تروریسم داخلی برانگیخته بحث بیش از نیاز به قانون

Category: آرکانساس Comments: No comments

هنگامی که New Jersey, اداره امنیت داخلی و آمادگی صدور آن تهدید تروریسم ارزیابی برای سال 2020 در اواخر مارس آن اشاره کرد قابل تغییر است.

سطح تهدید از خشونت افراط گرایان وطنی و به طور خاص سفید supremacists شد با رنگ قرمز مشخص شده به عنوان مجموعه: “بالا است.” تهدید “دولت اسلامی” گروه القاعده و خانواده خود شد تنزل مقام سوم در رنگ سبز: “پایین.”

تروریسم کارشناسان بر این باورند که صادق است برای کل ایالات متحده است.

“در آمریکا بیشتر مردم در حال کشته شدن توسط راست گرایان از کسانی که پیروان به اسلامگرای افراطی گری” گفت: مریم McCord, یک استاد حقوق دانشگاه جورج تاون و ارشد سابق وزارت دادگستری رسمی برای امنیت ملی است. نظرات او آمد و در یک بحث در 9/11 یادبود و موزه که یادبود قربانیان از بدنام ترین حمله توسط تروریست های بین المللی در خاک ایالات متحده آمریکا.

حتی به عنوان تهدید از افراط گرایان وطنی بیشتر رشد می کند و صریح اما اجرای قانون است کشتی با نحوه مبارزه با آن است. این چالش باعث ملتهب بحث بر سر اینکه آیا ایالات متحده نیاز به یک قانون جدید به طور خاص جرم تروریسم داخلی و یا این که آیا چنین اساسنامه را تهدید اساسی و متمم اول قانون اساسی حقوق.

طرفداران استدلال می کنند که تروریسم داخلی قانون را ساده و روشن شدن چهل تکه از اتهامات در حال حاضر استفاده می شود در برابر افراط گرایان وطنی, اتهام که اغلب جلوگیری از حتی ذکر تروریسم است.

مخالفان شمارنده است که قانون جدید به مقدار نگران کننده گسترش قدرت دولت و ممکن است در صورت چالش های اساسی در زمینه impinging و آزادی بیان.

در عین حال نیوجرسی گزارش گذاشته و از آنچه در خطر است در شرایط کامل. “برخی از سفید supremacist افراط گرایان استدلال می کنند که شرکت در حملات توده و یا ایجاد اشکال دیگر هرج و مرج خواهد شد سرعت بخشیدن به قریب الوقوع و لازم فروپاشی جامعه به منظور ساخت یک نژاد خالص ملت” آن را گفت.

پس از اسپانیایی خریداران هدف قرار گرفتند در یک تیراندازی در, El Paso, تگزاس, در ماه اوت, خروج 22 نفر مرده کنگره پیشنهاد یک موج جدید از قوانین. بسیاری از کسانی که متوقف شده است.

اما اخیر دستگیری هشت عضو یک سفید supremacist گروه به نام پایه برخی از که اعضای آن متهم به برنامه ریزی حمله دسته جمعی در, Richmond, Va., تجدید تمرکز بر این موضوع است. سه نفر از اعضای بازداشت شده در مریلند التماس کرد گناه به تازگی به اتهامات گوناگون از جمله حمل و نقل اسلحه و مهمات به قصد ارتکاب جرم.

ارشد مقامات اجرای قانون ابراز نا امیدی که موارد مانند آن را نمی توان به نام تروریسم در دادگاه.

“قوانین است که به طور معمول مستقر در ارتباط با تروریسم داخلی موارد واقعا نوع پیاده روی در طبیعت” گفت: Thomas E. Brzozowski وزارت دادگستری مشاور داخلی و تروریسم است. “این سردرگمی در مردم است. این منجر به این رایج اما نادرست روایت است که به نحوی به دولت این است که توجه بیشتری به افراطی اسلامی تهدید نسبت به داخلی تهدید.”

