الوهیت است که به عنوان واقعی را به عنوان علم

Category: وب وایر Comments: No comments

“اصول الهی” است که این کتاب در contraries پرسش و پاسخ. چه علم مطالبات را نادیده گرفته است سر در روبرو از دیدگاه منتقله از تجربه و استدلال ایمان است. قوانین دین ساخته شده است کاملا درست است اما نه آنها محو به نیستی. نهاد علم است را به نابودی مطلق و در عین حال در پی آن این فلسطين کیفیت آنچه در آن طول می کشد تا درست واقعیت الهی وجود دارد.
 
کن Ungerecht است که شجاعانه و صادقانه و اختصاص داده شده خود را در اعتقاد به ماوراء الطبیعه. به عنوان مناسب و ستایش به عنوان ایمان برای تلفن های موبایل او توضیح می دهد که دیدگاه های خود را در شیوه ای پس از روشنگری و تحلیلی او هیچ بهانه ای برای سخنان ناخوشایند. عرفانی پدیده های در حال وقوع در زندگی روزمره تصادفی با غریبه ها از سراسر جهان, و این حوادث منجر به امکانات که عقلانیت در همه عظمت آن به سادگی نمی تواند درک. اما Ungerecht جمع آوری اطلاعات جدا قطعات در بر داشت یک الگو و آغاز یک تحقیق که منجر به پاسخ.
 
از تکان دهنده خطوط در هر صفحه از کتاب Ungerecht خود را طول می کشد خوانندگان به اکتشاف خود تحقق و آنچه در آن طول می کشد برای تبدیل شدن به ارزشمند از زندگی داده شده در این جهان زیبایی که انسان نتواند به رسمیت شناختن. پیدا کردن آنچه در آن به معنی با صراحت کامل ممنون واقعا خوشحال و کاملا به نفع جهان با کن “اصول الهی.”
 
“اصول الهی”
نوشته شده توسط کن Ungerecht
منتشر شده توسط خود را آنلاین روزنامه
تاریخ انتشار: مارس 2019
شومیز: $9.95
کتاب: $3.99
وب سایت: https://kenungerecht.com/
 
درباره نویسنده
کن Ungerecht مطرح شد با عشق به حیوانات و ورزشی در مزرعه های لبنی در بیابان های شمال مینه سوتا. او به مدت سی سال به عنوان یک مهندس در زمینه ارتباطات الکترونیکی در Baltimore, Maryland. در طول راه او را به کشف خود واقعی شور شد تلاش برای ترکیب عشق خود را برای علم است که در حال توسعه یک درک بهتر از ماهیت واقعی روح انسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>