دیزنی Iger مجموعه ای می تواند روند برای نادر نقش رهبری

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

Robert Iger نظارت دیزنی تلاش خلاق از طریق سال آینده در به تازگی ایجاد موقعیت اجرایی رئیس.

عکس: امی Sussman/گتی ایماژ

Robert Iger های دیرین سر والت دیزنی شرکت ، پا به کنار به عنوان مدیر عامل این هفته است. اما او واقعا رفته: آقای Iger گرفته شده نسبتا نادر نقش رئیس اجرایی.

شرکت های بزرگ به طور فزاینده ای تقسیم مواضع رئیس و مدیر اجرایی. امروز بیش از نیمی از شرکت ها در شاخص S&P 500 با استفاده از یک ساختار با توجه به پروکسی مشاوره شرکت سهامداران نهادی خدمات فقط از 35 درصد در سال 2009.

اما رؤسای که برگزاری است که تنها عنوان در شرکت های بزرگ ایالات متحده به طور معمول مستقل—آرایش طولانی پشتیبانی صندوق های بازنشستگی و طرفداران حکومت. موقعیت رئیس اجرایی گرایش به مادی و معنوی برای شرکت و یا بنیانگذاران طولانی در خدمت مدیران اجرائی که می گویند آنها می خواهند برای کمک به اطمینان از صاف در حال گذار با توجه به جبران خسارت مشورتی همکاران جبران خسارت شرکت مشاوره.

همانطور که بیشتر مدیران از نسل رونق نوزاد رسیدن به سن بازنشستگی موقعیت رئیس اجرایی تبدیل خواهد شد بیشتر شایع می گوید: سوزان شرودر یک شریک در کلاه با استناد به یک تمایل در میان بنیانگذاران و آستین خدمت مدیران اجرائی به کار نگه دارید در حالی که حفاظت از خود را میراث است.

نمونه اخیر عبارتند از: Under Armour , Inc. بنیانگذار کوین تخته و Nike , Inc.’s مارک پارکر بود که به نام رئیس اجرایی پس از 14 سال اجرا به عنوان مدیر. و مسترکارت , Inc. گفت: در این هفته که آجی بنگا آن رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت برای 10 سال گذشته تبدیل خواهد شد رئیس اجرایی در سال 2021. جانشین او به عنوان رئیس اجرایی مایکل Miebach خواهد حرکت اول به موقعیت رئیس جمهور در ماه مارس است.

اجرایی رؤسای بر خلاف مستقل خود را به همتایان اغلب درگیر در روز به عملیات روز کسب و کار. چگونه عمیقا در آنها درگیر هستند و اقتدار آنها اداره می شرکت به شرکت متفاوت است.

برخی از صنایع مانند انرژی که سابقه اجرایی رئیس. شیل نفت پیشگام هارولد هام واگذار مدیر عامل شرکت نقش در قاره منابع Inc. —موقعیت او برگزار شده بود پس از تشکیل داکوتای شمالی شرکت در سال 1967 در سن 21—برای تبدیل شدن به رئیس اجرایی در شروع این سال است. اسکات شفیلد که ساخته شده پیشگام منابع طبیعی Co. به یکی از بزرگترین روغن pumpers در غرب تگزاس شد رئیس اجرایی در سال 2016 زمانی که او دست مدیر عامل کمر به افسر ارشد عامل—تنها آنها را در اوایل سال 2019 به عنوان قیمت نفت و سهام این شرکت کاهش یافت.

چنین ترتیبات زمانی که کار اجرایی رئیس cedes کنترل کافی به مدیر عامل جدید استقلال در حالی که باقی مانده در حال حاضر به عنوان یک هیئت مدیره صدایی می گوید: Anthony Abbatiello که سر رهبری و جانشینی-برنامه ریزی تمرین در راسل رینولدز و همکاران اجرایی-جستجو شرکت است. انتقال می تواند به فرو ریختن اگر به تازگی نصب شده رئیس اصرار بر micromanaging عملیات, او گفت:.

هنگامی که جیم مک کین بنیانگذار و مدیر عامل شرکت دیرین 1-800-Flowers.com Inc., شد رئیس اجرایی در سال 2016 و دست به کمر به برادر کریس McCann, او می گوید او سعی کرد به وضوح از هم جدا ساخت. او متوقف شد و حضور در برخی از جلسات و گردهمایی فصلی مدیران و خودداری از شرکت در درآمد شرکت ها تماس. به جای او در پروژه ها با تمرکز بر نوآوری و بهتر در خدمت مشتریان می روم برادر خود را برای رسیدگی به روز-به-روز عملیات.

یک مربی توصیه مدیران دو هرگز به دیگران اجازه دهید درایو گوه بین آنها. “که پله در گوش ما” جیم مک کین گفت.

