DOJ برقرار سراسر کشور گزارش روند به گزارش Coronavirus تقلب

Category: وب وایر Comments: No comments

در مارس 20, 2020, دادستان کل ویلیام بر اعلام یک ملت-فرایند گسترده ای برای آمریکایی ها به گزارش تقلب در مبارزه با کروناویروس (COVID19). وزارت دادگستری نیز تایید کرد که تمام U. S وکلای خواهد “اولویت بندی تحقیقات و پیگرد قانونی Coronavirus مربوط به تقلب.”
 
با توجه به دادستان کل اعلام وزارت دادگستری مرکز ملی فاجعه تقلب (NCDF) مدیریت خواهد شد در سراسر کشور سیستم گزارش دهی و دادستان کل به کارگردانی تمام وکلای آمریکا برای تعیین Coronavirus تقلب هماهنگ کننده. آزادی خواست همه افراد با اطلاعات مربوط به گزارش این نگرانی ها از طریق NCDF را خط تلفن (1-866-720-5721) و یا ایمیل ( [email protected] ). به DOJ نیز منتشر ویژه صفحه وب اختصاص داده شده به اطلاع رسانی عمومی در مورد کوروناویروس تقلب و نحوه گزارش این جنایات.
 
“این اولین گام در تضمین این که هیچ فرد سلامت قرار داده شده است در معرض خطر به دلیل تقلب و که هر پنی صرف شده توسط دولت فدرال استفاده می شود با توجه به قانون” گفت: whistleblower وکیل Stephen M. کوهن. کوهن همچنین در خدمت به عنوان رئیس هیئت مدیره برای ملی Whistleblower مرکز.
 
روز دوشنبه قبل از دادستان کل اعلام کوهن با ارسال نامه ای رسمی به دادستان کل درخواست DOJ به ایجاد یک ملی-گزارش روند و اطمینان حاصل شود که Coronavirus مربوط به تقلب کردند-یکی دادستانی اولویت وزارت دادگستری. کوهن قانون شرکت تا به حال نیز منتشر شده بر روی خط مفصلی Q&A توضیح حمایتهای قانونی برای خبرچین که گزارش Coronavirus مربوط به تقلب.
 
نیز منتشر شد یک مقاله مفصل در قانون ملی بررسی و توضیح داد که چگونه خبرچین می توانید با استفاده از شبه tam مفاد ادعای عمل به برگزاری کلاهبرداران که سوء استفاده از پول اختصاص داده شده به مبارزه با سوء بهداشتی و اقتصادی اثرات Coronavirus پاسخگو باشد. این ادعاهای دروغین عمل بسیار قدرتمند anti-تلافی مقررات و همچنین مجوز خبرچین برای به دست آوردن پاداش مالی.
 
“تجربه به ما می آموزد که در مواجهه با یک بحران کلاهبرداران اغلب به دنبال راه هایی برای کسب سود در حالی که دیگران رنج می برند. این ادعاهای دروغین عمل استفاده شده است در گذشته به تعقیب کلاهبرداران که فروخته شده معیوب جلیقه های ضد گلوله به ادارات پلیس و کسی که به سرقت برده از فاجعه های ارتکاب FEMA پیمانکاری تقلب. این ادعاهای دروغین قانون یک قانون قدرتمند است که می تواند به طور موثر نگه کلاهبرداران پاسخگو” کوهن اضافه شده است.
 
 
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>