دیزنی می فرستد “یخ زده 2” به صورت پخش آنلاين housebound خانواده

Category: آرکانساس Comments: No comments

نیویورک — والت دیزنی Co. را انتشار Frozen 2 در دیزنی به علاوه چند ماه اولیه به خانواده ها cooped توسط coronavirus حواس پرتی — و به آن جریان خدمات افزایش می دهد.

دیزنی جمعه اعلام کرد که یخ زده 2 آغاز خواهد شد جریان یکشنبه در دیزنی به علاوه سه ماه زودتر از انتظار می رود. در برخی از کشورها از جمله کانادا و استرالیا و نیوزیلند و هلند فیلم را شروع جریان سه شنبه.

ترین جدید آینده منتشر شده است به تعویق افتاد با توجه به این ویروس از جمله دیزنی خود را ترکیب. مولان تعیین شده بود به آمار تئاتر در هفته آینده. چند ماه مارس یا آوریل فیلم باقی می ماند در تقویم. برخی سینما را توقیف هر چند بسیاری از آنها در حال حاضر اعمال محدودیت های جدید در مخاطبان ازدحام برای کمک به تسهیل اجتماعی فاصله توصیه شده توسط مقامات بهداشتی.

این حرکت توسط دیزنی می تواند presage چگونه رسانه های دیگر شرکت قیف فیلم های خود را به جریان, خدمات, در هفته های آینده به عنوان studios به دنبال راه هایی برای سرمایه گذاری بر روی مخاطبان گیر در خانه. و آن را می تواند به اثبات محوری لحظه در تکامل جریان خدمات در رابطه با تئاتر آزاد است. استودیوهای بزرگ را تا حد زیادی محافظت سنتی سه ماه منحصر به فرد تئاتری پنجره.

Frozen 2که باز on Nov. 22 در حال حاضر تکمیل آن تئاتر اجرا و آمار video-on-demand on Feb. 25. با بیش از $1.4 میلیارد دلار در سراسر جهان فروش بلیط آن را بالاترین پرفروش فیلم انیمیشن تا کنون.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>