دکتر تایید تهمت استفاده از مالاریا مواد مخدر توصیف نظارت

Category: آرکانساس Comments: No comments

واشنگتن — کاخ سفید پزشکی تیم نگه داشته و یک چشم نزدیک بر روی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریتم قلب از جمله حداقل یک نوار به تماشای عوارض جانبی بالقوه هنگامی که او در زمان یک هفته دو دوره از مالاریا مواد مخدر سعی کنید برای جلوگیری از coronavirus پزشک خود گزارش روز شنبه.

“رئیس جمهور به اتمام رژیم با خیال راحت و بدون عوارض جانبی” دکتر Sean کانلی نوشت: در گزارش مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین جسمی و درمان با هیدروکسی کلروکین.

به طور کلی کانلی گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد کمی تغییر اساسی در اندازه گیری بهداشت از 16 ماه پیش. در سمت منفی او به دست اورد یک پوند. اما در سمت به علاوه خود سطح کلسترول در ادامه به سقوط.

“داده ها نشان می دهد رئیس جمهور باقی می ماند سالم” کانلی به این نتیجه رسیدند.

[سند: دکتر Sean کانلی پزشکی گزارش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ” arkansasonline.com/64physical/]

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی در زمان یک هفته دو دوره هیدروکسی کلروکین پس از دو کاخ سفید کارکنان آزمایش مثبت برای covid-19.

کانلی گفت: آن انجام شد و در مشورت با “مراقبت های مناسب اعضای تیم و نظارت نزدیک از نوار قلب [EKG],” نشان می دهد که پزشکان به دنبال تغییرات در ضربان قلب به دلیل ریتم غیر طبیعی قلب در یکی از عوارض جانبی خطرناک است که پیدا شده است در مطالعات مواد مخدر است.

این دارو بی اثر ثابت برای جلوگیری از covid-19 در اولین بزرگ, با کیفیت بالا مطالعه برای آزمون آن در افرادی که در تماس نزدیک با کسی که با این بیماری است. نتایج چهارشنبه منتشر شده توسط New England Journal of Medicine نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین بود بهتر از قرص های دارونما در پیشگیری از بیماری از coronavirus. این دارو به نظر نمی رسد به علت آسیب جدی هر چند — حدود 40 ٪ از مردم در آن را به حال عوارض جانبی عمدتا خفیف مشکلات معده.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزن در آمد در 244 پوند است. که به او می دهد شاخص توده بدن از 30.5 بر او 6 فوت و 3 اینچ قاب. رتبه اول از 30 سطح است که در آن پزشکان در نظر بگیرید کسی که به چاق. حدود 40 درصد از آمریکایی ها چاق هستند.

مغلوب ساختن پیشی جستن مورد بررسی قرار گرفت و دو بار به صورت فیزیکی برای اولین بار در نوامبر سال 2019 و سپس در ماه آوریل است. او یک ضربان قلب استراحت 63 ضربان در هر دقیقه است. طبیعی ضربان قلب استراحت برای بزرگسالان در محدوده 60 تا 100 ضربه در دقیقه و به طور کلی یک نرخ پایین تر به معنی بهتر تناسب قلبی عروقی.

فشار خون خود در آمد در 121 بیش از 79. انجمن قلب آمریکا می گوید افزایش فشار خون در محدوده زمانی است که خواندن برای بالا تعداد به طور مداوم در محدوده 120-129 و کمتر از 80 برای تعداد کمتر است. افراد مبتلا به فشار خون بالا هستند احتمال ابتلا به فشار خون بالا مگر اینکه مراحل گرفته شده برای کنترل این بیماری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده مشخص شده در بهبود سطح کلسترول خون خود را در طول ریاست جمهوری خود کمک دارو. در فیزیکی خود را در ماه ژانویه 2018, کل کلسترول بود 223. در اوایل سال 2019 خواندن در آمد در 196. آن را در حال حاضر می ایستد در 167. رئیس جمهور می رزواستاتین برای کمک به خود را پایین تر کلسترول بد شناخته شده به عنوان LDL و برای بالا بردن کلسترول خوب یا HDL. در حالت ایده آل, کلسترول کل باید کمتر از 200.

تهمت نیز طول می کشد آسپرین روزانه و فیناستراید یک داروی برای درمان بزرگ شدن پروستات و الگوی مردانه ریزش مو. آسپرین باعث کاهش خطر حمله قلبی و سکته مغزی در افراد در معرض خطر بالا برای آنها.

اطلاعات اين مقاله کمک توسط Lauran Neergaard از آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>