DocQ: همه گیر هر کسی ؟ آخرین coronavirus

Category: کیو نیوز Comments: No comments

وجود یک ویروس جدید باعث گسترده ترس در سراسر جهان است. Coronavirus باعث یک بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19. DocQ توضیح می دهد که خطر از پتانسیل همه گیر و آنچه شما باید انجام دهید.

کروناویروس در مقابل آمريکا و MERS

Coronaviruses گروهی از ویروس ها به اصطلاح به دلیل ویروسی شدن ذرات به نظر می رسد مانند آن را به یک تاج یا halo. سارس و MERS هستند قابل توجه ترین در گذشته coronaviruses. سارس در سال 2003 تبدیل به یک بیماری همه گیر (اپیدمی در سراسر جهان نسبت) و باعث 8,000 عفونت با مرگ و مير از 10٪. MERS در سال 2012 با 2500 شناسایی موارد تا به حال میزان مرگ و میر نزدیک به 30٪.

تبلیغات

جدید COVID-19 coronavirus در حال حاضر باعث وحشت و قرنطینه اقدامات در سراسر جهان سرچشمه در استان ووهان. با توجه به در حال حاضر محبوب است اما تا کنون اثبات نشده نظریه انتقال رخ می دهد از خفاش های آلوده. در زمان نوشتن وجود دارد عفونت های جدید ظاهر می در سراسر جهان و رسمی تعداد موارد است 78,987 در 29 کشور با 2,470 مرگ و میر است که میزان مرگ و میر از 3 درصد است. کسانی که سخت ترین ضربه در حال سالمندان و نوزادان و افراد مبتلا به مزمن دیگر شرایط پزشکی.

چرا COVID-19 بنابراین در مورد? دوره کمون است از نگرانی های عمده — زمان از عفونت تا زمانی که علائم شروع به نشان می دهد. در ابتدا محققان تصور می کردند که دوره کمون به طول انجامید حدود 14 روز اما در بیشتر موارد اخیر نشان می دهد در یک بازه زمانی تا زمانی که 27 روز. این بدان معناست که کسی که می تواند عفونی و مسری برای حدود 4 هفته بدون داشتن یک sniffle.

همچنین به نظر می رسد به شدت مسری – ویروس تضعیف شده به زندان ها و کشتی های کروز و گسترش مانند آتش سوزی. این باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای حفظ کافی قرنطینه اقدامات و این احتمال وجود دارد که ویروس در حال حاضر به خوبی در راه تبدیل شدن به بیماری همه گیر در سراسر جهان است. این هم به احتمال زیاد وجود دارد بیش از هزاران موارد از تا کنون شناسایی شده است.

هیچ واکسن (اگر چه یکی در حال توسعه) و بدون درمان است. فقط زمان خواهد شد بگویید چگونه مرگبار این ویروس خواهد بود. میزان مرگ و میر از 3% صدا تقریبا به عنوان بد به عنوان سارس اما این راه بیشتر مسری است. بنابراین تعداد واقعی در نهایت می تواند بسیار بالا است. همه ما می توانید انجام دهید در ضمن تکیه بر ما مقامات بهداشت عمومی به گرفتن گام های لازم برای محافظت از جمعیت ما که ممکن است به معنی محدودیت های مسافرتی و قرنطینه. گسترش از طریق قطرات و سطوح بنابراین ما در حال صحبت کردن در تماس نزدیک مانند, دست دادن, دست زدن به دستگیره های درب و غیره. بنابراین راه رفتن در اطراف با یک ماسک کمک خواهد کرد. اما شستن دست های خود را اغلب و اجتناب از دست زدن به صورت خود را یک ایده خوب است.

DocQ می گوید خود را دریافت واکسن آنفولانزا

در ضمن برای برخی از دیدگاه شما خیلی بیشتر احتمال دارد به مرگ از آنفولانزا! فصل آنفولانزا است در نوسان کامل در نیمکره شمالی و تنظیم به وارد کردن تحت پاییز آینده. تا کنون از کشته شدن بیش از 16 ، 000 نفر در ایالات متحده از اواخر سال 2019. جدید عکس های آنفولانزا در دسترس نخواهد بود در اینجا تا مارس. اما من می توانم به شما بگویم من نشان خواهد داد تا برای خود من واکسن لحظه ای کسانی که عکس های ضربه قفسه!

بیشتر بخوانید از DocQ Dr فیونا Bisshop.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>