با دموکرات ها و جمهوری خواهان پیشنهاد قانون این موضوع یکی از چند که تقسیم نمی کند به شدت در امتداد خطوط حزبی.

هیچ ساز و کار قانونی برای تعیین داخلی گروه های افراطی به عنوان تروریست. قوانین فدرال تعریف تروریسم به عنوان یک جنایتکار حمله در نظر گرفته شده برای ارعاب و اجبار شهروندان به منظور نفوذ در سیاست های دولت و یا در غیر این صورت تحت تاثیر قرار دولت انجام شده است.

آنها همچنین تعریف 57 خاص به عنوان فدرال جنایات تروریسم است. در میان شرایط مورد نیاز برای به طور رسمی تعریف جرم تروریسم در دادگاه در حال هدف قرار دادن فرودگاه بین المللی استفاده از سلاح های کشتار جمعی و یا حمله به مقامات فدرال.

چنین اتهاماتی را به بازی می آیند به صورت دوره ای. با استفاده از سلاح های کشتار جمعی در میان اتهامات مواجه شده Glendon اسکات کرافورد عضو Ku Klux Klan از شمال ایالت نیویورک که شکست خورده در تلاش خود را برای ساخت یک تابش اشعه مرگ که را تحمیل سرطان بر مسلمانان ضربه از راه دور. در سال 2016 او محکوم به 30 سال زندان.

در حال حاضر تروریسم اساسنامه نیست ترکیب اکثر حملات به غیرنظامیان که شامل اسلحه و یا وسایل نقلیه یا انباشت سلاح های حمله که McCord گفت: یک سوراخ خمیازه, با توجه به فراوانی آنها. قانون جدید نیز تاکید است که در جامعه در نظر سفید supremacist خشونت در تاریخ همتراز با جهادگرایی, او گفت:.

چندین پیش نویس لوایح به دنبال تعریف تروریسم داخلی به عنوان یک جرم و جنایت و به تجویز دادگاه از جمله مجازات اعدام. کمتر جارو لایحه نیروی دولت فدرال را در مورد آمار همه خشونت نسبت به سفید برتری.

FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: کمیته قضایی مجلس ماه گذشته که آژانس تا به حال بیش از 1000 خشونت افراطی تحقیقات در حال پیشرفت پوشش تمام 50 ایالت اما او در برابر ارائه جزئیات بیشتر شکست.

او توضیح داد که “با نژاد با انگیزه های افراط گرایی خشونت آمیز” به عنوان یک “ملی تهدید اولویت” برابر با تهدید از دولت اسلامی است. اف بی آی نیز ایجاد تروریسم داخلی-جرایم ناشی از نفرت فیوژن تلفن به حفاظت از آن تلاش او گفت: تاکید بر این که تمرکز این است که “نه در مورد ایدئولوژی آن را در مورد خشونت است.”

سوء ظن در مورد یک قانون جدید نیز هر دو حزب.

سیاه و مسلمان سازمان بندر عمیق نگرانی که قانون جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد در برابر گروه های اقلیت — سازمان در اعتراض به خشونت های پلیس برای مثال — حتی اگر جوامع خود را در میان اغلب هدف قرار دادند. زمان جنایت نفرت قوانین به اندازه کافی قدرتمند برای تحت تعقیب قرار دادن این اعمال گفت: نادیا عزیز سیاست, مشاوره برای جلوگیری از نفرت پروژه در وکلا’ کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

“ما نیاز به می دانم که چگونه تروریسم داخلی تحقیقات انجام شده در حال حاضر به جای یک قانون جدید گفت:” عزیز انعکاس یک انتقاد مشترک.

جارو قانون جدید همچنین باعث می شود برخی از محافظه کاران مضطرب است. عدم وجود یک قانون است و نه مانع تعقیب هر کسی که به انجام حملات تروریستی در داخل کشور گفت: Julian سانچز, یک عضو ارشد در موسسه کاتو که متخصص در فن آوری حفظ حریم خصوصی و آزادی های مدنی.

