دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن misogynistic و transphobic تهمت

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام نگار با تغییر جنسیت پدر و مادر “که ب***h با t****y dad.” غرق شدن در باتلاق: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن عوامل و بورس مسموم واشنگتن ادعا تهمت استفاده misogynistic و transphobic تهمت در مورد روزنامه نگار کتی Tur.

سابق NBC News خبرنگار کتی Tur ثابت ماهر در گرفتن تحت مغلوب ساختن پیشی جستن را بدنام پوست نازک در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است. اذیت با او مداوم بازجویی او attackeded او به عنوان “کمی کتی’ و ‘سوم رای روزنامه نگار” در طی یک کمپین تجمع است. او سپس به هدف بوس از رئيس جمهور تجمع مخاطبان است.

تبلیغات

در کتاب های باور نکردنی: من صندلی ردیف جلو به احمقانه ترین کمپین در تاریخ آمریکاکتی Tur نوشت: در مورد تهمت به طور معمول ساخت یک شی از نفرت.

او همچنین نوشت: در مورد یک حادثه قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر در MSNBC را صبح جو.

“قبل از اینکه من می دانم که چه چیزی اتفاق می افتد دست خود را بر روی شانه های من و لب هایش را بر گونه من.

“من چشم پهن. بدنم یخ,” او نوشت: “قلب من متوقف می شود.”

Misogynistic و transphobic تهمت

کتی Tur را پدر بیولوژیکی Zoey Tur یک خلبان و روزنامه نگار. Zoey کار در سال 1992 در لس آنجلس شورش و O. J. Simpson تعقیب و گریز خودرو به ارمغان آورده شهرت برای او روزنامه نگاری است. دو سال قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی, Zoey شروع هورمون درمانی و در نهایت انتقال.

با توجه به کتاب جدید مغلوب ساختن پیشی جستن پس از آن آغاز شد با اشاره به کتی به عنوان “که ب***h با t****y dad.”

Zoey است مانند پدر کتی یک منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن. در طول مبارزات انتخاباتی او با اشاره به او به عنوان یک “فاشیست” و ” بیمار روانی.’

پس این آیات در کتاب, Zoey Tur توییتی پاسخ در مغلوب ساختن پیشی جستن, مرجع Stormy Daniels مقدار گزارش شرح تهمت دستگاه تناسلی.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید