اختلاف دهید روغن-قیمت غوطه

Category: آرکانساس Comments: No comments

قیمت نفت روز دوشنبه به عنوان هر دو روسیه و عربستان سعودی ایستاده بود آماده به سیل بازار جهانی با قیمت ارزان نفت خام در یک جنگ قیمت.

تبریز تا به کاهش رسمی قیمت نفت و تهدید رکورد خروجی. روسیه بزرگترین تولید کننده در عین حال گفت: آن را تا سطح شیب دار تولید در ماه آینده.

معیار خام ایالات متحده سقوط $10.15 یا 24.6% به حل و فصل در $31.13 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافته است $10.91 یا 24.1 درصد به $34.36.

شیب کاهش قیمت باعث مشکلات برای میدان نفتی کارگران شیل ایالات متحده کارگران و سرمایه گذاران و اعضای سازمان کشورهای صادر کننده نفت است که تکیه بر نفت به بودجه خود اضافه کنید.

امتناع مسکو در هفته گذشته برای کاهش بیشتر آن تولید نفت در هم شکسته سه سال اتحاد اوپک به رهبری عربستان سعودی و عمده غیر اوپک تولید کنندگان به رهبری روسیه حتی به عنوان تولید کنندگان نفت درهم برای پیدا کردن یک راه برای پاسخ به تضعیف تقاضای جهانی و در نتیجه از گسترش coronavirus.

وزرای نفت عربستان خشمگین با موضع روسیه روز یکشنبه اعلام کردند که افزایش تولید و درایو کردن قیمت این نفت-قیمت چرخه تنها در نزدیک به یک قرن به ترکیب تقاضای ضعیف جهانی قیمت جنگ.

گالری: سهام ایالات متحده شیرجه بیش از 7 درصد در میان coronavirus نگرانی و جنگ نفت

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/310stock/]

روز دوشنبه افت قیمت شد و شدیدترین پس از سقوط قیمت 35% در Jan. 17 سال 1991 به بعد آمریکا رهبری ائتلاف نظامی آغاز عملیات طوفان صحرا به زور به عراق برای خروج از کویت.

این هفته سقوط, اما, نیز به نفع مصرف کنندگان است که باید به طور قابل توجهی پایین تر قیمت ها در پمپ.

“به نظر من این به عنوان یک $1 تریلیون محرک برای اقتصاد جهانی با 30 دلار قیمت نفت کاهش” اسکات شفیلد, مدیر اجرایی ایروینگ تگزاس مبتنی بر پایونیر منابع طبیعی یکی از بزرگترین مستقل شرکت های نفتی گفت: در یک ایمیل.

شفیلد گفت: پیشگامان امن است اما شرکت های دیگر پیمودن گسترده شیل در مکان هایی مانند داکوتای شمالی, اوکلاهما و تگزاس را مشکلات.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در توییتر اشاره کرد که کاهش قیمت نفت شد “خوب برای مصرف کننده قیمت بنزین پایین آمدن!” رئیس جمهور همچنین در توئیتر خود نوشت که “عربستان سعودی و روسیه در حال بحث بر سر قیمت و جریان نفت است. که این خبر جعلی است به همین دلیل برای بازار رها!”

افت قیمت می تواند علامت پایان یک بوم که طاقی ایالات متحده برای غلبه در جهان تولید نفت خام. روز دوشنبه شیل تولید کنندگان Diamondback انرژی, Inc. جعفری انرژی, Inc. گفت: آنها در حال برش تعداد حفاری چاه در پاسخ به کاهش قیمت.

رونق و رکود چرخه است که به عنوان قدیمی به عنوان صنعت نفت خود را. قیمت فعلی سقوط کرده است پژواک از سال 1986 زمانی که عربستان سعودی رها تلاش برای سرپا نگه داشتن یک glutted بازار و پمپ در را ارسال آتی نفت غوطه وری بیش از نیمی از در یک ماده از ماه.

سقوط قیمت طنین انداز از طریق انرژی صنعت از غول مانند Exxon Mobil Corp که دیدم آن سهام افت بیشتر در 11 سال کوچکتر حفاری شیل در غرب تگزاس. سهام هس Corp. Occidental Petroleum و شورون Corp. همه دچار دو رقمی ضرر و زیان است. سهام ال دردو بر اساس مورفی نفت Corp. کاهش 42.5%.

“وجود خواهد داشت و تقریبا هیچ جایی برای پنهان کردن” استوارت Glickman انرژی تحلیلگر در CFRA تحقیقات گفت: در یک توجه داشته باشید.

تقاضا برای نفت کاهش خواهد یافت و برای اولین بار از سال 2009 تاکنون آژانس بین المللی انرژی گفت: تجدید نظر در آن پیش بینی های قبلی. آژانس گفت که تقاضای جهانی کوچک خواهد شد 2.5 میلیون بشکه در روز در سه ماهه اول سال است.

