DocQ COVID-19: Dr فیونا Bisshop شما را نگه می دارد تا به تاریخ

Category: کیو نیوز Comments: No comments

این DocQ COVID-19 روز رسانی. Fr فیونا Bisshop با آخرین پاندمی و بهترین اقدامات ما می تواند همه را برای محافظت از خودمان و جوامع ما.

تصاویر: دولت استرالیا

تبلیغات

آیا می دانید که طاعون بزرگ از اوایل 1600s در انگلستان از بین برود یک چهارم از جمعیت از لندن ؟ که از 100 ، 000 نفر ، آنها نمی باید رسانه های اجتماعی به آنها هشدار می دهند از آمدن آن فقط town crier و اوایل روزنامه ها. این یک نوع متفاوت از طاعون به چیزی که ما رو در حال حاضر. آن را گسترش باکتری زندگی در کک زندگی در موش زندگی در کشتی. از آن ساخته شده بی امان سفر در سراسر جهان, با شروع در 14th قرن و بازگشت به بارها و بارها در بیش از 250 سال آینده.

ویروسی همه گیر ما در حال حاضر مواجه با COVID-19 آمده است بر ما خیلی بیشتر به سرعت و به لطف ارتباط ما از طریق اینترنت, ما قادر به آماده سازی بهتر. حتی پس از آن را به یک تلفن.

سارس–COV2 ویروس یک ویروس جدید به ظهور و بنابراین ما نمی طور کامل آن را درک نشده است. دانش ما روزانه رشد می کند بنابراین آنچه که من نوشتن امروز ممکن است منسوخ هفته آینده.

ما با بمباران پیام ما گفتن آنچه که به ترس و نحوه مدیریت در این غیر معمول بار.

نشانه چیست ؟

کلاسیک علائم سرفه و تب با مشکل تنفس. برخی از مردم به گلو درد خفیف معده و علائم, و در اینجا کمی پیچیده – برخی از افراد بدون علائم در همه اما هنوز هم قادر به آن عبور کند. این امر به ویژه در مورد کودکان.

docq covid-19 dr fiona bisshop

جوان و سالم هستم بنابراین اگر من آن را من خوب درست است ؟

خبر بد افراد جوان می تواند کاملا جدی بیماری بیش از حد بسیاری از مردم زیر 45 در نهایت در بخش مراقبت های ویژه در شرایط بحرانی و بسیاری در این گروه سنی فوت کرده اند.

اما حتی اگر شما نمی توانید بسیار بیمار شما هنوز هم می توانید آن را به هر کس در اطراف شما از جمله پدر و مادر خود و همکاران. در نظر گرفتن “من حق همسر” نگرش خودخواه است. شما نمی خواهید به آن شخص!

شخصی فاصله

در ابتدا به نام اجتماعی فاصله این اشاره به مفهوم ماندن برخی از راه دور از دیگر افراد ترجیحا حداقل 1.5 متر است. این توصیه این است که اگر کسی دارای ویروس و آنها با سرفه یا تنفس در شما, شما می توانید از تبدیل شدن به آلوده. وجود دارد به نظر نمی رسد به هر گونه خطر از تهویه مطبوع و ویروس نیست زنده ماندن برای مدت طولانی در هوا.

سطوح

این ویروس می تواند زنده ماندن برای یک تعداد روز در سطوح مختلف پس از آن ممکن است به آن را انتخاب کنید با لمس دستگیره درب سوپر مارکت چرخ دستی آسانسور دکمه دستگاههای خودپرداز شیرهای آب توالت ، آب و صابون از بین بردن این ویروس به راحتی که شستن دست های خود را اغلب باقی می ماند و خود را بهترین دفاع. بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست است بهترین چیز بعدی که در خارج از خانه. اگر شما نمی توانید خود را شستشو دست و صورت خود را لمس نمی. تصور کنید که ویروس است که زرق و برق و فکر می کنم در مورد چگونه می شود که به همه چیز….

docq covid-19 dr fiona bisshop

 می توانم بروم ؟

تبلیغات

رفتن به فضاهای عمومی شما قرار می دهد در معرض خطر عمدتا به دلیل شما می تواند در نهایت کاملا به دیگران است. این دلیل است که بارها و باشگاه ها و کافه ها و رستوران ها همه بسته شده اند. چگونه این می رود برای این است که غیر ممکن است برای پیش بینی, اما در حال حاضر شما می توانید همه چیز است که رفتن را به ماندن بسته به مدت حداقل یک ماه احتمالا طولانی تر است.

ندارد و مهمانی های شام و یا رفتن به دیدن دوستان – همه تماس نزدیک با دیگران قرار می دهد و شما در معرض خطر!

من هنوز هم می توانید قلاب تا ؟

هر گونه تماس نزدیک با دیگران قرار می دهد و شما در خطر است, بنابراین شما باید جلوگیری از داشتن برخوردهای گاه به گاه. اکثر سونا و باشگاه های جنسی در حال بسته شدن است.

خود ارضایی, است, اما, به طور کامل عاری از خطر (و هزینه)!

می توانید حیوانات خانگی حمل virus

آن را نگاه نمی کند به عنوان اینکه این ویروس می تواند شما را آلوده و گربه و سگ و مرغ عشق. اما اگر ویروس در سگ خود را خز ممکن است اقامت وجود دارد در حالی که برای. چه مدت ؟ ما نمی دانیم. مسری است از حیوان خانگی خود را ؟ ما نمی دانیم که یا.

