت پاسخ از اسمیت 61 یا پینتو, 57. هنوز دریاچه و Piepszak کمتر از یک سال را در نقش های جدید و نه در عین حال اجرای یکی از جی پی مورگان را به چهار بخش اصلی. داگ Petno که اجرا می شود بانکداری تجاری و مریم Erdoes دارایی و ثروت مدیریت ارشد نیز در میان Dimon کارکنان بالا.

Dimon که در خدمت به عنوان مدیر عامل از سال 2005 و به نام پیدا کردن یک جانشین خود را اولویت شماره 1 یک دهه پیش دیده است چند دور از نمایندگان خسته از انتظار برای شات خود را در نقطه بالا. جی پی مورگان فارغ التحصیلان در حال حاضر اجرای بانک های عمده از جمله بارکلیز Plc, Wells Fargo & Co. و stan.

هنوز Dimon ابراز اعتماد به نفس در زمان محصول, تماس با بانک رهبران “بهترین تیم در این سیاره” در این شرکت سرمایه گذار روز هفته گذشته است. او شناخته شده به چرخش مدیران ارشد در میان کسب و کار برای اطمینان از وجود دارد این است که بازیگران از مردم مجهز به بیش از شرکت هر زمان که او مراحل پایین.

“جی پی مورگان عمیق مدیریت نیمکت” ولز فارگو تحلیلگر مایک مایو نوشت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “با این وجود صنعت خود را رهبری خواهد بود از دست رفته در طول این بحران مانند دوره است.”


گوردون اسمیت

اسمیت اجرا می شود مصرف کننده بانک که رشد کرده است به کمک نیمی از این شرکت درآمد و کارکنان بیشتر از هر بخش دیگر. او پیوست و جی پی مورگان در سال 2007 از امریکن اکسپرس Co. و در ابتدا زد شرکت کارت اعتباری خدمات کسب و کار. اسمیت که نمی لذت بردن از نور افکن مانند رئیس خود را می کند تا به نادر تمایز میان بانک زمان رهبران داشتن خدمت در کنار Dimon از طریق بحران است.

دانیل پینتو

پینتو نظارت بر شرکت های بزرگ و بانک سرمایه گذاری و کمک جی پی مورگان افزایش به بالای دیوار و خیابان های تجاری و سرمایه گذاری-بانکی صفوف. آرژانتین, او خود را شروع به عنوان یک معامله گر ارز و اتحاد خود را صرف تمام 37 سال کار حرفه ای در جی پی مورگان و سلف خود شرکت. او را نگه می دارد یک کارت امتیازی در دفتر خود نشان می دهد که چگونه کسب و کار خود را رتبه بندی در برابر رقبا است. او شناخته شده به سر و گوش آب در مناطق که در آن شرکت دلالان یا معامله گران می تواند به صعود بالاتر و او موفق شده است در بیشتر قسمت ها در گرفتن آنها را به نقاط بالا.

ماریان دریاچه

دریاچه شده است مدیر عامل شرکت از وام های مصرف کننده را بدست آورد پس از مه و نظارت بر کسب و کار است که تولید حدود یک چهارم از این بانک درآمد. قبل از آن او به عنوان رئیس امور مالی برای حدود هفت سال است. وقتی ولز فارگو دنبال شد مدیر عامل شرکت در سال گذشته هر دو او و اسمیت به نظر می رسد در لیست استخدام بالقوه.

جنیفر Piepszak

Piepszak است شرکت سرمایه گذاری رئیس و قبلا به رهبری کارت اعتباری کسب و کار برای دو سال. او آمد تا از طریق جی پی مورگان سرمایه گذاری در عملیات بانکی و پس از آن شروع به پریدن کرد به مصرف کننده کسب و کار در سال 2010. برای چندین سال Piepszak نظارت تامین مالی عملیات برای کسب و کار وام مسکن فرمان آن را از طریق یک دوره که در آن در مواجهه با یک میزبان از بحران-عصر شهرک با تنظیم کننده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>