دکتر خواستار اصلاحات به استرالیا, گی, اهدای خون ممنوعیت

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک ملبورن, دکتر, اتحاد پیوست ده ها تن از دیگر حرفه های پزشکی را امضا بیانیه خواستار تغییرات به استرالیا سیاست برای اهداکنندگان خون.

در حال حاضر استرالیا حیاتی اهدای خدمات امتناع مرد اهدا کنندگان که تا به حال رابطه جنسی با مردان در 12 ماه گذشته. در آوریل درمانی کالا دولت تصویب کاهش آن دوره از دوازده ماه به سه.

تبلیغات

این تغییر هنوز به اجرا در آمده و در دست بررسی توسط وزرای بهداشت.

اما LGBTIQ طرفداران می گویند این تغییرات کافی نیست. در یک ویدیوی جدید منتشر شده توسط فقط.برابر ملبورن دکتر نیک مک اینتاش توضیح می دهد که چرا.

“به عنوان یک دکتر به من اختصاص داده شده به صرفه جویی در زندگی می کند اما به عنوان یک مرد همجنسگرا در من نمی توانم به خون” دکتر مک اینتاش گفت.

“من می خواهم برای دیدن زمان, گی, خون ممنوعیت برداشته و جایگزین با فردی ارزیابی ریسک برای همه پتانسیل اهداکنندگان خون.

“علم به ما نشان می دهد که این امر باعث تامین خون و امن تر و این به معنی وجود خواهد داشت خون بیشتر در دسترس برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

دکتر مک اینتاش می گوید: سیاست های فعلی قرار می دهد “منسوخ تعصبات و … را در راه امن و عرضه فراوان از خون.”

“اجازه دهید من و دیگر, گی, استرالیایی هدیه زندگی,” او گفت:.

فقط.برابر سخنگوی رادنی Croome خواست دیگر متخصصان پزشکی به سهم خود حمایت و امضای اعلامیه.

“تحقیقات از کشورهایی است که نقل مکان کرد و از ممنوعیت همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی اهدا کنندگان به فرد ارزیابی ریسک به وضوح نشان می دهد که جریان خون است امن تر و فراوان تر و کمتر تبعیض آمیز به عنوان یک نتیجه است.”

“من مصرانه از متخصصان پزشکی که پشتیبانی بهتر اهدای خون در سیاست استرالیا برای امضای اعلامیه.”

“ما در حال حاضر در این بیانیه به استرالیا وزرای بهداشت به عنوان بخشی از خود را در زمان در نظر گرفتن این تغییرات به خون اهدا کننده سیاست.”

وزرای بهداشت لابی همجنس خون اهدا کننده سیاست

تبلیغات

استرالیا ممنوع همجنسگرا مردان از اهدای خون پس از اچ آی وی/ایدز بحران در 1980s. خدمات معرفی زمان 12 ماه تعویق دوره در سال 2000.

در آوریل حیاتی خدمات گفت: “تعویق این سیاست ها به طور منظم مورد بررسی و بیمه بیشتر تا به روز بالینی و شواهد علمی به طوری که استرالیا حفظ یکی از امن ترین خون منابع در جهان است.

“حیاتی می خواهم به آن را آسان تر برای همه استرالیایی ها به خون در حالی که اطمینان استرالیا خون و فرآوردههای خونی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای دریافت کنندگان.”

در پاسخ فقط.برابر و پدر و مادر و دوستان از لزبین ها و گی (PFLAG) شروع به نامه نوشتن کمپین خواستار فردی ارزیابی ریسک.

Croome گفت: 5000 ایمیل های فرستاده شده به استرالیا وزرای بهداشت. Croome گفت: وزرا در عمل غرب استرالیا و تاسمانی دولت شنیده بود این پیام.

او گفت: سه ماه تجرد دوره نه چندان دور به اندازه کافی خواستار آن “پنجره پانسمان.”

“وادار کردن, همجنس باز, دوجنسگرایی و نما مردم به مجرد برای سه ماه قبل از آنها می تواند خون اهدا کند نه افزایش عرضه خون سالم,” او گفت:.

“آن را همچنان به stimgatise ما به عنوان یک تهدید برای بهداشت عمومی است. تنها ترس و تعصب توقف استرالیا در حال حرکت به فردی ارزیابی ریسک.”

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>