نمی شود یک محتکر

هراس از خرید محصولات بسیار بد نگاه. وجود دارد به اندازه کافی از همه چیز, اما زمانی که مردم وحشت خرید آن را به طور ناگهانی کاهش می دهد در دسترس بودن و به این معنی است که بسیاری از مردم نمی توانند آنچه آنها نیاز دارند. فکر می کنم از افراد مسن که معمولا تنها خرید چند روز ارزش مواد غذایی در یک زمان. آنها در مواجهه با قفسه های خالی و لخت کابینت. همان می رود برای داروهای تجویزی. شما فقط نیاز به 1 تا 2 ماه’ تامین حداکثر در کابینه خود را.

چرا همه ما فقط تست شده ؟

در یک دنیای کامل, همه ما می تواند فقط برو و تست شده و سپس منزوی کردن افرادی که در آن ، خوب است که هنوز هم نمی خواهد کار از اوایل موارد هنوز هم می شود از دست رفته. و کیت های آزمایش در تامین کوتاه مدت هستند بنابراین آنها تنها در دسترس برای کسانی که با معیارهای اکید (آخرین سیستم عامل سفر یا تماس با یک مورد شناخته شده به علاوه علائم).

چه می شود اگر من به HIV

افراد مبتلا به HIV هستند در معرض خطر بیشتری نسبت به جمعیت عمومی در صورتی که نرمال T شماره همراه (و اکثر HIV+ مردم این روزها در استرالیا).

آنچه را افزایش می دهد من در خطر جدی بیماری است ؟

سیگار کشیدن. دیابت است. بیماری های قلبی. افراد مسن بودن.

مراقب باشید رسانه های اجتماعی داستان های درمان/درمان

شده اند وجود دارد کاملا چند پیشنهاد برای درمان COVID-19. متاسفانه این ویروس به سادگی نبوده است در اطراف به اندازه کافی بلند برای هر پژوهش مناسب برای انجام شده است بنابراین هر چیزی که تبلیغ به عنوان یک درمان است خالص حدس در این مرحله است. یک مطالعه کوچک در ترکیب هیدروکسی کلروکین با آزیترومایسین نشان داد اما پس از آن مطالعات بزرگتر شده اند و نه قادر به تکرار این. غم نتیجه از اوایل گزارش این بود که مردم شروع به تقاضا اسکریپت برای این meds و در حال حاضر وجود دارد کمبود هیدروکسی کلروکین برای افراد با بیماری های مزمن که تکیه بر آن. و اگر رئیس جمهور از برخی زیادی از غرب کشور است “داشتن یک احساس” در مورد امکان درمان, لطفا تغییر کانال – شامپانزه در نشنال جئوگرافیک به احتمال زیاد به ارائه مشاوره قابل اعتماد…..

آن را امن به من فشار خون meds?

اگر چه شده است وجود دارد بسیاری از علاقه داروهای فشار خون به نام بازدارنده های ACE و ARBs وجود دارد هیچ مدرکی در عین حال نشان می دهد که این meds باید تغییر و یا متوقف شود – و آن را همیشه بهتر است به یک بحث با دکتر خود در این مورد به جای گوش دادن به Facebook posts.

است ایبوپروفن امن استفاده کنید ؟

شده اند وجود دارد برخی از گزارش ها از ایبوپروفن منجر به نتایج بدتر. با این حال این مردم بودند که در حال حاضر بسیار بیمار, بنابراین در حال حاضر ما نشان می دهد که هر کسی که به طور معمول با استفاده از این دارو باید آن را متوقف کند.

هنگامی که ما یک واکسن?

سوال خوبی است. توسعه واکسن معمولا طول می کشد بسیاری از سال. وجود تیم های سراسر جهان در حال کار بر روی آن از جمله حق در اینجا در بریزبن اما آن را بسیار دشوار است به عجله این فرایند است.

DocQ dr. motte-19: مستند بازمانده

مستند است بر ما. آن را تقریبا به عنوان بسیار سرگرم کننده به عنوان آنها آن را به نظر می رسد در فیلم های زامبی. تاثیر مالی از این است که احتمال وحشتناک برای بسیاری به خصوص هر کسی مشغول به کار در هتلداری, گردشگری و هنر. در حال حاضر زمان به بخشنده و مهربان به هر کسی که شما می دانید که تحت تاثیر قرار است. دیگر مسائل مردم صورت خستگی و عدم تعامل اجتماعی و ورزش است. شما می توانید غلبه بر این چیزها با ایجاد یک برنامه برای خودتان. استفاده آنلاین نرم افزار و فیلم و ماندن متصل با دوستان و خانواده. در صبح و دریافت لباس پوشیدن برای روز. حتی اگر شما نمی خواهید در هر نقطه که شما احساس بهتری خواهد داد برای آن!

این بیماری همه گیر است و هدایت ما را به زمان های عجیب و غریب و آن را برخی از زمان برای مردم به تنظیم, اما ما می توانیم این زنده ماندن به عنوان یک جامعه است. نگاه پس از خود و عزیزان خود را و رسیدن اگر شما نیاز به کمک.

مجازی آغوش از doc <url>

شستن دست های خود را و رسیدن به کسانی که ممکن است احساس انزوا و آنها را تشویق به بالا. 💖


مشترک شدن در اینجا به صورت رایگان هفتگی تحویل QNews عضویت در خبرنامه, از جمله هر دو هفته یکبار PDF QNews مجله

ما نمی خواهد با استفاده از آدرس ایمیل خود را برای هر هدف, اما یک بار در هفته ارتباطات است. QNews نمی خواهد شما اسپم و یا فروش آدرس خود را به هر کسی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>