“این اولین بار است که پس از سال 1930 و ’31 که منفی شوک تقاضا است همزمان با عرضه شوک” رابرت McNally رئیس و بنیانگذار Rapidan گروه انرژی گفت: در یک ایمیل.

صدمه دیده بدترین سقوط در قیمت ها خواهد بود که ایالات متحده شیل زمینه های که در آن هزینه های قابل ملاحظه ای بالاتر از غول مخازن از عربستان سعودی و روسیه است.

هزینه های بالاتر و زندگی کوتاه شیل چاه — معمولا 18 تا 24 ماه-را به نفت ایالات متحده در زمینه حساسیت بیشتری نسبت به قیمت های پایین تر. پایونیر شفیلد گفت که او انتظار دارد شیل تولید شروع به کاهش در سه ماهه سوم از سال جاری و به سقوط بیش از 1 میلیون بشکه در روز در سال 2021.

تعداد چاه های عامل خشکی در ایالات متحده در حال حاضر به پایین 25 درصد از یک سال پیش با توجه به نفت زمینه خدمات شرکت بیکر هیوز.

“ایالات متحده امریکا صادر کننده خالص روز ممکن است شماره” گفت: Cailin توس جهانی اقتصاد در واحد اطلاعات اکونومیست در لندن است.

برای چهار تا شش هفته گذشته ایالات متحده عرضه بیشتر نفت خام و محصولات تصفیه شده از آن را در آورده — اما که حاشیه نسبتا نازک است.

“هیچ سوال شیل تولید را تجربه وثیقه آسیب در این جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی” McNally گفت. “آنها در حال حاضر تحت فشار زیادی و رشد عرضه به قطع به شدت در پایان سال است.”

این اولین بار نیست عربستان سعودی به دنبال مجازات دیگر نفت کشورهای صادرکننده برای انتظار پادشاهی به عنوان تنها نوسان تولید و برش و خروجی خود را در حالی که دیگر صادرکنندگان بهره مند شوند. با اقدامات خود در سال 1980 عربستان سعودی سوار کردن قیمت ها به کمتر از 10 دلار در هر بشکه رسید.

“از زمان به زمان قیمت نیم تنه در خدمت القای نظم و انضباط و یادآوری تولید کنندگان از اهمیت جمعی عرضه مدیریت” McNally گفت. “از اوایل 1980s قسمت زمانی که عربستان سعودی تولید کاهش یافت و به 2 میلیون بشکه در روز پادشاهی تمایلی به تنها نوسان تولید به ویژه هنگامی که بزرگ کاهش مورد نیاز هستند.” عربستان ظرفیت تولید حدود 12 میلیون بشکه در روز است.

عربستان سعودی نگه داشته و تولید نسبتا بالا از سال 2014 تا 2016 زمانی که قیمت کاهش یافت و به 26 دلار در هر بشکه رسید. “مسکو نیاز به یک یادآوری” McNally گفت.

نفت-صادرات کشورهای در حال توافق برای کاهش تولید 2.1 میلیون بشکه در روز است که با توجه به پایان می رسد در پایان ماه مارس. در یک نشست اوپک در هفته گذشته آن کاهش تمدید شد تا پایان سال است. اما اوپک همچنین پیشنهاد اضافی 1.5 میلیون بشکه در روز کاهش با غیر اوپک کشورهای ارائه یک و نیم میلیون بشکه در روز در کاهش. روسیه کاهش یافته است.

روسیه دولت شرکت نفتی روس نفت ” است که در آن برنامه ریزی برای بلند کردن تولید نفت و می تواند شروع ramping تا خروجی در مارس 1 اضافه از 300 ، 000 بشکه در روز در هفته از آن تاریخ است.

وزیر انرژی روسیه الکساندر نواک گفت: وضعیت فعلی بازارهای جهانی نفت در مسکو هوا محدوده اشاره کرد و آن را تلاش برای اطمینان از نفت کشور بخش رقابتی باقی می ماند, با توجه به بیانیه ای در وب سایت دولت.

“قیمت جدید جنگ بین عربستان و روسیه است. آن را در مورد شیل” گفت: Pavel Molchanov ارشد انرژی تحلیلگر در شرکت سرمایه گذاری ریموند جیمز. “آنها وانمود به متحدان به مدت سه سال و در حال حاضر تظاهر به پایان رسیده است.”

اطلاعات اين مقاله می باشد که توسط استیون the npd group و خواهد Englund از واشنگتن پست و دن Murtaugh الکس Longley, جکی Davalos, Joe Carroll, راشل آدامز-شنیده دیوید Wethe کوین کراولی و Sheela Tobben خبری بلومبرگ.

یک بخش در 03/10/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>