در حال حرکت از مدیر عامل به رئیس طول می کشد برخی از تنظیم. برای سال sallybuberman بنیانگذار ساندویچ ساز نوع LLC بود پاسخ سریع در زمانی که مردم او را در مورد کار خود را: “من مدیر عامل.” سال گذشته آقای Lubetzky واگذار که نقش و شد رئیس اجرایی یک عنوان او می گوید: حمل نمی کند همان نوع از شناخت در تنظیمات اجتماعی.

“من اجرایی رئیس چه جهنم یعنی چه ؟” او جوک.

اما این انتقال شده است و صاف او می گوید: در بخشی به دلیل او و شرکت مدیر عامل جدید مایک Barkley, ارتباط آزادانه. دفاتر خود را در حال جنب و آنها چت چند بار در روز. آقای Lubetzky در حال حاضر تمرکز بر روی محصولات جدید و تلاش خلاق, دادن آقای Barkley فضا برای اجرای کسب و کار. آقای Lubetzky می گوید او را سریع به ستایش جانشین او برای تصمیم گیری و توصیف آقای Barkley به عنوان یک مدیریت بهتر از خودش.

در چنین شرایطی رقابت بین مدیران و حتی ناخودآگاه می تواند از بین بردن یک شرکت آقای Lubetzky می گوید. “شما مدیریت غرور خود را بنابراین شما وجود دارد برای هر یک از دیگر.”

فقط یک در پنج غیر-مدیر عامل رئیس هیئت مدیره را اجرایی وضعیت با توجه به مطالعه انجام شده توسط کلاه. که تا حدودی به دلیل شرکت-حکومت ناظران را خواستار شده است در تابلوهای تعیین مستقل nonexecutive رؤسای برای خدمت به عنوان یک چک و تعادل در نهادهای قدرت است.

اجرایی رئیس به طور معمول شرکت در اجرایی برنامه های جبران خسارت از جمله حقوق و دستمزد پایه و دراز مدت مشوق البته نه مدیر عامل در سطح. اجرایی رئیس کل غرامت است که اغلب در حدود 60 ٪ از مدیر عامل کلاه خانم شرودر گفت. آقای Iger که هنوز کار تمام وقت به عنوان رئیس اجرایی انتظار می رود به رسم همان جبران خسارت خود را تحت قرارداد موجود.

Nike مارک پارکر به تازگی رئیس اجرایی پس از خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت ورزشی شرکت برای 14 سال است.

عکس: جواهر صمد/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

آقای Iger پرداخت بسته شده و انتقاد در گذشته از جمله از ابیگیل دیزنی, یک نوه از این شرکت از بنیانگذاران. آقای Iger به دست آورده حدود 47.5 میلیون در مجموع خسارت در سال گذشته شرکت براده نشان می دهد.

دیزنی به دفاع از خود پرداخت غرامت ترتیبات گفت: آن بهبود یافته پرداخت برای کارگران ساعتی و که بسیار از آقای Iger پرداخت مبتنی بر عملکرد شرکت.

در حالی که دیزنی اعلام سهشنبه که تم-رئیس پارک باب Chapek را تبدیل به مدیر عامل شرکت و آقای Iger رئیس اجرایی گرفتار برخی از شرکت خودی خاموش نگهبان برخی از خارجی ها می گویند که آرایش می تواند به خوبی کار می کنند.

انتصاب یک رئیس اجرایی است که اغلب موفق هنگامی که یک شرکت در حال حاضر به خوبی انجام نیست و نیاز به یک تغییر استراتژی می گوید: Jeffrey Sonnenfeld یک استاد در دانشگاه ییل دانشکده مدیریت که مطالعات اجرایی جانشینی. او می گوید که این مورد با دیزنی.

“این یک مدل خوب برای تداوم اگر شما در مسیر درست” او گفت:. “اگر شما veering کردن صخره و سپس این آخرین چیزی که شما می خواهید دلیل آن را نمی خواهید به اجازه بازیکن جدید برش خود را دنباله.”

در بالا بردن آقای Iger دیزنی هیئت مدیره اطمینان است که آقای Chapek است و زمان کافی برای یادگیری و رشد در, مدیر عامل شرکت نقش در کنار شرکت دیرین رهبر گفت: پیتر Crist رئیس اجرایی استخدام شرکت Crist Kolder همکاران.

“به نظر من این به عنوان دیگر توالی فرایند,” او گفت:, توصیف پویا به عنوان آقای Chapek که مرتب برای یک موقعیت که او در حال حاضر دارای این عنوان است.

آقای Iger خواهد ماندن برای نظارت بر این شرکت تلاش خلاق از طریق پایان سال 2021 که قرارداد خود را منقضی می شود دیزنی گفت: زمانی که اعلام تغییر دهید.

“اگر آن را خاموش می رود ریل در طول دو سال آینده خواهد Iger دور؟” آقای کریست می پرسد. “احتمالا نه.”

نوشتن به تراشه برش در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>