DocQ تصویری Q&A: هورمون درمانی برای جنسیتی انتقال

Category: کیو نیوز Comments: No comments

دکتر فیونا Bisshop به تازگی خطاب به این موضوع از هورمون درمانی برای جنسیت گذار در QNews زندگی می کنند. Dr Bisshop توصیه می شود یک موقعیت اخیر بیانیه ای در هورمون درمانی از پیشرو استرالیا متخصصان است. او همچنین خواسته برای اعضای جامعه برای شرکت در تبدیل پروژه های تحقیقاتی.

در پایین حرکت به صورت تصویری

Black Lives Matter: بیانیه ای از دکتر Bisshop

تبلیغات

ما باید اذعان کرد که وقتی که می آید به خشونت ترانس مردم از رنگ هستند بیش از نمایندگی گروه در قتل و جرم و جنایت خشونت آمیز آمار در کشورها در سراسر جهان است.
من با تمام #BlackLivesMatter میدهد. سیاه و سفید زندگی می کنند و ماده, سیاه, ترانس زندگی مهم است.

هورمون درمانی

برای سال های بسیاری وجود دارد هیچ دستورالعمل برای کسانی که شروع جنسیتی گذار. زمانی که دستورالعمل ها را برای اولین بار ظهور آنها فاقد جزئیات و یا حتی خیلی اساس شواهد. سال گذشته پیشرو استرالیا متخصصان با انتشار بیانیه موقعیت در مجله پزشکی استرالیا.

بیانیه ای که به شکل یک چارچوب اساسی برای هر کسی که شروع هورمون درمانی. آن را نیز یک مرجع مفید برای هر دکتر شروع کردن در این زمینه و نیاز به راهنمایی در مورد چگونگی ادامه. فراجنسیتی مردم با دیدن بی تجربه پزشکان هم اکنون می توانید مستقیم آن دسته از پزشکان به این منابع است.

این دستورالعمل به عنوان یک نتیجه از AUSPATH کنفرانس 2017. یک گروه کاری که خارج از این کنفرانس مشورت با پزشکان و اعضای ترانس و جنسیتی جامعه متنوع. آنها ارائه پیش نویس از یافته های خود را به اعضای جامعه برای نقد و بررسی. پس از تایید توسط AUSPATH نهایی پیش نویس منتشر شده در سال گذشته است.

دستورالعمل اذعان رضایت آگاهانه مسیر. آنها همچنین ارائه یک روش ساده تجویز الگوریتم برای پزشکان که نیاز به راهنمایی و خلاصه خطرات و مشکلات مرتبط با هورمون درمانی.

دستورالعمل اذعان دارد که تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای تزریق و ایمپلنت.

تبدیل پروژه های تحقیقاتی

تبدیل پروژه تحقیقاتی به دنبال خواهد داشت ترانس مردان و زنان ترانس بیش از یک دوره طولانی از زمان برای جمع آوری داده ها در HRT. آن را به جمع آوری اطلاعات در تجربه شخصی و مشکلات با هورمون درمانی. بررسی خواهد شد و همچنین جمع آوری ناشناس د-شناسایی اطلاعات در مورد سطح هورمون. این است که اطلاعات ما نیاز به بهبود در آینده عمل تجویز اطراف هورمون درمانی.

من همه را تشویق به پیوستن به, برای بررسی. دسترسی به پژوهش های مبتنی بر شواهد تنها می تواند بهبود هورمون درمانی.


ما را دنبال کنید در Facebook به صورت منظم به روز رسانی در آخرین محلی و ملی LGBTIQA+ امور جاری جامعه مسائل سرگرمی و بیشتر. فراموش نکنید که ما جدید QNews زنده Facebook حوادث زندگی می کنند.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>