او با اشاره به این که یکی از تروریسم داخلی قانون پیشنهاد شده توسط جمهوریخواه کنگره مشخص شده مختلف زندان از جمله تا 25 سال برای از بین بردن و یا آسیب رساندن به “هر ساختار انتقال و یا سایر اموال و مستغلات.”

این بدان معناست که یک معترض که مشغول خرابکاری به یک نقطه نظر سیاسی می تواند از 25 سال در زندان است.

“فراتر از بودن غیر ضروری به نظر می رسد کاملا خاردار و خطرناک” سانچز گفت.

پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح بیش از 200 تظاهر کنندگان دستگیر شدند و برخی در ارتباط با فوق العاده عرض و آسیب رساندن به وسایل نقلیه است. تمام اتهامات در نهایت کاهش یافته است اما تحت یک قانون متهمان می تواند به اتهام تروریسم سانچز اشاره کرد.

منتقدان فدرال مبارزه با تروریسم اقدامات و حتی برخی ارشد اجرای قانون مقامات بر این باورند که تمرکز شدید بر روی جهادی تهدید پس از حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات تروریستی کاهش تلاش ها برای مقابله با سفید supremacists.

“وجود دارد یک نقطه کور در اجرای قانون مورد تهدید سفید برتری به شمار” گفت: Michael آلمانی سابق undercover agent با اف بی آی که تحقیقات امنیت ملی قانون در دانشگاه نیویورک Brennan Center for Justice. “اف بی آی و دیگر اینتل سازمان نمی شد قرار دادن منابع خود را نسبت به جدی ترین تهدید.”

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن اداره اف بی آی شروع به تقسیم داخلی افراط گرایی در میان چهار دسته از 11: نژاد با انگیزه های افراط گرایی خشونت آمیز; ضد دولت/ضد اقتدار افراط گرایی خشونت آمیز; حقوق حیوانات/محیط زیست افراط گرایی و سقط جنین افراط گرایی است.

اعضای کنگره ابراز شک و تردید در مورد اینکه سفید supremacists با گروه های دیگر با توجه به تاریخ اخیر از حملات خشونت آمیز علیه اسپانیایی ها در ال پاسو, یهودیان در پیتسبورگ و سیاه پوستان در چارلستون, S. C., در میان دیگران.

هیچ منبع رسمی در تعداد حملات انجام شده توسط سفید supremacists در ایالات متحده است. آمار نگه داشته و توسط مراکز علمی و یا سازمان های غیر دولتی به ندرت مطابقت چرا که از روش های مختلف از جمله تعاریف مختلفی از جناح راست افراطی گری.

علاوه بر این تمایل به شامل آنها با دیگر جرایم ناشی از نفرت برگ حدی از این مشکل مشخص نیست.

“اف بی آی است که گریزان” گفت: Rep. کارن باس, D-کالیفرنیا یک عضو از قوه قضائیه کمیته. “این پرسش که آیا یا نه آنها به طور جدی به دنبال سفید برتری.”

در کوتاه مدت به مراتب بیشتر احتمال دارد سناریوی جدید از یک قانون است که وزارت امور خارجه تعیین یک خارجی سفید supremacist گروه به عنوان یک سازمان تروریستی اجازه می دهد برای سازمان های اجرای قانون به دنبال هر متحده پیروان برای ارائه مواد برای حمایت از تروریسم است.

بحث بیش از یک تروریسم داخلی قانون تأکید چقدر پیچیده تروریستی تهدید تبدیل شده است و در نزدیک به دو دهه پس از سپتامبر. 11, 2001 گفت: سایپا هیوز, معاون برنامه مقابله با افراط گرایی در دانشگاه جورج واشنگتن.

“شما نگاهی به چشم انداز در حال حاضر — آن پراکنده است,” او گفت: با supremacists و ضد سازمان های دولتی رقابت های جهادی در آرمان خود را به دامن زدن ضرب وشتم. “این است که یک تنوع از وطنی تهدید در راه است که ما را دیده اند.”

SundayMonday در 03/01/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>