• BT ورزشی جیک هامفری, Lynsey Hipgrave, Jermaine Jenas جو کول و Ugo Monye به شخصیت از مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد در طول امتحانات ابتدائی برای جدید BT تلویزیون کلاه برداری تریلر

  • پشت صحنه فیلم ایجاد شد به جشن راه اندازی امروز توسط BT جدید انعطاف پذیر تلویزیون بسته است که مشتریان این آزادی انتخاب را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و ورزش آنها را می خواهید – با گزینه ای برای تغییر بسته بندی خود را هر ماه

  • راه اندازی می آید به عنوان تحقیقات جدید نشان می دهد بیش از یک چهارم از استرالیایی در تلاش برای پیگیری از خود متفاوت جریان اشتراک و چقدر آنها پرداخت

  • طرفداران می توانید مورد علاقه خود را در BT Sport star اقدام تا در, استماع نوار در Youtube.com/BT

به جشن راه اندازی آن هیجان انگیز سری جدید از تلویزیون انعطاف پذیر بسته BT امروز منتشر شد, پشت صحنه فیلم BT Sport مجریان ‘آزمون’ به عنوان شخصیت از برخی از مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد برای جدید BT تلویزیون تریلر.

این فیلم را می بیند BT Sport مجریان جیک هامفری دست به گریبان خرس های قطبی در حیات وحش قطب شمال نروژ و در عین حال شگفت انگیزی Lynsey Hipgrave طول می کشد یک استراحت از ارائه به سعی کنید دست خود را در استندآپ کمدی کامل در 1950s زرق و برق.

با وجود ثروت از استعداد بر روی صفحه نمایش آن را روشن همه BT ورزشی ستاره ها مناسب برای جدید خود را در نقش بازیگری به عنوان Ugo Monye مبارزات به افزایش به مناسبت در یک فضای بین کهکشانی ماموریت در حالی که Jermaine Jenas است احساس نا امید با کمتر از “بزرگ” ماشین ورزشی به عنوان او تلاش می کند به بازی کردن رویای خود را ارائه نقش است.

وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به عنوان سابق انگلستان و استون ویلا هافبک حمله جو کول نقش چشم بند اسب اقامت به نقش خود به عنوان یک بیرمنگام, گانگستر, پوشیدن, تخت کلاه با غرور اما در نهایت او نمی تواند دور ماندن از آنچه او می کند بهترین…صحبت کردن در مورد این بازی زیبا.

خوشبختانه طرفداران می توانید لذت بردن از همه مورد علاقه خود را نشان می دهد بدون BT Sport کارشناس صاحب نظر در’ تلاش در stardom با جدید 24 ماه, انعطاف پذیر, تلویزیون بسته های که ارائه BT تلویزیون مشتریان این آزادی انتخاب را نشان می دهد تلویزیون و فیلم و ورزش آنها را می خواهید – با گزینه ای برای تغییر بسته بندی خود را هر ماه.

به عنوان تحقیقات جدید نشان می دهد فرد بالغ به طور متوسط صرف هفت دقیقه جستجو مختلف در سراسر کانال های تلویزیون و خدمات مورد علاقه خود را نشان می دهد, BT, تلویزیون, سرویس های جدید باعث می شود پیدا کردن و تماشای بهترین برنامه نویسی ساده است. مشتریان می توانید به تماشای آسمان اقیانوس اطلس صدها جعبه مجموعه, آخرین فیلمهایی که باید ببینید و زنده ورزشی اقدام در آسمان ورزش همه از در حال حاضر تلویزیون BT Sport در 4K آمازون نخست تصویری و Netflix در 4K – با جستجو یکپارچه, همه در یک مکان; یک جعبه یک کنترل از راه دور و یک لایحه است.

BT تحقیقات همچنین نشان می دهد که بیش از 50 درصد از استرالیایی ها در حال نا امید در داشتن بیش از حد بسیاری از مکان ها برای تماشای نشان می دهد آنها می خواهند برای دیدن و یک سوم می گویند آنها فراموش می کنند که خدمات نشان می دهد آنها می خواهند به تماشای است.

جدید 24 ماه, انعطاف پذیر, تلویزیون های بسته بندی و محتوای اضافه کردن فایرفاکس در دسترس هستند بلافاصله و ایجاد شده برای کمک به مشتریان حق انتخاب تلویزیون خط به بالا است که به بهترین وجه مناسب نیازهای خود را. با بسته قیمت با شروع از تنها £10 در ماه مشتریان باید انعطاف پذیری لازم برای ارتقا به جمع و جور کردن و اضافه کردن مورد علاقه خود را خدمات برای فعال کردن تلویزیون خود را برای انطباق با تغییر شیوه زندگی ماه به ماه.

پیت الیور, مدیریت, مدیر, بازاریابی, BT مصرف کننده گفت: “وجود دارد راه های بیشتر و بیشتر به تماشای اجراهای شگفت انگیز بنابراین ما به ارمغان آورد همه بهترین تلویزیون های فیلم و ورزشی با هم ساخته اند آن را آسان تر از همیشه برای مشتریان خود را برای پیدا کردن و تماشای مورد علاقه خود را و تغییر طرح خود را هر ماه با چند کلیک از راحتی مبل خود را. با همه استعداد شگفت انگیز در ارائه ما می توانیم نگه داشتن ما BT ورزشی تیم تمرکز بر روی آنچه انجام می دهند بهترین و به مشتریان خود دسترسی به بهترین محتوای حق بیمه و اجرای بزرگ در سراسر تلویزیون و فیلم است.”

با BT تلویزیون مشتریان دریافت BT برنده جایزه از جعبه تنظیم بالا و همچنین سادگی با داشتن فقط یکی از آسان لایحه برای تمام محتوای خود را. BT تلویزیون کمک می کند تا ساده مشاهده با جستجوی یکپارچه در تمام کانال های از بین بردن نیاز به یاد داشته باشید که نشان می دهد این است که بر روی پلت فرم. BT تلویزیون جعبه تنظیم بالا نیز ارائه می دهد عقب و ضبط قابلیت اجازه می دهد مشتریان به از دست نخواهید مورد علاقه خود را نشان می دهد. مشتریان همچنین می توانید تماشای تلویزیون BT در یک اتاق دیگر برای فقط 5 پوند در هر ماه.

این تلویزیون جدید بسته راه اندازی امروز و کسب اطلاعات بیشتر در دسترس است www.bt.com/tv

BT تلویزیون نمی دهد تا بعد کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im