پزشکان برای پایان دادن به استرالیا, گی, اهدای خون ممنوعیت

Category: کیو نیوز Comments: No comments

یک ملبورن, دکتر, اتحاد پیوست ده ها تن از دیگر حرفه های پزشکی را امضا بیانیه خواستار تغییرات به استرالیا, گی, ترانس و خون اهدا کننده سیاست.

در حال حاضر استرالیا حیاتی اهدای خدمات امتناع مرد اهدا کنندگان که تا به حال رابطه جنسی با مردان در 12 ماه گذشته. در آوریل درمانی کالا دولت تصویب کاهش آن دوره از دوازده ماه به سه.

تبلیغات

این تغییر قبل از استرالیا وزرای بهداشت و هنوز به اثر می آیند. اما LGBTIQ گروه فقط.مساوی می خواهد, سیاست جدید برای رفتن بیشتر است. در یک ویدئو جدید ملبورن دکتر نیک مک اینتاش توضیح می دهد که چرا.

“به عنوان یک دکتر به من اختصاص داده شده به صرفه جویی در زندگی می کند اما به عنوان یک مرد همجنسگرا در من نمی توانم به خون” دکتر مک اینتاش گفت.

“من می خواهم برای دیدن زمان, گی, خون ممنوعیت برداشته و جایگزین با فردی ارزیابی ریسک برای همه پتانسیل اهداکنندگان خون.

“علم به ما نشان می دهد که این امر باعث تامین خون امن تر است. این نیز به معنی وجود خواهد داشت خون بیشتر در دسترس برای صرفه جویی در زندگی می کند.”

فقط.برابر سخنگوی رادنی Croome خواست دیگر متخصصان پزشکی به سهم خود حمایت و امضای اعلامیه.

“تحقیقات از کشورهایی است که نقل مکان کرد و از ممنوعیت همجنس باز, دوجنسگرایی و فراجنسیتی اهدا کنندگان به فرد ارزیابی ریسک به وضوح نشان می دهد که جریان خون است امن تر و فراوان تر و کمتر تبعیض آمیز به عنوان یک نتیجه است.”

“من مصرانه از متخصصان پزشکی که پشتیبانی بهتر اهدای خون در سیاست استرالیا برای امضای اعلامیه.”

“ما در حال حاضر در این بیانیه به استرالیا وزرای بهداشت به عنوان [در نظر آنها] این تغییرات به خون اهدا کننده سیاست.”

مبارزات انتخاباتی می فرستد 5000 ایمیل به وزرای بهداشت در اهداکنندگان خون ممنوعیت

اعلام تغییر در آوریل حیاتی خدمات گفت: “تعویق این سیاست ها به طور منظم مورد بررسی و بیمه بیشتر تا به روز بالینی و شواهد علمی به طوری که استرالیا حفظ یکی از امن ترین خون منابع در جهان است.

“حیاتی می خواهم به آن را آسان تر برای همه استرالیایی ها به خون در حالی که اطمینان استرالیا خون و فرآوردههای خونی به عنوان امن به عنوان امکان پذیر است برای دریافت کنندگان.”

در پاسخ فقط.برابر و پدر و مادر و دوستان از لزبین ها و گی (PFLAG) شروع به نامه نوشتن کمپین خواستار فردی ارزیابی ریسک.

تبلیغات

Croome گفت: 5000 نفر فرستاده استرالیا وزرای بهداشت. او گفت: وزرا در عمل غرب استرالیا و تاسمانی دولت شنیده بود این پیام.

او گفت: سه ماه تجرد دوره نه چندان دور به اندازه کافی خواستار آن “پنجره پانسمان.”

“وادار کردن, همجنس باز, دوجنسگرایی و نما مردم به مجرد برای سه ماه قبل از آنها می تواند خون اهدا کند نه افزایش عرضه خون سالم,” او گفت:.

“آن را همچنان به stimgatise ما به عنوان یک تهدید برای بهداشت عمومی است. تنها ترس و تعصب توقف استرالیا در حال حرکت به فردی ارزیابی ریسک.”

TGA سه ماه توصیه مسابقات مشابه حرکت در انگلستان, کانادا و ایالات متحده آمریکا برای کاهش تعویق زمان به سه ماه.

اما لابی برای اهداکنندگان خون اصلاحات رشد کرده است به طور قابل توجهی در ماه های اخیر. کارشناسان می گویند محدودیت را می توان با خیال راحت کاسته با توجه به گام های بزرگ در تست HIV فن آوری است.

Huffpost live در ایالات متحده به تازگی منتشر شده اظهارات از متخصصان پزشکی و سیاستمداران در حمایت از اصلاحات است. انگلستان در گروه آزادی به اهدای نیز منتشر شد بیانیه ای در حمایت از اصلاحات از سیاستمداران بریتانیا.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>