DocQ: منتقدان ترانس بچه ها چیزی برای ارائه

Category: کیو نیوز Comments: No comments

در طول یک مسیحی استرالیایی لابی (ACL) talkfest در کوئینزلند مجلس در هفته گذشته یک به اصطلاح “کارشناس پنل’ را صرف بیشتر وقت خود را ادعا ‘گی تبدیل درمانی’ ممنوعیت را ایجاد ترانس بچه ها. دکتر فیونا Bisshop با روی کار تجربه از صدها ترانس بیماران به نظر می رسد در ادعای خود را.

آن را سخت بدانید که در آن برای شروع. ادعای خود اعلام کرد ‘-جنسيت مهم فمینیست در لیگ قهرمانان آسیا پنل مسخره و مزخرف است. (چه ‘جنسیتی انتقادی فمینیستی’? من سست ترجمه transphobic کشورهای مستقل مشترک المنافع زنان).

تبلیغات

آنها در واقع به نظر می رسد که یک زنبور عسل در کلاه سر گذاشتن در مورد درمان برای ترانس کودکان است. اما هر چه دلیل خود را برای احساس وحشت و نگرانی بسیاری از استدلال خود را کامل است زباله.

هیچ جنسیتی درمانگاه در هر نقطه زور کودکان را پایین مسیر انتقال بر اساس رنگ لباس و اسباب اولویت است. نشان می دهد به طوری که توهین به بسیاری از حرفه ای اختصاص داده شده که در این چند رشته ای درمانگاه. پزشکان مراجعه اکثر کودکانی که با حضور در این درمانگاه به علت واقعی ناراحتی بیش از جنسيت و بدن. که آیا آنها ترجیح می دهند تراکتور بیش از barbies یا tiaras به جای آتش نشانی, کلاه ایمنی نقش هیچ بخشی.

نیز جاذبه جنسی و این که آیا یک کودک ممکن است در واقع می گی نه یک عامل تصمیم گیری در این فرآیند است.

کامل و جامع ارزیابی ترانس کودکان و نوجوانان

ارزیابی طول می کشد که برای این کودکان است کامل و جامع. این شامل خانواده و طیف وسیعی از متخصصان از جمله روانشناسان روانپزشکان و پزشکان اطفال در حال مددکاران اجتماعی endocrinologists و سلامت جنسی پزشکان.

تصمیم به آغاز بلوغ مسدود کننده نیست غریب یک. پزشکان تصمیم بر اساس قابل توجهی پریشانی در طول مراحل اولیه بلوغ است.

این داروها استفاده شده است برای سال های بسیاری برای درمان شرایط دیگر در کودکان است. اثر خود را به خوبی درک توسط متخصصان که تجویز آنها. آنها نمی تواند اثرات دائمی اما به جای قرار دادن یک توقف در توسعه از ویژگی های ثانویه جنسی. جلوگیری از تغییرات دائمی در صدای قفسه سینه و رشد مو تاثیر عظیم فیزیکی گذار و می رود راه طولانی برای کمک به تسکین ناراحتی.

روشن وجود دارد ارتباط بین جنس بیقراری و فقیر سلامت روانی از جمله خودکشی. داده های اخیر نشان می دهد که دسترسی به بلوغ مسدود کننده کمک می کند تا کاهش خودکشی احساسات و بهبود سلامت روان در ترانس و جنس متنوع جوانان است.

پس از درمان بسیاری از فراجنسیتی بزرگسالان — مجبور به کودکان را سرکوب یا انکار احساسات خود را در مورد جنسیت خود را و یا بیش از حد وحشت زده به اذعان آنها را — من می توانم گواهی عدم امکان ‘درمان’ کسی بودن trans. تلاش برای انجام این کار اغلب منجر به پریشانی انکار و افسردگی است. بیماران از دست دادن سال از زندگی خود را به یاس و ناامیدی است که می تواند صرف خوش و خرم و مولد.

در نهایت افرادی که هیچ درک درستی از این باید نظرات خود را به خود و نه به دنبال به زور آنها را بر دیگران!

جزئیات بیشتر در LGBTIQ بهداشت از دکتر فیونا Bisshop.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>