دوله شرکت مواد غذایی به 2.2 میلیون پوند از محصولات تازه به جوامع نیاز به

Category: وب وایر Comments: No comments

دوله مواد غذایی شرکت اعلام کرد که در تلاش برای کمک به با COVID-19 بحران دوله و مرتبط با آن تولید کنندگان که تا کنون اهدا بیش از دو میلیون پوند از محصولات تازه به دریافت کنندگان همراه آن عرضه زنجیره ای از مواد غذایی محلی بانک ها در ایالات متحده به جوامع در آمریکای لاتین است.

“ویروس ظالم است و ما شاهد وحشیانه تاثیر آن تا به حال در مردم—به طور مستقیم به سلامت خود و درآمد خود را” اظهار داشت: Johan لیندن مدیر عامل شرکت دل شرکت مواد غذایی. “ما می خواهیم برای پاسخ به نیازهای جوامع اطراف ما عملیات و انجام آنچه ما می توانیم برای تقویت آنها در طول این لحظه از سختی.”

دل به رسمیت می شناسد این کمک های مالی به تنهایی نمی خواهد حل نیازهای غذایی موضوع آورده coronavirus اما معتقد است که همه ما باید انجام آنچه ما می توانیم برای کمک به کسانی که در اطراف ما. دوله متعهد به ادامه این تلاش ها در طول این بحران است.

وینس سالن مدیر عامل تغذیه, سن دیگو, یک سازمان است که ماموریت است که برای اتصال هر فرد در مواجهه با گرسنگی با وعده های غذایی مغذی مشترک نظرات خود را در دل ،

“در حالی که ارائه دهندگان خدمات پزشکی و اولین پاسخ دهندگان نبرد COVID-19 بحران تغذیه سن دیگو است که مبارزه با گرسنگی بی سابقه در سراسر سن دیگو شهرستان. یکی از مهم ترین متحدان در این مبارزه است دوله شرکت مواد غذایی قابل توجهی کارفرما در بندر سان دیگو. دل همچنان به طور منظم اهدا مقادیر زیادی از مواد مغذی میوه به ویژه موز است که بسیار محبوب در جامعه و کمک به سلامت خوب است. دل به تقدیر می شود برای کمک به تغذیه سن دیگو مراقبت از کسانی که نیاز دارند در تمام طول سال به خصوص در زمان بحران بهداشتی.”

در علاوه بر این به San Diego, دوله ساخته شده است که کمک های مالی در دیگر شهرهای ایالات متحده از جمله نیویورک و فیلادلفیا, شارلوت هوستون لس آنجلس.

در آمریکای لاتین که در دل آن رشد می کند میوه های گرمسیری مانند موز و آناناس بحران نیز ضربه سخت و شرکت حمایت از کسانی که در جوامع روستایی که در آن امنیت غذایی است که بیشتر در معرض خطر است. در Aguan ولی از هندوراس, برای مثال, در علاوه بر این به میوه دل است توزیع خانگی کالاهای اساسی مانند برنج و لوبیا و روغن پخت و پز به کارکنان و جوامع محلی. فراتر از مواد غذایی این شرکت همچنین با ارائه ماسک های بهداشتی ژل تست کیت و سلامت دیگر حمایت از منابع. مشابه حمایت می افتد برای جوامع در کاستاریکا و اکوادور و گواتمالا و کلمبیا از جمله ارائه بیش از 15000 بهداشت شخصی کیت برای کمک به پیشگیری از عفونت است.

“به عنوان مهم محلی کارفرما آن است که وظیفه ما برای حمایت از جوامع محلی. عواقب ناشی از این بحران فقط شروع به احساس می شود در اینجا و نیاز به حمایت اجتماعی ادامه خواهد داد احساس در هفته ها و ماه” اظهار داشت: Renato Acuña, رئيس جمهور از دل میوه های تازه امریکا لاتین. “ما محلی پایه و کسانی که از ما در ارتباط تولید کنندگان به طور جدی کار بر روی زمین و در خط مقدم از این بحران و دل را ارائه پشتیبانی های اضافی زمانی که لازم است.”

به دیل بنیاد بودجه توسط دل و اکوادور تولید کنندگان است که با استفاده از آن کادر پزشکی و امکانات برای بدست آوردن کلمه را به جامعه بر اهمیت COVID-19 پیشگیری, شناسایی خطر شهروندان برای کمک به آنها انجام مراقبت های مناسب پیشرفت خرید دارو است که می تواند با بیماری تنفسی و ادامه فعالیت آن مراکز بهداشتی-درمانی و ارائه خدمات پزشکی از راه دور برای بیماران خود در جامعه کشاورزی.

دل نیز حمایت از کسانی که مشغول به کار در خط مقدم بحران با اهدا به بیمارستان ها در کشورهای مختلف که در آن عمل می کند و کار با مقامات مدنی محلی برای ارائه کمک های اولیه.

برای مثال در ایالات متحده دوله اتحاد پیوست ملی تولید کننده نرم افزار*عمل و تولید دیگر همکاران را تولید تازه به جداول بهداشت و درمان کارگران و خانواده های آنها در طول COVID-19 بحران است. این ‘تغذیه ما مقدم’ برنامه (www.producepartners.org) فراهم می کند جعبه از محصولات تازه برای کارکنان بهداشت و درمان را به خانه در پایان شیفت های طولانی به عنوان یک راه برای گفتن “متشکرم” به کسانی که مراقبت از ما”
 

در مورد دوله شرکت مواد غذایی

دل Food Company, Inc., یکی از بزرگترین تولید کنندگان و بازاریابان با کیفیت بالا از میوه های تازه و سبزیجات تازه. دل رهبر صنعت در بسیاری از محصولات آن را به فروش می رساند و همچنین در تغذیه آموزش و پرورش است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.dole.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>